Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Jaki film polecacie do oglądnięcią z dziewczyną? Najlepiej komedia romantyczna tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
"Komedia Romantyczna" grin









a tak na powaznie : " The Holiday " , "A lot like love " , "Nothing Hill" , "Zakazany owoc" , "Two weeks notice" , "Wimbledon"

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Ostatnio obejrzałem kilka filmów i oto relacja grin

Pathology
Kilkoro studentów medycyny stara się obmyślić niewykrywalną zbrodnię. Niewinny zakład przeradza się w morderczą grę, której celem jest morderstwo doskonałe. filmweb

Film dosyć brutalny, mroczny, trzyma w napięciu. Dobry pomysł
U mnie ma 8/10


Vantage Point
Thomas i Kent to agenci wyznaczeni do ochrony prezydenta. Podczas wizyty w Hiszpanii dochodzi do zamachu na jego życie. Jednym ze świadków zdarzenia jest Howard Lewis. Wśród tłumu jest również producentka wiadomości Rex Brooks, która przekazuje na żywo bieżące wydarzenia milionom telewidzom na całym świecie. Ich relacje pozwalają ułożyć elementy łamigłówki w całość i odkryć przerażającą prawdę. filmweb

Dobry film. Zamach jest pokazany z kilku punktów widzenia - ochroniarza, prezydenta, reporterki, turysty, terrorystów. Nic nadzwyczajnego, ale obejrzeć można. 8/10


Kidulthood
Dla 15-letniego Trife chłopaka z zachodniego Londynu codzienne życie jest pułapką. Jest uwięziony pomiędzy światem szkolnych przyjaciół, dziewczyną którą kocha a potężnym i niebezpiecznym wujem. Chłopak musi wybierać miedzy tym o czym doskonale wie że jest słuszne a światem przemocy i narkotyków - który poznał już dosyć dobrze... filmweb

Za początku oglądania tego filmu byłem trochę sceptycznie do niego nastawiony, bo opis mnie wcale nie powalał. Jednak film bardzo dobry, bardzo przyjemnie się oglądało, bez przestojów. Zasłużył na 9/10


My Mom's New Boyfriend
Atrakcyjna Marty (Meg Ryan) ma wielu adoratorów, jednak żadnego z nich nie traktuje poważnie, aż do momentu, kiedy zakochuje się w światowej sławy... złodzieju dzieł sztuki, Tommy’m (Antonio Banderas). Jedyny problem tkwi w tym, że Marty jest matką agenta FBI - Henry’ego, który pewnego dnia otrzymuje zlecenie śledzenia znanego przestępcy. Okazuje się, że to nikt inny jak właśnie Tommy... Co może wyniknąć z połączenia romantyzmu Marty i zawadiackiego uroku Tommy’ego, gdy miłości próbuje przeszkodzić FBI? filmweb

Bardzo przeciętny. Niby komedia, a w ogóle nie śmieszy. Banderas nie przekonał mnie w tej roli. 5/10


I na koniec
Carlito's Way
Nie wiem , jak mogłem dopiero teraz ten film obejrzeć. Na początku zapowiada się na typowy film gangsterski, ale zyskuje z każdą minutą. Świetne role Al Pacino i Sean Penn. Obowiązkowa pozycja każdego. Klasyka 10/10


Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Originally Posted by (J)
Jaki film polecacie do oglądnięcią z dziewczyną? Najlepiej komedia romantyczna tongue

Good Luck Chuck z jessica alba grin grin

filmweb [filmweb.pl]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by jamar0
Originally Posted by (J)
Jaki film polecacie do oglądnięcią z dziewczyną? Najlepiej komedia romantyczna tongue

Good Luck Chuck z jessica alba grin grin

filmweb [filmweb.pl]

bardzo dobry wybór , na pewno się spodoba Twojej kobiecie

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Oglądałem "Felon", nawet niezły filmik chociaż dość przewidywalny, ale zastanawia mnie dlaczego Felon? co znaczy te słowo confused

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Wlasnie skonczylem Rec i Felon, wg mnie zadna rewelacja, takie naciagane siodemki i to bardzo wink , teraz "zarzucilem na ruszt" nowa Mumie ...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by bo8ek
panowie pytanie, co lepsze: Awake (Przebudzenie) czy Taken (Uprowadzona)?

