|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Byłem chyba jednym z pierwszych który otworzył tam konto, tuż jak się pojawili na rynku.5 minut potem napisałem maila, co potrzebują aby zweryfikować konto, abym w przyszłości nie było problemów. Szybko odpisali, załatwiłem wszelkie formalności. I do tej pory jest ok. Raz tylko cofnęli mi wypłatę, ale po jednym mailu w którym poinformowałem że chce wycofać środki bez bonusu - natychmiast wypłata została zrealizowana.
Szkoda, że większość tak narzeka - bo nie widzę powodów do tego. Zamknięcie konta to nie koniec świata, a wysłanie do nich kilka maili wyjaśniających nie kosztuje dużo.
Po tym zwykle sprawa jest rozwiązana i można grać dalej, no chyba że ktoś próbuje oszukać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Podpisuje sie pod tym co napisal Piostar. Ja juz dawno dalem sobie zweryfikowac konto. Dodam ze nawet na mysl mi nie przyszlo zakladanie kont na rodzine, koty, psy, chomiki, ptaki przelatujace za oknem... jak do tej pory 0 problemow, wyplaty bardzo szybkie, tylko te ich zanizone kursy, marze  no i mogliby wprowadzic wplaty/wyplaty Neteller
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
dokładnie buk jest w porządku ... ja wypłaciłem od nich już ponad 10 tysi i nawet jeszcze nie prosili o skany dowodu.
dali jeden z wyższych na rynku bonusów , w ofercie mają 5 lige polską
ale zawsze się znajdzie grupka malkontentów którym nigdy nikt nie dogodzi , bo zawsze lepiej ponarzekać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Dodam ze nawet na mysl mi nie przyszlo zakladanie kont na .... ptaki przelatujace za oknem... Na Orła Bielika zwykle nie chcą dowodów, pewny ptak, polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Dodam ze nawet na mysl mi nie przyszlo zakladanie kont na .... ptaki przelatujace za oknem... Na Orła Bielika zwykle nie chcą dowodów, pewny ptak, polecam  zwykle też Wróbelek Elemelek nie budzi podejrzeń za to najszybsze wypłaty idą poprzez gołębie pocztowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323 |
Dokładnie tak jak piszecie, buk na poziomie bardzo niskim. Potraktowali mnie jak typowego polaczka, wziąłem bonus, obstawiłem, wygrałem i zalogować się nie mogę, a miałem w planie coś obstawić i brak dostępu do własnych środków. Buki na poziomie, szczególnie z Wielkiej Brytanii ostrzegają że jeśli nie wyślę się dokumentów to zablokują konto. W tym przypadku traktują nas jak polaczków i blokują od razu. Czekam już drugi dzień na zweryfikowanie, oby tylko wypłacili po weryfikacji, bo grać tam nie zamierzam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a nie wiecie dlaczego tak jest? bo wlasnie sie rzucili wszyscy z polski na bonusa i zakladaja konta
troche obcieli chetnych wysokoscia kwoty, ale jednak dalej zakladamy pelno kont
ja tam wplacilem, obrocilem i wyplacilem , zero problemow, ale jedno konto, na zadnego bielika
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162 |
Czy w trakcie wyrabiania obrotu mozliwy jest transfer srodkow na pokera lub kasyno?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
wiece może czy wciaż ten bonus 100% do 500zl jest wazny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
Czy w trakcie wyrabiania obrotu mozliwy jest transfer srodkow na pokera lub kasyno? "Witamy serdecznie, Uprzejmie informujemy, że jest możliwe dokonywanie transferów do pokera i kasyna. Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań. Pozdrawiam! Z poważaniem/Regards, Marta Customer Support"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
i jeszcze takie jedno pytanko? jak ten buk aktualizuje oferte? bo chcialbym zagrac 4 lige polska ktora sie odbywa w środe a oferty na to nie ma:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Dzisiaj grzecznie się zapytałem ile zostało mi obrotu. Po kwadransie odpisali jaka to suma, dodam że zgadza się z moimi wyliczeniami.
Wszystko z nimi jest w porządku i pełen profesjonalizm. Zobaczymy jak pójdzie większa sumka do wypłaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
Wyplaca bardzo szybko, wczoraj rano zlecilem i wieczorem kasa byla...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209 |
Witam, czy mogl by ktos przypomniec regulamin obrotu bonusem (500zl) bo nie widze go na stronie,(ewentualnie podeslac link do niego) dziekuje za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Łączną kwotę z bonusem obracasz 4 razy po AKO minimum 1,6 z tym, że muszą być to conajmniej duble.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Panowie pytanie ma ktoś z was konto na Nordicbet bo widzę że Tobet i Oni to jedna grupa ewentualnie jakieś problemy z tego powodu??? Czy wpłaty z MB kwalifikują się do bonusa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Bonusa jeśli dobrze widzę na stronie to już nie ma.
Mam konto w Nordicbet i nie ma z tego powodu problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Ważny jest jeszcze ten bonus do 500zł?dostałem meila ze 2 tygodnie temu i chciałem sobie teraz do nich wpłacić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Dla nowych to bonus był tylko do 3 czerwca. I o ile dobrze pamiętam, to było go tylko 3 tysiące. Ale skoro miałeś konto wcześniej, to może w tym mailu coś więcej będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Powiem szczerze że TOBET bardzo, bardzo mile mnie zaskoczył i zaskakuje nadal. Zagrałem mecz Tsonga - Haas i 20sekund po zakończeniu spotkania, rozliczyli. Szybka wpłata na konto bonus już po kilku sekundach. Do tego można grać czelki w tenisie i niższe ligi w naszym Kraju! Jedyny minus to to że jeszcze nie mają debli. Ale ogólnie bardzo gorąco polecam, świetny buk!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|