|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Już dawno temu pisałem, że zarobić na tej branży da się jedynie poprzez ściągnięcie siedzib tych firm tutaj. Bo sam podatek od stawki zakładu do niczego nie prowadzi. Wręcz przeciwnie, jest szkodliwy dla branży i wspiera jedynie zachodnie firmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Naziemne buki dopiero zacierają ręce! Raczej nie mają powodu ku temu.  Dokładnie,gracze grajacy grubo przestana wysylac w naziemnych,co zmniejszy obroty naziemnych,panstwo tez straci,to raczej ci grajacy grubo wygrywali i placili podatek od wygranej a nie dziadki dwuzlotowicze. Takze jezeli te 25% nastapi, przewiduje szybki koniec ajencji milenium,toto-mix i tipsportow-nie zwrobia na siebie poprostu. Przetrwa moze fortuna,ale ilosc punktow napewno ulegnie zmniejszeniu. Malo tego panstwo nie zarobi na oplatach jakie buki musza placic za prowadzenie swojego biznesu,skoro spadna kilkukrotnie obroty,buki zawina sie z rynku,wiec placic panstwu nie bedzie mial kto. podejrzewam,że własnie o to chodzi durnemu rudemu pajacowi sam powiedział,ze w ciagu 5 lat zniknie drobny hazard czyli Tusek chce by hazard sam sie zabił i zniknął z Polski w calości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Cristov zobacz jak pdanie sport w Polsce . Unibet ile drużyn sponsoruje? Z moich wiadomosci wiem ze Betclick daje rocznie na samą reklame w Polsce kwote około 20 milonów EURO zatem ile to będzie w złotówkach ? To sama reklama , upadna gazety sportowe nikt nie będzie tam zamieszczał reklam, serwisy internetowe o sporcie, uderzy to w branże reklamowo - pijarową bo oni też czerpią zyski z bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Czy to takie wazne... najważniejsze jest moim zadaniem to, ze Zakaz i już... bez niezbędnego tłumaczenia, dlaczego, co jak na jakiej podstawie. Przeciez zarówno ci co graja w to czy tamto, tu czy tam, też maja prawo grac.. Naziemni są dobrzy, sieciowcy źli? A niby dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
buki mówią o 20% podatku. To dzis im szczena opadla jak uslyszeli 25% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Który naziemny buk sponsoruje cokolwiek?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Za wędkowanie przywalą podatek 30 % od wartości Ryby uważaj  słyszałem ,że 30% tylko a okresie styczen -luty,pózniej 49%
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
buki mówią o 20% podatku. To dzis im szczena opadla jak uslyszeli 25%  Heh, i po co taki bełkot podpisywali?  Zupełnie nie rozumiem ich toku myślenia...  Co raz bardziej staję się zwolennikiem 25% podatku dla nich za tego typu akcje... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Art opadła to za dużo powiedziane przecież to jest ten teap przedwyborczy który już trwa parę miesięcy , jakby sie pojawiła inna afera seksualna np Donek z Kaczynskim złapani na masturbacji moze by to odciagneło opinie publiczną
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Czy to takie wazne... najważniejsze jest moim zadaniem to, ze Zakaz i już... bez niezbędnego tłumaczenia, dlaczego, co jak na jakiej podstawie. Przeciez zarówno ci co graja w to czy tamto, tu czy tam, też maja prawo grac.. Naziemni są dobrzy, sieciowcy źli? A niby dlaczego? Tusk tłumaczył się uzaleznieniem młodych ludzi , ciekawe ile ludzi jest uzależnionych od hazardu a ile np.od akoholu albo narkotyków ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77 |
Tu Tusk to już wogóle nie wie o czym gada jeżeli chodzi o zakładanie kont gracza w serwisiach nie możesz jak masz 18 lat i jest to restrykcyjnie przestrzegane. Kazdy walczy by nie dopuszczac dzieci do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310 |
Który naziemny buk sponsoruje cokolwiek? Tipsport czeski sponsoruje lige czeskiego hokeja,chyba nazywa sie ona Tipsport Hockey League 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, ale chodziło głównie o automaty i salony gier.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Art opadła to za dużo powiedziane przecież to jest ten teap przedwyborczy który już trwa parę miesięcy , jakby sie pojawiła inna afera seksualna np Donek z Kaczynskim złapani na masturbacji moze by to odciagneło opinie publiczną No ale nie zostali złapani  Zostali zlapani randkowicze cmentarni  I tak zostalismy osobiście zainteresowani 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
Trzeba napisać petycję już nie jesteśmy hazardzistami ale popadliśmy w alkoholizm, żądamy całkowitego zakazu sprzedaży alkoholu. Co za kraj a póżniej się dziwią że nawet ZUS ludzie płacą na Litwie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Ciekawe co na to Pokerzyści... . Przecież PokerStars i inne firmy sporo zainwestowały ostatnio w rynek Polski. Pokera promują najbardziej znany Polski gracz: Horecki, do tego znane osoby show biznesu jak Wiśnia, Oliver Janiak, Saleta i wielu wielu innych. W państwach europejskich poker jest traktowany jako rozrywka. Sam będąc w Holandii oglądałem transmisje z turniejów i to jest puszczane dzień w dzień w publicznej tv. To samo we Francji!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Czy to takie wazne... najważniejsze jest moim zadaniem to, ze Zakaz i już... bez niezbędnego tłumaczenia, dlaczego, co jak na jakiej podstawie. Przeciez zarówno ci co graja w to czy tamto, tu czy tam, też maja prawo grac.. Naziemni są dobrzy, sieciowcy źli? A niby dlaczego? Tusk tłumaczył się uzaleznieniem młodych ludzi , ciekawe ile ludzi jest uzależnionych od hazardu a ile np.od akoholu albo narkotyków ... no to mamy Tuska psychoterapeutę  A jego uzależnienie od władzy? Też juz daje sie we znaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Który naziemny buk sponsoruje cokolwiek? Tipsport czeski sponsoruje lige czeskiego hokeja,chyba nazywa sie ona Tipsport Hockey League  No widzisz a w Polsce nic  Kasa zostaje w rodzinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Tak się zastanawiam może jeszcze za jakiś czas wejście na to forum do Conrada będzie też karane grzywną... .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|