|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Jaki film polecacie do oglądnięcią z dziewczyną? Najlepiej komedia romantyczna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
"Komedia Romantyczna" a tak na powaznie : " The Holiday " , "A lot like love " , "Nothing Hill" , "Zakazany owoc" , "Two weeks notice" , "Wimbledon"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Ostatnio obejrzałem kilka filmów i oto relacja PathologyKilkoro studentów medycyny stara się obmyślić niewykrywalną zbrodnię. Niewinny zakład przeradza się w morderczą grę, której celem jest morderstwo doskonałe. filmweb Film dosyć brutalny, mroczny, trzyma w napięciu. Dobry pomysł U mnie ma 8/10 Vantage PointThomas i Kent to agenci wyznaczeni do ochrony prezydenta. Podczas wizyty w Hiszpanii dochodzi do zamachu na jego życie. Jednym ze świadków zdarzenia jest Howard Lewis. Wśród tłumu jest również producentka wiadomości Rex Brooks, która przekazuje na żywo bieżące wydarzenia milionom telewidzom na całym świecie. Ich relacje pozwalają ułożyć elementy łamigłówki w całość i odkryć przerażającą prawdę. filmweb Dobry film. Zamach jest pokazany z kilku punktów widzenia - ochroniarza, prezydenta, reporterki, turysty, terrorystów. Nic nadzwyczajnego, ale obejrzeć można. 8/10 KidulthoodDla 15-letniego Trife chłopaka z zachodniego Londynu codzienne życie jest pułapką. Jest uwięziony pomiędzy światem szkolnych przyjaciół, dziewczyną którą kocha a potężnym i niebezpiecznym wujem. Chłopak musi wybierać miedzy tym o czym doskonale wie że jest słuszne a światem przemocy i narkotyków - który poznał już dosyć dobrze... filmweb Za początku oglądania tego filmu byłem trochę sceptycznie do niego nastawiony, bo opis mnie wcale nie powalał. Jednak film bardzo dobry, bardzo przyjemnie się oglądało, bez przestojów. Zasłużył na 9/10 My Mom's New BoyfriendAtrakcyjna Marty (Meg Ryan) ma wielu adoratorów, jednak żadnego z nich nie traktuje poważnie, aż do momentu, kiedy zakochuje się w światowej sławy... złodzieju dzieł sztuki, Tommy’m (Antonio Banderas). Jedyny problem tkwi w tym, że Marty jest matką agenta FBI - Henry’ego, który pewnego dnia otrzymuje zlecenie śledzenia znanego przestępcy. Okazuje się, że to nikt inny jak właśnie Tommy... Co może wyniknąć z połączenia romantyzmu Marty i zawadiackiego uroku Tommy’ego, gdy miłości próbuje przeszkodzić FBI? filmweb Bardzo przeciętny. Niby komedia, a w ogóle nie śmieszy. Banderas nie przekonał mnie w tej roli. 5/10 I na koniec Carlito's WayNie wiem , jak mogłem dopiero teraz ten film obejrzeć. Na początku zapowiada się na typowy film gangsterski, ale zyskuje z każdą minutą. Świetne role Al Pacino i Sean Penn. Obowiązkowa pozycja każdego. Klasyka 10/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
Jaki film polecacie do oglądnięcią z dziewczyną? Najlepiej komedia romantyczna  Good Luck Chuck z jessica alba filmweb [ filmweb.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Jaki film polecacie do oglądnięcią z dziewczyną? Najlepiej komedia romantyczna  Good Luck Chuck z jessica alba filmweb [ filmweb.pl] bardzo dobry wybór , na pewno się spodoba Twojej kobiecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Oglądałem "Felon", nawet niezły filmik chociaż dość przewidywalny, ale zastanawia mnie dlaczego Felon? co znaczy te słowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Wlasnie skonczylem Rec i Felon, wg mnie zadna rewelacja, takie naciagane siodemki i to bardzo  , teraz "zarzucilem na ruszt" nowa Mumie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
panowie pytanie, co lepsze: Awake (Przebudzenie) czy Taken (Uprowadzona)? Na ktorys z tych filmow sie dzis wybiore, tylko jeszcze nie wiem na ktory, bo zaden nie przekonuje mnie, ze jest lepszy od drugiego  oba filmy dobre  a jak nie wiesz na ktory isc to idz na ten gdzie gra ladniejsza aktorka  Maggie Grace vs. Jessica Alba  co tak wszyscy nagle pisza o Awake? Dopiero teraz w Polsce w kinach jest? Dziwie sie, bo ogladalem go chyba z 3 miesiace temu, swoja droga taki sobie, do ogladniecia z laska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Wlasnie skonczylem Rec i Felon, wg mnie zadna rewelacja, takie naciagane siodemki i to bardzo  , teraz "zarzucilem na ruszt" nowa Mumie ... nie radze, straszny badziew. Nie dorasta do piet bardzo dobrym poprzednim czesciom
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Jako iż mam teraz sporo wolnego czasu za oknem pogoda nie rozpieszcza to postanowiłem trochę podgonić zaległości serialowo-filmowe i w ciągu 2 dni obejrzałem cały sezon Teraz albo nigdy i muszę przyznać iż jak na Polskie warunki fajny serial i idzie w dobrym kierunku dlatego chętnie obejrzę 2 sezon . Obecnie nie mam nic nowego do oglądania ale czytałem co po niektóre zachwyty nad serialem Dexter i takie moje pytanko mam i w niego uderzyć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Jako iż mam teraz sporo wolnego czasu za oknem pogoda nie rozpieszcza to postanowiłem trochę podgonić zaległości serialowo-filmowe i w ciągu 2 dni obejrzałem cały sezon Teraz albo nigdy i muszę przyznać iż jak na Polskie warunki fajny serial i idzie w dobrym kierunku dlatego chętnie obejrzę 2 sezon . Obecnie nie mam nic nowego do oglądania ale czytałem co po niektóre zachwyty nad serialem Dexter i takie moje pytanko mam i w niego uderzyć ? Nie radze Dextera uderzac, chlopak potrafi byc msciwy  A tak na powaznie to zdecydowanie polecam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
To w takim razie zajmę się i nim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
co tak wszyscy nagle pisza o Awake? Dopiero teraz w Polsce w kinach jest? Dziwie sie, bo ogladalem go chyba z 3 miesiace temu, swoja droga taki sobie, do ogladniecia z laska  w Polsce premiera byla tydzien temu...w necie DVDripy juz ponad pol roku temu byly...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536 |
Wlasnie obejrzalem "Awake" i w sumie jak dla mnie bez rewelacji, do obejrzenia, ale nic specjalnego. Natomiast na "Taken" jeszcze sie nie wybralem, bo juz mialem isc, ale wypadla impreza i film musi poczekac na swoja kolej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Oglądałem "Felon", nawet niezły filmik chociaż dość przewidywalny, ale zastanawia mnie dlaczego Felon? co znaczy te słowo  Felony to inaczej ciężkie przestępstwo.W tym przypadku można to różnie przetłumaczyć, np.skazany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Juz niedlugo nowy sezon Prisona. Zobaczymy co za nowe niestworzone historie wymyslili.
Losci dopiero w styczniu? Dexter kiedy dokladnie 3 sezon ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Dexter kiedy dokladnie 3 sezon ? Our Father 9/28/2008 Losci dopiero w styczniu? Because You Left 1/1/2009
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Kiedy nowy PB będzie na torrentach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Prison dzisiaj startuje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
najnowszy odcinek juz jest w sieci 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|