Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20
jadanek #2581010 01/09/2008 23:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
a wplatomaty? wink

Bonus: Unibet
polskignom #2581020 01/09/2008 23:12
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
w moim miescie, niestety nie ma smile

jadanek #2581030 01/09/2008 23:22
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
W jakich godzinach mbank ksieguje przelewy przychodzace?

polskignom #2581040 01/09/2008 23:31
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by polskignom
W jakich godzinach mbank ksieguje przelewy przychodzace?

chyba 12 ; 15 ; 17-30 - ale to nie na 100%


PS. Jak ktos ma karte kredytowa Mbanku to moze sie skontaktowac ze mna na pw?

polskignom #2581041 01/09/2008 23:31
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
12,15, 18:15 z opoznieniami nawet do 30 minut nie raz

jadanek #2581049 01/09/2008 23:34
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
dzieki chlopaki za odp...

polskignom #2583418 03/09/2008 06:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
W BZWBK powinny być tanie wpłaty. Mają jakieś tam umowy...

micha$ #2588851 07/09/2008 22:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
jak dlugo trzeba czekac,aby hajs byl zaksiegowany na koncie jak sie wplaci pieniadze przez wplatomat mbanku?

Cendruś #2588893 07/09/2008 22:33
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Mario_
jak dlugo trzeba czekac,aby hajs byl zaksiegowany na koncie jak sie wplaci pieniadze przez wplatomat mbanku?
do godziny

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Chciałem wpłacić do unibetu przez przelewy24 mTransfer i widzę, że opcja ta nieco uległa zmianie. Jednakże dla pewności wolę spytać innych, czy w każdym buku występuje teraz konieczność ściągnięcia programu BANK_BROWSER lub wpłata ręczna na konto firmy przelewy24?

_Korver_ #2626085 29/09/2008 21:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Ile czasu sie czeka po podpisaniu umowy na karte kredytowa mbanku? - umowa podpisywana w ich siedzibie na miejscu.

_Korver_ #2626111 29/09/2008 22:25
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Originally Posted by _Korver_
Chciałem wpłacić do unibetu przez przelewy24 mTransfer i widzę, że opcja ta nieco uległa zmianie. Jednakże dla pewności wolę spytać innych, czy w każdym buku występuje teraz konieczność ściągnięcia programu BANK_BROWSER lub wpłata ręczna na konto firmy przelewy24?

lol ten post już dawno napisany. Też się zdziwiłem jak wpłacałem, z kilka dni temu przez P24, że trzeba coś instalować.

Na początku byłem sceptyczny (tzn. że coś jest nie tak), ale wszystko w porządku, sprawdziłem na oficjalniej stronie P24, że właśnie takie coś niby ma pomóc...

Dla mnie wydaje się bez różnicy.

Maldini$$ #2626331 30/09/2008 01:15
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
korzystacie z kont oszczednosciowych mbanku??

ja sie zastanawiam nad tym emax plus 5,75% czy jakos tak...ma to ktos...??

czytalem co tam mozna czego nie mozna robic...i to chyba lepsze niz lokata...bo w fundusze to jeszcze chyba nie wchodze, a chce gdzies pare groszy ulokowac...

polecacie emax plus..czy raczej nie?


john #2626984 30/09/2008 06:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by john
korzystacie z kont oszczednosciowych mbanku??

ja sie zastanawiam nad tym emax plus 5,75% czy jakos tak...ma to ktos...??

czytalem co tam mozna czego nie mozna robic...i to chyba lepsze niz lokata...bo w fundusze to jeszcze chyba nie wchodze, a chce gdzies pare groszy ulokowac...

polecacie emax plus..czy raczej nie?

zadaj pytanie najlepiej w dziale "Rekin Giełdowy" tam siedzi chyba wiecej osób obeznanych w temacie, ja uwazam, że to 5,75% to nie tak dużo...

wejdz na http://www.bankier.pl/fo/konta/ i po prawej masz Najlepsze konta oszczędnościowe - oproc.

pozdr,

Baqu #2627021 30/09/2008 07:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie tak dużo, ale też jest sporo mniej opłat. Zresztą na podanej przez Ciebie stronce można to łatwo zweryfikować.

Ja nie narzekam na eMax'a...

micha$ #2627231 30/09/2008 17:37
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
trzeba pamiętać, że na lokacie nie możesz wypłacać ani WPŁACAĆ siana do ukończenia terminu tej lokaty. na eMaxie nie masz żadnych opłat za prowadzenie rachunu. w miesiącu kalendarzowym możesz RAZ wypłacić siano bez utraty % i co najważniejsze możesz do eMaxa dorzucać sianko!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by nacomitenbekon
w miesiącu kalendarzowym możesz RAZ wypłacić siano bez utraty %
Chodziło Ci chyba o wypłatę bez opłat. Bo % nie tracisz nawet jak wypłacasz dziesiąty raz.

micha$ #2627396 30/09/2008 19:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
racja, to nie %, a bodajże 5 zł smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
5zl od drugiej wyplaty w ciagu miesiaca

Giertyszek #2627520 30/09/2008 21:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
tak właśnie zostało napisane smile
"w miesiącu kalendarzowym możesz RAZ wypłacić siano bez utraty %"... a kolejne wypłaty to piątak dla banku smile

Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1