Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
u mnie leci bezpośrednio ze stonki ~400kb
na torrencie jakoś bardzo wolno

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
no i pobralem, zainstalowalem, a zonk!!!!

nie dziala wyskakuje blad w windowsie ze wystapil blad z aplikacja fm.exe i ja zamyka

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
u mnie było wszystko ok.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ja już gram...chociaż gram to dużo powiedziane. Wybrałem lige, drużyne i rozegrałem jeden mecz sparingowy. Na początku pracy oczywiście konferencja prasowa ;] Dostępny budżet pozowlił na sproawdzenie jednego zwodnika tongue Iwański zasilił szeregi Evertonu. Mecz w 3d wyglada bardzo fajnie, nie ma graficznych bajerów, ale mamy miłe urozmaicenie po latających kulkach. Denerwuje troche podwajanie liter przy wyszukiwaniu zawodników. Chciałem wyszukać "Poland", a po wystukaniu miałem "Ppoollaanndd" tongue Wracam do gry smile

Everton, Everton !

We're the pride of Merseyside !

We're the pirde od Merseyside !



Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
cztery spotkania = ośmiu kontuzjowanych

Gdyby spytać Miles'a Jacobson'a czy potrafiliby zrobić FM'a bez bugów to pewnie odpowiedziałby "pewnie, tylko po co?" tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
a ja nadal ten sam problem, ale czytalem komentarze ze w poprzednim demie fm2008 tez byly problemy a pelna wersja juz chodzila ok, jak narazie nigdzie nie znalazlem rozwiazania problemu

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Dziabor
a ja nadal ten sam problem, ale czytalem komentarze ze w poprzednim demie fm2008 tez byly problemy a pelna wersja juz chodzila ok, jak narazie nigdzie nie znalazlem rozwiazania problemu

Może za słaby sprzęt? grin

Zainstaluj NET Framework Version 2.0 może pomoże.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Dziabor
a ja nadal ten sam problem, ale czytalem komentarze ze w poprzednim demie fm2008 tez byly problemy a pelna wersja juz chodzila ok, jak narazie nigdzie nie znalazlem rozwiazania problemu

Może za słaby sprzęt? grin

Zainstaluj NET Framework Version 2.0 może pomoże.

instalowalem i nic

a co do sprzetu to jedynie karta graficzna slabsza niz w wymaganiach

Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
jednak tryb 3d robi wrazenie, az sam sobie zadaje pytanie, jak mozna bylo ogladac te biegajace kuleczki wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Dziabor
a co do sprzetu to jedynie karta graficzna slabsza niz w wymaganiach

No to jest i winowajca. Na większości kart 128 mb gra nie ruszy. Dziwne ale prawdziwe.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Dziabor
a co do sprzetu to jedynie karta graficzna slabsza niz w wymaganiach

No to jest i winowajca. Na większości kart 128 mb gra nie ruszy. Dziwne ale prawdziwe.

wyczytalem ze przy slabszych kartach nie bedzie mozliwosci ogladac meczow w 3D a tylko w 2D

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Dziabor mam to samo, sprawdzilem i mam 64MB karte graficzna, takze to jest nasz winowajca.

wkurzylem sie strasznie wczoraj ze nie moge grac i zamowilem juz nowego lapa tongue moze zbyt pochopnie ale raz sie zyje.

jak dla mnie tryb 3d wymiata (gre odpalilem na kompie kumpla)i warto dla niego upgrade'owac kompa. akcje wydaja mi sie mega realne, gole spoko, jestem ciekaw czy poziom meczy bedzie wyzszy i ladniejsze akcje jak zagram z jakas super europejska druzyna.

aa no i konferencje przed i po meczem tez troche wnosza do zycia.

PS. gram Norwich

pozdro!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
a ja jak mam sprawdzic ilemegowa mam karte??

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by Dziabor
a ja jak mam sprawdzic ilemegowa mam karte??


sciagnij sobie program aida32 to bedziesz wiedzial wszystko co masz w kompie


Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Jest ta swiatowa premiera dzisiaj?? Innymi slowy - mam grzac torrenta?? smile

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Moze być mały problem, ale mam nadzieję że odpowiednie osoby poradzą sobie z tym smile smile smile


Football Manager 2009 dobrze zabezpieczony


W ostatnich miesiącach wyjątkowo mocno dał zauważać się temat antypirackich zabezpieczeń gier, wywołujących wiele kontrowersji i dyskusji. Po aferach i narzekaniach graczy oraz mediów producenci wzięli sobie do serca wygodę użytkowania legalnej kopii zakupionego programu. Firma Sega zamierza wykorzystać nowe rozwiązania w debiutującej w dniu dzisiejszym grze Football Manager 2009, będącej najnowszą edycją znanej i lubianej serii gier o tematyce sportowej.

W Football Manager 2009 wykorzystane zostanie zabezpieczenie autorstwa firmy Uniloc. Jak podaje twórca gry, potwierdzenie legalności będzie możliwe na trzy różne sposoby, z których dwa wykorzystują internet i prostą aktywację za pośrednictwem sieci. Dla osób bez dostępu do internetu udostępniona będzie opcja aktywacji gry poprzez telefon. Wedle obietnic dewelopera, Football Managera 2009 będzie można zainstalować jednocześnie na pięciu różnych komputerach. Odinstalowanie gry na jednym z nich pozwala nam na kolejna instalację na dowolnej innej maszynie.

Football Manager 2009 w Europie dostępny jest od dziś.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ja chyba zakupie, szykują się w końcu jakieś zmiany. W Polsce premiera za tydzień, ale jeśli ktoś kupi na steamie to po spatchowaniu gry można wybrać Polską wersje językową.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Tyle, ze na steamie gra dostepna bedzie dopiero za tydzien...

"Available: November 21st, 2008

This game will unlock in approximately 1 week, and 8 hours"

A weekend przed nami frown frown frown

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
na TG juz od godziny jest do sciagniecia smile i podobno jak sie sciagnie patcha (a to wiadomo koniecznosc) to w patchu jest juz polska wersja

wiec pewnie zaraz pojawia sie na otwartych torrentach


ale... moj laptop tego nie pociagnie shocked

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
pociągnie na Radeonie xpress 1150 ?

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1