Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16
Legia #3183427 04/06/2009 16:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Byłem chyba jednym z pierwszych który otworzył tam konto, tuż jak się pojawili na rynku.5 minut potem napisałem maila, co potrzebują aby zweryfikować konto, abym w przyszłości nie było problemów. Szybko odpisali, załatwiłem wszelkie formalności. I do tej pory jest ok. Raz tylko cofnęli mi wypłatę, ale po jednym mailu w którym poinformowałem że chce wycofać środki bez bonusu - natychmiast wypłata została zrealizowana.

Szkoda, że większość tak narzeka - bo nie widzę powodów do tego. Zamknięcie konta to nie koniec świata, a wysłanie do nich kilka maili wyjaśniających nie kosztuje dużo.

Po tym zwykle sprawa jest rozwiązana i można grać dalej, no chyba że ktoś próbuje oszukać.


Bonus: Unibet
Piostar #3183432 04/06/2009 16:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Podpisuje sie pod tym co napisal Piostar.

Ja juz dawno dalem sobie zweryfikowac konto. Dodam ze nawet na mysl mi nie przyszlo zakladanie kont na rodzine, koty, psy, chomiki, ptaki przelatujace za oknem...

jak do tej pory 0 problemow, wyplaty bardzo szybkie, tylko te ich zanizone kursy, marze blush no i mogliby wprowadzic wplaty/wyplaty Neteller

Ojro #3183445 04/06/2009 17:22
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
dokładnie buk jest w porządku ... ja wypłaciłem od nich już ponad 10 tysi i nawet jeszcze nie prosili o skany dowodu.


dali jeden z wyższych na rynku bonusów , w ofercie mają 5 lige polską

ale zawsze się znajdzie grupka malkontentów którym nigdy nikt nie dogodzi , bo zawsze lepiej ponarzekać

Ojro #3183462 04/06/2009 17:49
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Originally Posted by Ojro
Dodam ze nawet na mysl mi nie przyszlo zakladanie kont na .... ptaki przelatujace za oknem...

Na Orła Bielika zwykle nie chcą dowodów, pewny ptak, polecam smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by antyhazardzista
Originally Posted by Ojro
Dodam ze nawet na mysl mi nie przyszlo zakladanie kont na .... ptaki przelatujace za oknem...

Na Orła Bielika zwykle nie chcą dowodów, pewny ptak, polecam smile

zwykle też Wróbelek Elemelek nie budzi podejrzeń wink


za to najszybsze wypłaty idą poprzez gołębie pocztowe wink

Legia #3183652 04/06/2009 20:40
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
Dokładnie tak jak piszecie, buk na poziomie bardzo niskim. Potraktowali mnie jak typowego polaczka, wziąłem bonus, obstawiłem, wygrałem i zalogować się nie mogę, a miałem w planie coś obstawić i brak dostępu do własnych środków. Buki na poziomie, szczególnie z Wielkiej Brytanii ostrzegają że jeśli nie wyślę się dokumentów to zablokują konto. W tym przypadku traktują nas jak polaczków i blokują od razu. Czekam już drugi dzień na zweryfikowanie, oby tylko wypłacili po weryfikacji, bo grać tam nie zamierzam.

samsung27 #3183691 04/06/2009 20:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
a nie wiecie dlaczego tak jest? bo wlasnie sie rzucili wszyscy z polski na bonusa i zakladaja konta

troche obcieli chetnych wysokoscia kwoty, ale jednak dalej zakladamy pelno kont

ja tam wplacilem, obrocilem i wyplacilem , zero problemow, ale jedno konto, na zadnego bielika

kazow #3190934 08/06/2009 03:07
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
member
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
Czy w trakcie wyrabiania obrotu mozliwy jest transfer srodkow na pokera lub kasyno?

Rocco82 #3191852 08/06/2009 18:17
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
wiece może czy wciaż ten bonus 100% do 500zl jest wazny?

Rocco82 #3191859 08/06/2009 18:25
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
Originally Posted by Rocco82
Czy w trakcie wyrabiania obrotu mozliwy jest transfer srodkow na pokera lub kasyno?


"Witamy serdecznie,

Uprzejmie informujemy, że jest możliwe dokonywanie transferów do
pokera i kasyna.

Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.

Pozdrawiam!

Z poważaniem/Regards,

Marta
Customer Support"

piana #3191878 08/06/2009 18:34
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
i jeszcze takie jedno pytanko? jak ten buk aktualizuje oferte? bo chcialbym zagrac 4 lige polska ktora sie odbywa w środe a oferty na to nie ma:/

Rossikossi #3193823 09/06/2009 15:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dzisiaj grzecznie się zapytałem ile zostało mi obrotu. Po kwadransie odpisali jaka to suma, dodam że zgadza się z moimi wyliczeniami.

Wszystko z nimi jest w porządku i pełen profesjonalizm. Zobaczymy jak pójdzie większa sumka do wypłaty.

Piostar #3193836 09/06/2009 15:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
Wyplaca bardzo szybko, wczoraj rano zlecilem i wieczorem kasa byla...

podstawek #3194116 09/06/2009 19:41
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
Witam, czy mogl by ktos przypomniec regulamin obrotu bonusem (500zl) bo nie widze go na stronie,(ewentualnie podeslac link do niego) dziekuje za pomoc

MichalTD #3194141 09/06/2009 19:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Łączną kwotę z bonusem obracasz 4 razy po AKO minimum 1,6 z tym, że muszą być to conajmniej duble.

Piostar #3194224 09/06/2009 20:22
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Panowie pytanie ma ktoś z was konto na Nordicbet bo widzę że Tobet i Oni to jedna grupa ewentualnie jakieś problemy z tego powodu???
Czy wpłaty z MB kwalifikują się do bonusa??

violent #3194236 09/06/2009 20:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Bonusa jeśli dobrze widzę na stronie to już nie ma.

Mam konto w Nordicbet i nie ma z tego powodu problemów.

Piostar #3196134 10/06/2009 04:46
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Ważny jest jeszcze ten bonus do 500zł?dostałem meila ze 2 tygodnie temu i chciałem sobie teraz do nich wpłacić smile

Zulus #3196160 10/06/2009 05:01
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Dla nowych to bonus był tylko do 3 czerwca. I o ile dobrze pamiętam, to było go tylko 3 tysiące. Ale skoro miałeś konto wcześniej, to może w tym mailu coś więcej będzie.

MarcoviaMarki #3198328 11/06/2009 03:42
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Powiem szczerze że TOBET bardzo, bardzo mile mnie zaskoczył i zaskakuje nadal.
Zagrałem mecz Tsonga - Haas i 20sekund po zakończeniu spotkania, rozliczyli.
Szybka wpłata na konto bonus już po kilku sekundach.
Do tego można grać czelki w tenisie i niższe ligi w naszym Kraju!
Jedyny minus to to że jeszcze nie mają debli.
Ale ogólnie bardzo gorąco polecam, świetny buk!

Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, latajaca_holenderka), 2,522 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1