|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
u mnie leci bezpośrednio ze stonki ~400kb na torrencie jakoś bardzo wolno
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no i pobralem, zainstalowalem, a zonk!!!!
nie dziala wyskakuje blad w windowsie ze wystapil blad z aplikacja fm.exe i ja zamyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja już gram...chociaż gram to dużo powiedziane. Wybrałem lige, drużyne i rozegrałem jeden mecz sparingowy. Na początku pracy oczywiście konferencja prasowa ;] Dostępny budżet pozowlił na sproawdzenie jednego zwodnika  Iwański zasilił szeregi Evertonu. Mecz w 3d wyglada bardzo fajnie, nie ma graficznych bajerów, ale mamy miłe urozmaicenie po latających kulkach. Denerwuje troche podwajanie liter przy wyszukiwaniu zawodników. Chciałem wyszukać "Poland", a po wystukaniu miałem "Ppoollaanndd"  Wracam do gry  Everton, Everton ! We're the pride of Merseyside ! We're the pirde od Merseyside !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
cztery spotkania = ośmiu kontuzjowanych Gdyby spytać Miles'a Jacobson'a czy potrafiliby zrobić FM'a bez bugów to pewnie odpowiedziałby "pewnie, tylko po co?" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
a ja nadal ten sam problem, ale czytalem komentarze ze w poprzednim demie fm2008 tez byly problemy a pelna wersja juz chodzila ok, jak narazie nigdzie nie znalazlem rozwiazania problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
a ja nadal ten sam problem, ale czytalem komentarze ze w poprzednim demie fm2008 tez byly problemy a pelna wersja juz chodzila ok, jak narazie nigdzie nie znalazlem rozwiazania problemu Może za słaby sprzęt?  Zainstaluj NET Framework Version 2.0 może pomoże.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
a ja nadal ten sam problem, ale czytalem komentarze ze w poprzednim demie fm2008 tez byly problemy a pelna wersja juz chodzila ok, jak narazie nigdzie nie znalazlem rozwiazania problemu Może za słaby sprzęt?  Zainstaluj NET Framework Version 2.0 może pomoże. instalowalem i nic a co do sprzetu to jedynie karta graficzna slabsza niz w wymaganiach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
|
|
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219 |
jednak tryb 3d robi wrazenie, az sam sobie zadaje pytanie, jak mozna bylo ogladac te biegajace kuleczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
a co do sprzetu to jedynie karta graficzna slabsza niz w wymaganiach No to jest i winowajca. Na większości kart 128 mb gra nie ruszy. Dziwne ale prawdziwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
a co do sprzetu to jedynie karta graficzna slabsza niz w wymaganiach No to jest i winowajca. Na większości kart 128 mb gra nie ruszy. Dziwne ale prawdziwe. wyczytalem ze przy slabszych kartach nie bedzie mozliwosci ogladac meczow w 3D a tylko w 2D
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Dziabor mam to samo, sprawdzilem i mam 64MB karte graficzna, takze to jest nasz winowajca. wkurzylem sie strasznie wczoraj ze nie moge grac i zamowilem juz nowego lapa  moze zbyt pochopnie ale raz sie zyje. jak dla mnie tryb 3d wymiata (gre odpalilem na kompie kumpla)i warto dla niego upgrade'owac kompa. akcje wydaja mi sie mega realne, gole spoko, jestem ciekaw czy poziom meczy bedzie wyzszy i ladniejsze akcje jak zagram z jakas super europejska druzyna. aa no i konferencje przed i po meczem tez troche wnosza do zycia. PS. gram Norwich pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
a ja jak mam sprawdzic ilemegowa mam karte??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
a ja jak mam sprawdzic ilemegowa mam karte?? sciagnij sobie program aida32 to bedziesz wiedzial wszystko co masz w kompie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Jest ta swiatowa premiera dzisiaj?? Innymi slowy - mam grzac torrenta?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Moze być mały problem, ale mam nadzieję że odpowiednie osoby poradzą sobie z tym  Football Manager 2009 dobrze zabezpieczonyW ostatnich miesiącach wyjątkowo mocno dał zauważać się temat antypirackich zabezpieczeń gier, wywołujących wiele kontrowersji i dyskusji. Po aferach i narzekaniach graczy oraz mediów producenci wzięli sobie do serca wygodę użytkowania legalnej kopii zakupionego programu. Firma Sega zamierza wykorzystać nowe rozwiązania w debiutującej w dniu dzisiejszym grze Football Manager 2009, będącej najnowszą edycją znanej i lubianej serii gier o tematyce sportowej. W Football Manager 2009 wykorzystane zostanie zabezpieczenie autorstwa firmy Uniloc. Jak podaje twórca gry, potwierdzenie legalności będzie możliwe na trzy różne sposoby, z których dwa wykorzystują internet i prostą aktywację za pośrednictwem sieci. Dla osób bez dostępu do internetu udostępniona będzie opcja aktywacji gry poprzez telefon. Wedle obietnic dewelopera, Football Managera 2009 będzie można zainstalować jednocześnie na pięciu różnych komputerach. Odinstalowanie gry na jednym z nich pozwala nam na kolejna instalację na dowolnej innej maszynie. Football Manager 2009 w Europie dostępny jest od dziś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja chyba zakupie, szykują się w końcu jakieś zmiany. W Polsce premiera za tydzień, ale jeśli ktoś kupi na steamie to po spatchowaniu gry można wybrać Polską wersje językową.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Tyle, ze na steamie gra dostepna bedzie dopiero za tydzien... "Available: November 21st, 2008 This game will unlock in approximately 1 week, and 8 hours" A weekend przed nami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
na TG juz od godziny jest do sciagniecia  i podobno jak sie sciagnie patcha (a to wiadomo koniecznosc) to w patchu jest juz polska wersja wiec pewnie zaraz pojawia sie na otwartych torrentach ale... moj laptop tego nie pociagnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
pociągnie na Radeonie xpress 1150 ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|