|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Widzę, że grono ma gazynie rów  na mecz.pl się powiększa  Ja również od dwóch miesięcy jestem posiadaczem trzech literek przed nazwiskiem i niezwykle mnie cieszy to, że ... mam już te studia z głowy  A ogólnie cieszy mnie przywrócenie do stanu używalności kompa, co nie było takie łatwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
kasa na nowy stadion 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67 |
haha dobre będzie jak ktoś z sąsiadów w temacie pt.Co mnie doprowadza do białej gorączki? napisze o Twojej imprezce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Widzę, że grono ma gazynie rów  na mecz.pl się powiększa  Ja również od dwóch miesięcy jestem posiadaczem trzech literek przed nazwiskiem i niezwykle mnie cieszy to, że ... mam już te studia z głowy  f4ls0nowi brakuje dwoch lat "nauki" to mgr  narazie ma tylko inż. nie wiem czy to dalej bedzie ciagnal, bo nie napisal  i widac, ze z niego typowy informatyk...robi impreze i przy okazji udziela sie na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
f4ls0nowi brakuje dwoch lat "nauki" to mgr  narazie ma tylko inż. nie wiem czy to dalej bedzie ciagnal, bo nie napisal  Faktycznie. Moje niedopatrzenie. Ale mimo to gratulacje dla niego  i widac, ze z niego typowy informatyk...robi impreze i przy okazji udziela sie na forum  a w temacie: wreszcie coś wygrałem  Może ten Puchar UEFA nie jest jednak taki zły?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
f4ls0nowi brakuje dwoch lat "nauki" to mgr  narazie ma tylko inż. nie wiem czy to dalej bedzie ciagnal, bo nie napisal  i widac, ze z niego typowy informatyk...robi impreze i przy okazji udziela sie na forum  będę ciągnął  jestem w trakcie składania papierów na WSIiZ do Rzeszowa, czekam tylko na dyplom  co do sąsiadów to tylko 7 razy przychodzili z pytaniem, czy aby nie ma możliwości aby ściszyć choć troszkę muzykę, za każdym razem otrzymywali negatywną odpowiedź  jak sie bawić to sie bawić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
i po poprawce  uff. we wtorek wyniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Jutrzejszy pracowity dzień. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Nie mam Tvn'u Polszmatu Eurosportów itd ... nie mam kablówki żadnych HD ADHD itd mniej czasu przed tv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67 |
Więc zapewne masz więcej czasu na internet  .I koło się zamyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Wczoraj po pracy miły wypad na piwo z przesympatyczną koleżanką, której nie widziałem 3 lata  A i znowu miałem zajebisty utarg. Jakimś cudem same zajebiste beybe tylko obsługiwałem. Ale takiej jednej co jej buty wcisnąłem to po prostu od jej urody aż mi się nogi uginały <marzyciel>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Masz może monitoring w sklepie?  hyhyhy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
zakochałem się!  ..głupek... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
weekend  Ryder Cup 2008  golf z innej planety, najlepszy turniej jaki kiedykolwiek widziałem, i jeszcze potrwa z 2 godziny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A i znowu miałem zajebisty utarg. Jakimś cudem same zajebiste beybe tylko obsługiwałem. Ale takiej jednej co jej buty wcisnąłem to po prostu od jej urody aż mi się nogi uginały <marzyciel>  Jaram się nią okrutnie. Śliczna jest  Wczoraj jak wyszła ze sklepu podchodzę do kumpla i mówię: "Ale ja jestem cipka, mogłem zagadać i wziąć namiary. Jak kocha to przyjdzie w niedzielę" Zgadnijcie kto dzisiaj wbiegł do sklepu na 3 minuty przed zamknięciem i jedyne co to uśmiechnął się do mnie?  ONA :HURA: Fajna jest. A i informacje dnia. Cieszy mnie to NIESAMOWICIE. Jeden z najlepszych rozgrywających II ligi w ubiegłym sezonie wraca do Astorii Bydgoszcz po krótkiej przygodzie w ŁKS-ie. I to dzięki komu? Dzięki nam KIBICOM  Paweł witaj ponownie na bydgoskich parkietach :HURA:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
weekend  Ryder Cup 2008  golf z innej planety, najlepszy turniej jaki kiedykolwiek widziałem, i jeszcze potrwa z 2 godziny  ten wynik to jeden wielki zart 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Wynik jak golf - nieprzewidywalny. Niestety w tym przypadku. Poziom jest kosmiczny.  Europę zawiódł Sergio Garcia, ziomek Rafito Nadala, grał dziś z A.Kim'em, nie dość ze od początku przegrywa, to na 6stce z 200y ładuje się 2 razy pod rząd do wody. Nieskromnie powiem że takie coś to nawet ja potrafię wykonać, choć pewnie na polu w Valhalli przy takich wielkich tłumach pewnie też bym się złamał 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|