Na ktorys z tych filmow sie dzis wybiore, tylko jeszcze nie wiem na ktory, bo zaden nie przekonuje mnie, ze jest lepszy od drugiego smile

oba filmy dobre smile a jak nie wiesz na ktory isc to idz na ten gdzie gra ladniejsza aktorka laugh

Maggie Grace vs. Jessica Alba smile

co tak wszyscy nagle pisza o Awake? Dopiero teraz w Polsce w kinach jest? Dziwie sie, bo ogladalem go chyba z 3 miesiace temu, swoja droga taki sobie, do ogladniecia z laska wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by Linc
Wlasnie skonczylem Rec i Felon, wg mnie zadna rewelacja, takie naciagane siodemki i to bardzo wink , teraz "zarzucilem na ruszt" nowa Mumie ...

nie radze, straszny badziew. Nie dorasta do piet bardzo dobrym poprzednim czesciom

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Jako iż mam teraz sporo wolnego czasu za oknem pogoda nie rozpieszcza to postanowiłem trochę podgonić zaległości serialowo-filmowe i w ciągu 2 dni obejrzałem cały sezon Teraz albo nigdy i muszę przyznać iż jak na Polskie warunki fajny serial i idzie w dobrym kierunku dlatego chętnie obejrzę 2 sezon .
Obecnie nie mam nic nowego do oglądania ale czytałem co po niektóre zachwyty nad serialem Dexter i takie moje pytanko mam i w niego uderzyć ?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by Piecia
Jako iż mam teraz sporo wolnego czasu za oknem pogoda nie rozpieszcza to postanowiłem trochę podgonić zaległości serialowo-filmowe i w ciągu 2 dni obejrzałem cały sezon Teraz albo nigdy i muszę przyznać iż jak na Polskie warunki fajny serial i idzie w dobrym kierunku dlatego chętnie obejrzę 2 sezon .
Obecnie nie mam nic nowego do oglądania ale czytałem co po niektóre zachwyty nad serialem Dexter i takie moje pytanko mam i w niego uderzyć ?

Nie radze Dextera uderzac, chlopak potrafi byc msciwy wink

A tak na powaznie to zdecydowanie polecam!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
To w takim razie zajmę się i nim smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Master Flamaster
co tak wszyscy nagle pisza o Awake? Dopiero teraz w Polsce w kinach jest? Dziwie sie, bo ogladalem go chyba z 3 miesiace temu, swoja droga taki sobie, do ogladniecia z laska wink

w Polsce premiera byla tydzien temu...w necie DVDripy juz ponad pol roku temu byly...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
Wlasnie obejrzalem "Awake" i w sumie jak dla mnie bez rewelacji, do obejrzenia, ale nic specjalnego. Natomiast na "Taken" jeszcze sie nie wybralem, bo juz mialem isc, ale wypadla impreza i film musi poczekac na swoja kolej smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Originally Posted by dondo
Oglądałem "Felon", nawet niezły filmik chociaż dość przewidywalny, ale zastanawia mnie dlaczego Felon? co znaczy te słowo confused
Felony to inaczej ciężkie przestępstwo.W tym przypadku można to różnie przetłumaczyć, np.skazany.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Juz niedlugo nowy sezon Prisona. Zobaczymy co za nowe niestworzone historie wymyslili.

Losci dopiero w styczniu?
Dexter kiedy dokladnie 3 sezon ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by michael89
Dexter kiedy dokladnie 3 sezon ?

Our Father 9/28/2008

Originally Posted by michael89
Losci dopiero w styczniu?

Because You Left 1/1/2009

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Kiedy nowy PB będzie na torrentach?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Prison dzisiaj startuje ?

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
najnowszy odcinek juz jest w sieci smile


Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, Sensei, Akhu, betowiec, burbon, aker), 2,672 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,271
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1