|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252 |
w ile oni wypłacają na mb?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
nawet do 24h, ostatnio mialem ten sam problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Czy za tymi ciągłymi zmianami layotu i sposobu nawigacji po stronie kryje się jakaś wizja czy jest to sztuka dla sztuki? Pytanie retoryczne (bez odbioru).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
szkoda, bo chciałbym odpowiedzieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Jak mozna sprawdzic przed meczem w betfair, ze zaklady beda oferowane "na zywo" ?? z prawej strony danego rynku w zakładce Zasady oraz pod danym meczem jest opis 'rynek na żywo' (obok jest kwadrat , który w momencie rozpoczęcia spotkania zamieni sie w charakterystyczny zielony znaczek)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
szkoda, bo chciałbym odpowiedzieć to odpowiedz a Zorro niech nie czyta 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Jak mozna sprawdzic przed meczem w betfair, ze zaklady beda oferowane "na zywo" ?? z prawej strony danego rynku w zakładce Zasady oraz pod danym meczem jest opis 'rynek na żywo' (obok jest kwadrat , który w momencie rozpoczęcia spotkania zamieni sie w charakterystyczny zielony znaczek) wielkie thx nigdy nie patrzylem w zakladke Zasady, a tam wszytsko ladnie opisane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Nic Mnie tak nie wkarwia jak zwroty na lay 2-0 przy kreczu w tenisie.....jak do jasnej cholery zawodnik przegrywający pierwszego seta i kreczujący w połowie drugiego seta może wygrać 2-0 , nijak dlatego rynek lay 2-0 w takim przypadku powinien być rozliczony jako wygrany a back 2-0 na gościa co skreczował jako przegrany. Pozostałe rynki na dokładny wynik jako zwroty....uzasadnienie do tego jest proste : X kontra Y,gramy lay 2-0 X,X kreczuje przy wyniku 3-6 2-2 więc rynek,że X nie wygra 2-0 jest jak byk wygrany bo nawet gdyby grał dalej i tak nie ma szans na wynik 2-0 dla X więc skoro gram,że coś się nie wydarzy i wynik przy kreczu eliminuje back 2-0 to dlaczego mam karwa zwrot jak rynek jest wygrany........ps. wiem,że nigdy nie zmienią tych zasad ale musiałem bo to jest nie fair....taki choćby Gamebookers też ma zwroty przy kreczu ale jeśli tam bym to zagrał to wypłaciliby kasę za "wygra przynajmniej jednego seta Y"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Nic Mnie tak nie wkarwia jak zwroty na lay 2-0 przy kreczu w tenisie.....jak do jasnej cholery zawodnik przegrywający pierwszego seta i kreczujący w połowie drugiego seta może wygrać 2-0 , nijak dlatego rynek lay 2-0 w takim przypadku powinien być rozliczony jako wygrany a back 2-0 na gościa co skreczował jako przegrany. Pozostałe rynki na dokładny wynik jako zwroty....uzasadnienie do tego jest proste : X kontra Y,gramy lay 2-0 X,X kreczuje przy wyniku 3-6 2-2 więc rynek,że X nie wygra 2-0 jest jak byk wygrany bo nawet gdyby grał dalej i tak nie ma szans na wynik 2-0 dla X więc skoro gram,że coś się nie wydarzy i wynik przy kreczu eliminuje back 2-0 to dlaczego mam karwa zwrot jak rynek jest wygrany........ps. wiem,że nigdy nie zmienią tych zasad ale musiałem bo to jest nie fair....taki choćby Gamebookers też ma zwroty przy kreczu ale jeśli tam bym to zagrał to wypłaciliby kasę za "wygra przynajmniej jednego seta Y" Sytuacja nie jest tak jednoznaczna. Krecz może być skutkiem czegoś co nie pozwoliło wygrać pierwszego seta. Na podobnej zasadzie za nie fair mozna uznawać brak zwrotu, bo zawodnik z kontuzją doczołgał sie do ostatniej piłki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Sytuacja nie jest tak jednoznaczna. Krecz może być skutkiem czegoś co nie pozwoliło wygrać pierwszego seta.
