|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
a wplatomaty? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
w moim miescie, niestety nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
W jakich godzinach mbank ksieguje przelewy przychodzace?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
W jakich godzinach mbank ksieguje przelewy przychodzace? chyba 12 ; 15 ; 17-30 - ale to nie na 100% PS. Jak ktos ma karte kredytowa Mbanku to moze sie skontaktowac ze mna na pw?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
12,15, 18:15 z opoznieniami nawet do 30 minut nie raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
dzieki chlopaki za odp...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
W BZWBK powinny być tanie wpłaty. Mają jakieś tam umowy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
jak dlugo trzeba czekac,aby hajs byl zaksiegowany na koncie jak sie wplaci pieniadze przez wplatomat mbanku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
jak dlugo trzeba czekac,aby hajs byl zaksiegowany na koncie jak sie wplaci pieniadze przez wplatomat mbanku? do godziny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Chciałem wpłacić do unibetu przez przelewy24 mTransfer i widzę, że opcja ta nieco uległa zmianie. Jednakże dla pewności wolę spytać innych, czy w każdym buku występuje teraz konieczność ściągnięcia programu BANK_BROWSER lub wpłata ręczna na konto firmy przelewy24?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Ile czasu sie czeka po podpisaniu umowy na karte kredytowa mbanku? - umowa podpisywana w ich siedzibie na miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Chciałem wpłacić do unibetu przez przelewy24 mTransfer i widzę, że opcja ta nieco uległa zmianie. Jednakże dla pewności wolę spytać innych, czy w każdym buku występuje teraz konieczność ściągnięcia programu BANK_BROWSER lub wpłata ręczna na konto firmy przelewy24? lol ten post już dawno napisany. Też się zdziwiłem jak wpłacałem, z kilka dni temu przez P24, że trzeba coś instalować. Na początku byłem sceptyczny (tzn. że coś jest nie tak), ale wszystko w porządku, sprawdziłem na oficjalniej stronie P24, że właśnie takie coś niby ma pomóc... Dla mnie wydaje się bez różnicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
korzystacie z kont oszczednosciowych mbanku??
ja sie zastanawiam nad tym emax plus 5,75% czy jakos tak...ma to ktos...??
czytalem co tam mozna czego nie mozna robic...i to chyba lepsze niz lokata...bo w fundusze to jeszcze chyba nie wchodze, a chce gdzies pare groszy ulokowac...
polecacie emax plus..czy raczej nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
korzystacie z kont oszczednosciowych mbanku??
ja sie zastanawiam nad tym emax plus 5,75% czy jakos tak...ma to ktos...??
czytalem co tam mozna czego nie mozna robic...i to chyba lepsze niz lokata...bo w fundusze to jeszcze chyba nie wchodze, a chce gdzies pare groszy ulokowac...
polecacie emax plus..czy raczej nie? zadaj pytanie najlepiej w dziale "Rekin Giełdowy" tam siedzi chyba wiecej osób obeznanych w temacie, ja uwazam, że to 5,75% to nie tak dużo... wejdz na http://www.bankier.pl/fo/konta/ i po prawej masz Najlepsze konta oszczędnościowe - oproc. pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Nie tak dużo, ale też jest sporo mniej opłat. Zresztą na podanej przez Ciebie stronce można to łatwo zweryfikować.
Ja nie narzekam na eMax'a...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
trzeba pamiętać, że na lokacie nie możesz wypłacać ani WPŁACAĆ siana do ukończenia terminu tej lokaty. na eMaxie nie masz żadnych opłat za prowadzenie rachunu. w miesiącu kalendarzowym możesz RAZ wypłacić siano bez utraty % i co najważniejsze możesz do eMaxa dorzucać sianko!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
w miesiącu kalendarzowym możesz RAZ wypłacić siano bez utraty % Chodziło Ci chyba o wypłatę bez opłat. Bo % nie tracisz nawet jak wypłacasz dziesiąty raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
racja, to nie %, a bodajże 5 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
5zl od drugiej wyplaty w ciagu miesiaca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
tak właśnie zostało napisane "w miesiącu kalendarzowym możesz RAZ wypłacić siano bez utraty %"... a kolejne wypłaty to piątak dla banku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|