Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Transporter nic ciekawego, taki sredniak.
Ten REC to widzialem z rok temu, ale z tego co pamietam to niezla porazka, jako komedia dosc dobry.
Z takich jakby horrorow to Vacancy dosc milo wspominam dlatego juz sciagnalem Vacancy 2, pewnie jutro obejrze.

Ogolnie ostatnio to tylko ten film z Pittem na mnie zrobil wrazenie. Kwestia gustu, jednym sie podoba Taken, innym cos innego dlatego jak przegladam ten temat to zaznaczam sobie tylko osoby ktory maja zblizony gust do mojego i pozniej moge sie sugerowac ich opiniami smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Transporter 3 to taka marna podróba Jamesa Bonda z lat 90-tych. Głowny bohater zawsze ma pod ręką myjnię samochodu, szafę z nowymi garniakami, leje wszystkich (bez względu na liczbę i rozmiar wink ).

Można obejrzeć jak się komuś bardzo nudzi, ale parę postów jest lista o wiele lepszych filmów.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Jakiś buk wystawił kursy na Oskary ?

Liczę, że Bzyku pięknie nam swoje typy przedstawi jak rok temu grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ciekawe jaki kurs wystawią na Ledgera ? Może chociaż na "podbitkę" będzie laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Ja od siebie moge zaproponowac takie filmy :
Arn Tempelriddaren i Arn Riket Vid Vagens Slut odpowiednio I i II czesc! sa to filmy utrzymane w podobnej atmosferze jak Krolestwo Niebieskie, jesli komus podobal sie film z Di Caprio to na 99% spodobaja sie mu te dwa szedzkie filmy!!!

Polecam jeszcze dwa filmy : Skazaniec Felon i Przebudzenie, jak sie komus spodobaja filmy moge polecic inne wink zobaczymy czy ktos ma podobne gusta smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Originally Posted by Szewa
Ciekawe jaki kurs wystawią na Ledgera ? Może chociaż na "podbitkę" będzie laugh

masz w Bwin 1,10 wink jak sie nie myle na samym poczatku jak to wystawili czyli 2-3 miechy temu to bylo 1,6 albo ciut wiecej

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
w baw są już kursy
Szewa na Ledgera masz 1,10 smile
Śmieszny kurs na Slundof 1,33 po 5,65 próbowałbym The curious case of Benjamin Button
nawet przyzwoity kurs 1,95 na Penelope Cruz za rolę drugoplanową
, która świetnie zagrała w Vicky Christina Barcelona

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
oczywiście chodziło mi o Slumdog

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
no Benjamin wyglada na niezle value, trzeba posprawdzac inne buki.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
bah ma 6 na Benjamina

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Goget
Liczę, że Bzyku pięknie nam swoje typy przedstawi jak rok temu grin


Najpierw trzeba jeszcze trochę pooglądać laugh

Originally Posted by Marian
sa to filmy utrzymane w podobnej atmosferze jak Krolestwo Niebieskie, jesli komus podobal sie film z Di Caprio to na 99% spodobaja sie mu te dwa szedzkie filmy!!!


Ale co ma Di Caprio wspólnego z Królestwem Niebieskim? tongue

* *

A kursy? Jeśli chodzi o najlepszy film, to Slumdoga za 1.3 w życiu bym nie brał.
Ogólnie w tym roku taka bieda, że może wygrać cokolwiek.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Oglądałem wczoraj "Jaja w tropikach" ("Tropic thunder").
Słabiutki film jak dla mnie. Produkcja robiona przez Bena Stilera(on sam też zagrał główną rolę), ale jego humor absolutnie do mnie nie przemawia.

Osobiście odradzam.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Goget
Liczę, że Bzyku pięknie nam swoje typy przedstawi jak rok temu grin


Najpierw trzeba jeszcze trochę pooglądać laugh

Originally Posted by Marian
sa to filmy utrzymane w podobnej atmosferze jak Krolestwo Niebieskie, jesli komus podobal sie film z Di Caprio to na 99% spodobaja sie mu te dwa szedzkie filmy!!!


