|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Transporter nic ciekawego, taki sredniak. Ten REC to widzialem z rok temu, ale z tego co pamietam to niezla porazka, jako komedia dosc dobry. Z takich jakby horrorow to Vacancy dosc milo wspominam dlatego juz sciagnalem Vacancy 2, pewnie jutro obejrze. Ogolnie ostatnio to tylko ten film z Pittem na mnie zrobil wrazenie. Kwestia gustu, jednym sie podoba Taken, innym cos innego dlatego jak przegladam ten temat to zaznaczam sobie tylko osoby ktory maja zblizony gust do mojego i pozniej moge sie sugerowac ich opiniami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Transporter 3 to taka marna podróba Jamesa Bonda z lat 90-tych. Głowny bohater zawsze ma pod ręką myjnię samochodu, szafę z nowymi garniakami, leje wszystkich (bez względu na liczbę i rozmiar  ). Można obejrzeć jak się komuś bardzo nudzi, ale parę postów jest lista o wiele lepszych filmów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Jakiś buk wystawił kursy na Oskary ? Liczę, że Bzyku pięknie nam swoje typy przedstawi jak rok temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ciekawe jaki kurs wystawią na Ledgera ? Może chociaż na "podbitkę" będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Ja od siebie moge zaproponowac takie filmy : Arn Tempelriddaren i Arn Riket Vid Vagens Slut odpowiednio I i II czesc! sa to filmy utrzymane w podobnej atmosferze jak Krolestwo Niebieskie, jesli komus podobal sie film z Di Caprio to na 99% spodobaja sie mu te dwa szedzkie filmy!!! Polecam jeszcze dwa filmy : Skazaniec Felon i Przebudzenie, jak sie komus spodobaja filmy moge polecic inne  zobaczymy czy ktos ma podobne gusta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
Ciekawe jaki kurs wystawią na Ledgera ? Może chociaż na "podbitkę" będzie  masz w Bwin 1,10  jak sie nie myle na samym poczatku jak to wystawili czyli 2-3 miechy temu to bylo 1,6 albo ciut wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
w baw są już kursy Szewa na Ledgera masz 1,10  Śmieszny kurs na Slundof 1,33 po 5,65 próbowałbym The curious case of Benjamin Button nawet przyzwoity kurs 1,95 na Penelope Cruz za rolę drugoplanową , która świetnie zagrała w Vicky Christina Barcelona
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
oczywiście chodziło mi o Slumdog
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
no Benjamin wyglada na niezle value, trzeba posprawdzac inne buki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Liczę, że Bzyku pięknie nam swoje typy przedstawi jak rok temu  Najpierw trzeba jeszcze trochę pooglądać  sa to filmy utrzymane w podobnej atmosferze jak Krolestwo Niebieskie, jesli komus podobal sie film z Di Caprio to na 99% spodobaja sie mu te dwa szedzkie filmy!!! Ale co ma Di Caprio wspólnego z Królestwem Niebieskim?  * * A kursy? Jeśli chodzi o najlepszy film, to Slumdoga za 1.3 w życiu bym nie brał. Ogólnie w tym roku taka bieda, że może wygrać cokolwiek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Oglądałem wczoraj "Jaja w tropikach" ("Tropic thunder"). Słabiutki film jak dla mnie. Produkcja robiona przez Bena Stilera(on sam też zagrał główną rolę), ale jego humor absolutnie do mnie nie przemawia.
Osobiście odradzam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Liczę, że Bzyku pięknie nam swoje typy przedstawi jak rok temu  Najpierw trzeba jeszcze trochę pooglądać  sa to filmy utrzymane w podobnej atmosferze jak Krolestwo Niebieskie, jesli komus podobal sie film z Di Caprio to na 99% spodobaja sie mu te dwa szedzkie filmy!!! Ale co ma Di Caprio wspólnego z Królestwem Niebieskim?  * * A kursy? Jeśli chodzi o najlepszy film, to Slumdoga za 1.3 w życiu bym nie brał. Ogólnie w tym roku taka bieda, że może wygrać cokolwiek. hehe Bzyku moj blad,sorki oczywiscie chodzilo mi o Orlando Blooma  ogladalem ten film juz dawno dawno temu i popierniczyli mi sie aktorzy  co nie zmienia faktu ze przyjemny film byl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445 |
W bet365 na Slumdoga 1,40 a Buton za 4,50. Na Ledgera 1,04 aż  Może pykne na Rourke'a za 1.90 jako najlepszy aktor.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Oglądałem wczoraj "Jaja w tropikach" ("Tropic thunder"). Słabiutki film jak dla mnie. Produkcja robiona przez Bena Stilera(on sam też zagrał główną rolę), ale jego humor absolutnie do mnie nie przemawia.
Osobiście odradzam. Właśnie skończyłem i muszę powiedzieć, że jest o wiele lepszy niż Stalion napisał (tylko dlatego się skusiłem go obejrzeć). Nie jest to ambitne kino, jest parę śmiesznych wstawek, przede wszystkim oryginalny scenariusz, pod koniec dobra muzyka. Bardzo spodobała mi się rola Tom'a Cruise'a. Muszę przyznać, że Ben Stiller zagrał lepiej niż zawsze (może reżyseria na to wpłynęła). Wg mnie spokojnie 4,5/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Może ktoś polecić jakiś dobry film sensacyjny z ciekawą fabułą, zwrotami akcji i dobrą grą aktorów? Żeby się po prostu dobrze oglądało.
Coś jak "Szakal" z Brucem Willisem. Właśnie przed chwilą taki leciał na TVP1: "Na linii ognia" z Eastwoodem, Malkovichem i Russo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jaja w tropikach niezla porazka i Dzunior na bank oskara nie dostanie za role czarnego. Obejrzalem THE READER, film bardzo dobry, ale ciezki, znowu pokazane przemijanie. Kursy okolo 30 ze ten film dostanie oskara to lekkie przegiecie, i chyba zagram ten pick za mala stawke. Kate Winslet swietnie zagrala i po kursie ponad 2 to nalezy zagrac ja i to grubo  Jutro zabieram sie za MILK i bede mial pelne oskarowe info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Jaja w tropikach niezla porazka i Dzunior na bank oskara nie dostanie za role czarnego. Obejrzalem THE READER, film bardzo dobry, ale ciezki, znowu pokazane przemijanie. Kursy okolo 30 ze ten film dostanie oskara to lekkie przegiecie, i chyba zagram ten pick za mala stawke. Kate Winslet swietnie zagrala i po kursie ponad 2 to nalezy zagrac ja i to grubo  Jutro zabieram sie za MILK i bede mial pelne oskarowe info  Z tą Kate to uważaj, bo czytałem gdzieś, że pomimo doskonałej gry aktorskie są duże szanse, że ona Oskara nie dostanie. Mogłoby to się spotkać z krytyką środowisk żydowskich (wiele bogatych i wpływowych Amerykanów to Żydzi). Dlaczego? Ano dlatego, że Kate w filmie wysyłała Żydów do pieca. Zaznaczam, że nie widziałem filmu, piszę z pamięci za jednym z portali (chyba onet, a może bbc? - głowy nie dam)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
no wysylala do piecow, faktycznie z zydami to nigdy nic nie wiadomo i moga to odbierac w ten sposob ze oskar dla Kate to w pewnym sensie poparcie dla jej filmowych dzialan  coz, zagrala swietnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Kate Winslet jest nominowana do oskara po raz szósty, do tej pory nie wygrała ani razu. Jak widać ulubienicą akademii nie jest. Za role w Revolutionary Road, za którą dostała Zlotego Globa nawet nie otrzymała nominacji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|