Na podobnej zasadzie za nie fair mozna uznawać brak zwrotu, bo zawodnik z kontuzją doczołgał sie do ostatniej piłki. nie pierdziel Mi tu takich głupot.....jeśli dla przykładu Woźniak wygrała seta to za uja back Williams 2-0 nie wejdzie więc ten rynek jest jak byk przegrany a lay 2-0 Williams powinien być uznany za wygrany.....logiczne jest też,że jeśli jest krecz w 1 secie to muszą być zwroty więc jak nie rozumiesz to nie zabieraj głosu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Sytuacja nie jest tak jednoznaczna. Krecz może być skutkiem czegoś co nie pozwoliło wygrać pierwszego seta.
Na podobnej zasadzie za nie fair mozna uznawać brak zwrotu, bo zawodnik z kontuzją doczołgał sie do ostatniej piłki. nie pierdziel Mi tu takich głupot.....jeśli dla przykładu Woźniak wygrała seta to za uja back Williams 2-0 nie wejdzie więc ten rynek jest jak byk przegrany a lay 2-0 Williams powinien być uznany za wygrany.....logiczne jest też,że jeśli jest krecz w 1 secie to muszą być zwroty więc jak nie rozumiesz to nie zabieraj głosu. Jak zaczniesz uzuwać coś wiecej niz "uja", to jest szansa, ze zrozumiesz ("ujowa logika" ci nie pomoże). Zacznij swoje przemyslenia od "filozofii krecza". Jest on po to by np. konuzja nie wypaczała wyniku (zakładu). Jesli kontuzjowany zawodnik przegra seta, to może oznaczać, że 2-0 nie wygrał z powodu kontuzji. W Twoim przypadku przy kreczu Woźniak masz rację (mimo "kontuzji" wygrała seta) ale jesli kreczuje Williams, to tylko rasista by się domagał kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Przecież agassi ma racje.Przypuscmy, że stawiasz lay 2:0.Pierwsze dwa sety rozegrane są normalnie.Wynik 1:1 w setach.Dopiero w trzecim secie, ktoryś zawodnik skręcił sobie nogę i kreczuje.Obojętnie, na którego zawodnika postawiłeś to zakład i tak powinieneś mieć wygrany.W takim wypadku za cholere nie widze, aby kontuzja wypaczyła wynik, a i tak miałbym zwrot...Wynik 2:0 i tak w żadnym wypadku nie byłby możliwy, nawet jakby mecz został dokończony...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Przecież agassi ma racje.Przypuscmy, że stawiasz lay 2:0.Pierwsze dwa sety rozegrane są normalnie.Wynik 1:1 w setach.Dopiero w trzecim secie, ktoryś zawodnik skręcił sobie nogę i kreczuje.Obojętnie, na którego zawodnika postawiłeś to zakład i tak powinieneś mieć wygrany.W takim wypadku za cholere nie widze, aby kontuzja wypaczyła wynik, a i tak miałbym zwrot...Wynik 2:0 i tak w żadnym wypadku nie byłby możliwy, nawet jakby mecz został dokończony... Też uważam, ze ma rację  a sugerowanie "kulturalnie wyrażającego się znawcy", że dochodzenie swoich racji i pieniędzy od Amerykanki  (giełdy) to rasizm, mnie powala. Też miałam zwrot za lay 2-1 na Williams, która nie wiem po co wychodziła właściwie na kort, a właściwie wiem...  Krecz, kreczem a zakłady zakładami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Zacznij swoje przemyslenia od "filozofii krecza". Jest on po to by np. konuzja nie wypaczała wyniku (zakładu).
Jesli kontuzjowany zawodnik przegra seta, to może oznaczać, że 2-0 nie wygrał z powodu kontuzji.
