Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
a gdzie teraz grasz?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

Widzę, że grono magazynierów wink na mecz.pl się powiększa smile Ja również od dwóch miesięcy jestem posiadaczem trzech literek przed nazwiskiem i niezwykle mnie cieszy to, że ... mam już te studia z głowy wink

A ogólnie cieszy mnie przywrócenie do stanu używalności kompa, co nie było takie łatwe.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
kasa na nowy stadion hura

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
świętowania ciąg dalszy hura

[size:26pt][b]DAJEM!!!!!![/b][/size] [pl.youtube.com]

dziś króluje

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

Wasze zdrowie smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543

Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
haha dobre będzie jak ktoś z sąsiadów w temacie pt.Co mnie doprowadza do białej gorączki? napisze o Twojej imprezce smile tongue

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Mindman
Widzę, że grono magazynierów wink na mecz.pl się powiększa smile Ja również od dwóch miesięcy jestem posiadaczem trzech literek przed nazwiskiem i niezwykle mnie cieszy to, że ... mam już te studia z głowy wink

f4ls0nowi brakuje dwoch lat "nauki" to mgr smile narazie ma tylko inż. nie wiem czy to dalej bedzie ciagnal, bo nie napisal smile

i widac, ze z niego typowy informatyk...robi impreze i przy okazji udziela sie na forum laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by yaaho
f4ls0nowi brakuje dwoch lat "nauki" to mgr smile narazie ma tylko inż. nie wiem czy to dalej bedzie ciagnal, bo nie napisal smile

Faktycznie. Moje niedopatrzenie. Ale mimo to gratulacje dla niego smile
Originally Posted by yaaho
i widac, ze z niego typowy informatyk...robi impreze i przy okazji udziela sie na forum laugh

grin

a w temacie: wreszcie coś wygrałem tongue

Może ten Puchar UEFA nie jest jednak taki zły?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by yaaho
f4ls0nowi brakuje dwoch lat "nauki" to mgr smile narazie ma tylko inż. nie wiem czy to dalej bedzie ciagnal, bo nie napisal smile

i widac, ze z niego typowy informatyk...robi impreze i przy okazji udziela sie na forum laugh

będę ciągnął wink
jestem w trakcie składania papierów na WSIiZ do Rzeszowa, czekam tylko na dyplom wink

co do sąsiadów to tylko 7 razy przychodzili z pytaniem, czy aby nie ma możliwości aby ściszyć choć troszkę muzykę, za każdym razem otrzymywali negatywną odpowiedź laugh jak sie bawić to sie bawić wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
i po poprawce smile uff. we wtorek wyniki.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Jutrzejszy pracowity dzień. grin



Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Nie mam Tvn'u Polszmatu Eurosportów itd ... nie mam kablówki żadnych HD ADHD itd hura

mniej czasu przed tv hura

Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
Więc zapewne masz więcej czasu na internet smile.I koło się zamyka tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Wczoraj po pracy miły wypad na piwo z przesympatyczną koleżanką, której nie widziałem 3 lata smile

A i znowu miałem zajebisty utarg. Jakimś cudem same zajebiste beybe tylko obsługiwałem. Ale takiej jednej co jej buty wcisnąłem to po prostu od jej urody aż mi się nogi uginały <marzyciel>

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Masz może monitoring w sklepie? tongue hyhyhy

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
zakochałem się! tongue
..głupek... frown

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
weekend hura

Ryder Cup 2008 hura hura golf z innej planety, najlepszy turniej jaki kiedykolwiek widziałem, i jeszcze potrwa z 2 godziny smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by shane
A i znowu miałem zajebisty utarg. Jakimś cudem same zajebiste beybe tylko obsługiwałem. Ale takiej jednej co jej buty wcisnąłem to po prostu od jej urody aż mi się nogi uginały <marzyciel>


laugh

Jaram się nią okrutnie. Śliczna jest smile

Wczoraj jak wyszła ze sklepu podchodzę do kumpla i mówię: "Ale ja jestem cipka, mogłem zagadać i wziąć namiary. Jak kocha to przyjdzie w niedzielę"

Zgadnijcie kto dzisiaj wbiegł do sklepu na 3 minuty przed zamknięciem i jedyne co to uśmiechnął się do mnie? smile

ONA :HURA:

Fajna jest.

A i informacje dnia. Cieszy mnie to NIESAMOWICIE.

Jeden z najlepszych rozgrywających II ligi w ubiegłym sezonie wraca do Astorii Bydgoszcz po krótkiej przygodzie w ŁKS-ie. I to dzięki komu? Dzięki nam KIBICOM smile

Paweł witaj ponownie na bydgoskich parkietach :HURA:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Skiper
weekend hura

Ryder Cup 2008 hura hura golf z innej planety, najlepszy turniej jaki kiedykolwiek widziałem, i jeszcze potrwa z 2 godziny smile

ten wynik to jeden wielki zart shocked

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Wynik jak golf - nieprzewidywalny. Niestety w tym przypadku. Poziom jest kosmiczny. grin
Europę zawiódł Sergio Garcia, ziomek Rafito Nadala, grał dziś z A.Kim'em, nie dość ze od początku przegrywa, to na 6stce z 200y ładuje się 2 razy pod rząd do wody. Nieskromnie powiem że takie coś to nawet ja potrafię wykonać, choć pewnie na polu w Valhalli przy takich wielkich tłumach pewnie też bym się złamał smile

Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, alfa, Kretol, rafal08, rymoholik, bukma, aker, Akhu, latajaca_holenderka, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,089
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1