Ale co ma Di Caprio wspólnego z Królestwem Niebieskim? tongue

* *

A kursy? Jeśli chodzi o najlepszy film, to Slumdoga za 1.3 w życiu bym nie brał.
Ogólnie w tym roku taka bieda, że może wygrać cokolwiek.
hehe Bzyku moj blad,sorki oczywiscie chodzilo mi o Orlando Blooma wink ogladalem ten film juz dawno dawno temu i popierniczyli mi sie aktorzy smile co nie zmienia faktu ze przyjemny film byl wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
W bet365 na Slumdoga 1,40 a Buton za 4,50.
Na Ledgera 1,04 aż wink

Może pykne na Rourke'a za 1.90 jako najlepszy aktor.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Stalion
Oglądałem wczoraj "Jaja w tropikach" ("Tropic thunder").
Słabiutki film jak dla mnie. Produkcja robiona przez Bena Stilera(on sam też zagrał główną rolę), ale jego humor absolutnie do mnie nie przemawia.

Osobiście odradzam.

Właśnie skończyłem i muszę powiedzieć, że jest o wiele lepszy niż Stalion napisał (tylko dlatego się skusiłem go obejrzeć).

Nie jest to ambitne kino, jest parę śmiesznych wstawek, przede wszystkim oryginalny scenariusz, pod koniec dobra muzyka.
Bardzo spodobała mi się rola Tom'a Cruise'a. Muszę przyznać, że Ben Stiller zagrał lepiej niż zawsze (może reżyseria na to wpłynęła).

Wg mnie spokojnie 4,5/10.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Master Flamaster
Może ktoś polecić jakiś dobry film sensacyjny z ciekawą fabułą, zwrotami akcji i dobrą grą aktorów? Żeby się po prostu dobrze oglądało.

Coś jak "Szakal" z Brucem Willisem.

Właśnie przed chwilą taki leciał na TVP1: "Na linii ognia" z Eastwoodem, Malkovichem i Russo.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jaja w tropikach niezla porazka i Dzunior na bank oskara nie dostanie za role czarnego.

Obejrzalem THE READER, film bardzo dobry, ale ciezki, znowu pokazane przemijanie. Kursy okolo 30 ze ten film dostanie oskara to lekkie przegiecie, i chyba zagram ten pick za mala stawke. Kate Winslet swietnie zagrala i po kursie ponad 2 to nalezy zagrac ja i to grubo grin

Jutro zabieram sie za MILK i bede mial pelne oskarowe info smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by Experto
Jaja w tropikach niezla porazka i Dzunior na bank oskara nie dostanie za role czarnego.

Obejrzalem THE READER, film bardzo dobry, ale ciezki, znowu pokazane przemijanie. Kursy okolo 30 ze ten film dostanie oskara to lekkie przegiecie, i chyba zagram ten pick za mala stawke. Kate Winslet swietnie zagrala i po kursie ponad 2 to nalezy zagrac ja i to grubo grin

Jutro zabieram sie za MILK i bede mial pelne oskarowe info smile

Z tą Kate to uważaj, bo czytałem gdzieś, że pomimo doskonałej gry aktorskie są duże szanse, że ona Oskara nie dostanie. Mogłoby to się spotkać z krytyką środowisk żydowskich (wiele bogatych i wpływowych Amerykanów to Żydzi). Dlaczego? Ano dlatego, że Kate w filmie wysyłała Żydów do pieca.

Zaznaczam, że nie widziałem filmu, piszę z pamięci za jednym z portali (chyba onet, a może bbc? - głowy nie dam)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
no wysylala do piecow, faktycznie z zydami to nigdy nic nie wiadomo i moga to odbierac w ten sposob ze oskar dla Kate to w pewnym sensie poparcie dla jej filmowych dzialan smirk

coz, zagrala swietnie.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Kate Winslet jest nominowana do oskara po raz szósty, do tej pory nie wygrała ani razu. Jak widać ulubienicą akademii nie jest. Za role w Revolutionary Road, za którą dostała Zlotego Globa nawet nie otrzymała nominacji.

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, burbon, JelineK, 11kera11), 878 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1