W Twoim przypadku przy kreczu Woźniak masz rację (mimo "kontuzji" wygrała seta) ale jesli kreczuje Williams, to tylko rasista by się domagał kasy.  daj Sobie spokój bo nic nie rozumiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
W korespodencji Betfair stwierdził,że faktycznie można polemizować w takiej sytuacji ALE nie mają technicznych możliwości aby każdy z segmentów rynku na dokładny wynik rozliczać osobno więc prościej Im jest zrobić wszędzie zwroty i po kłopocie ........prościej nie znaczy uczciwie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
W sumie to nie tylko betfair tak robi, bo np.pinnacle także 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Przecież agassi ma racje.Przypuscmy, że stawiasz lay 2:0.Pierwsze dwa sety rozegrane są normalnie.Wynik 1:1 w setach.Dopiero w trzecim secie, ktoryś zawodnik skręcił sobie nogę i kreczuje.Obojętnie, na którego zawodnika postawiłeś to zakład i tak powinieneś mieć wygrany.W takim wypadku za cholere nie widze, aby kontuzja wypaczyła wynik, a i tak miałbym zwrot...Wynik 2:0 i tak w żadnym wypadku nie byłby możliwy, nawet jakby mecz został dokończony... Też uważam, ze ma rację  a sugerowanie "kulturalnie wyrażającego się znawcy", że dochodzenie swoich racji i pieniędzy od Amerykanki  (giełdy) to rasizm, mnie powala. Też miałam zwrot za lay 2-1 na Williams, która nie wiem po co wychodziła właściwie na kort, a właściwie wiem...  Krecz, kreczem a zakłady zakładami  Tylko, że z takimi racjami jest jak z dupą (każdy ma swoją). Kulturalnie zaznaczyłem że nie zawsze jest to jednoznaczne i usłyszałem komentarz spod budki z piwem. Owszem kontuzja w 3 secie jest innym przypadkiem. Tylko praktycznie rozróżnianie takiej sytuacji było by dla buków trudne. Czy z kreczem czy bez, kazde rozwiązanie umożliwia nadużycia. Cóż każdy ma "kulturę" i "znawców" na jakich zasługuje. Ty widze preferujesz "ujowych".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Przecież agassi ma racje.Przypuscmy, że stawiasz lay 2:0.Pierwsze dwa sety rozegrane są normalnie.Wynik 1:1 w setach.Dopiero w trzecim secie, ktoryś zawodnik skręcił sobie nogę i kreczuje.Obojętnie, na którego zawodnika postawiłeś to zakład i tak powinieneś mieć wygrany.W takim wypadku za cholere nie widze, aby kontuzja wypaczyła wynik, a i tak miałbym zwrot...Wynik 2:0 i tak w żadnym wypadku nie byłby możliwy, nawet jakby mecz został dokończony... Też uważam, ze ma rację  a sugerowanie "kulturalnie wyrażającego się znawcy", że dochodzenie swoich racji i pieniędzy od Amerykanki  (giełdy) to rasizm, mnie powala. Też miałam zwrot za lay 2-1 na Williams, która nie wiem po co wychodziła właściwie na kort, a właściwie wiem...  Krecz, kreczem a zakłady zakładami  Tylko, że z takimi racjami jest jak z dupą (każdy ma swoją). Kulturalnie zaznaczyłem że nie zawsze jest to jednoznaczne i usłyszałem komentarz spod budki z piwem. Owszem kontuzja w 3 secie jest innym przypadkiem. Tylko praktycznie rozróżnianie takiej sytuacji było by dla buków trudne. Czy z kreczem czy bez, kazde rozwiązanie umożliwia nadużycia. Cóż każdy ma "kulturę" i "znawców" na jakich zasługuje. Ty widze preferujesz "ujowych". Czy ja wiem  acha, wiem których nie preferuję ... - hipokrytów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
W sumie to nie tylko betfair tak robi, bo np.pinnacle także  tak w sumie to wszyscy tak robia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|