Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 149 1 2 16 17 18 19 20 148 149
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Już dawno temu pisałem, że zarobić na tej branży da się jedynie poprzez ściągnięcie siedzib tych firm tutaj. Bo sam podatek od stawki zakładu do niczego nie prowadzi. Wręcz przeciwnie, jest szkodliwy dla branży i wspiera jedynie zachodnie firmy.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by cristov2
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Benek
Naziemne buki dopiero zacierają ręce!

Raczej nie mają powodu ku temu. smile

Dokładnie,gracze grajacy grubo przestana wysylac w naziemnych,co zmniejszy obroty naziemnych,panstwo tez straci,to raczej ci grajacy grubo wygrywali i placili podatek od wygranej a nie dziadki dwuzlotowicze. Takze jezeli te 25% nastapi,przewiduje szybki koniec ajencji milenium,toto-mix i tipsportow-nie zwrobia na siebie poprostu. Przetrwa moze fortuna,ale ilosc punktow napewno ulegnie zmniejszeniu. Malo tego panstwo nie zarobi na oplatach jakie buki musza placic za prowadzenie swojego biznesu,skoro spadna kilkukrotnie obroty,buki zawina sie z rynku,wiec placic panstwu nie bedzie mial kto.

podejrzewam,że własnie o to chodzi durnemu rudemu pajacowi
sam powiedział,ze w ciagu 5 lat zniknie drobny hazard czyli Tusek chce by hazard sam sie zabił i zniknął z Polski w calości.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
Cristov zobacz jak pdanie sport w Polsce . Unibet ile drużyn sponsoruje? Z moich wiadomosci wiem ze Betclick daje rocznie na samą reklame w Polsce kwote około 20 milonów EURO zatem ile to będzie w złotówkach ? To sama reklama , upadna gazety sportowe nikt nie będzie tam zamieszczał reklam, serwisy internetowe o sporcie, uderzy to w branże reklamowo - pijarową bo oni też czerpią zyski z bukmacherki

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Czy to takie wazne... najważniejsze jest moim zadaniem to, ze Zakaz i już... bez niezbędnego tłumaczenia, dlaczego, co jak na jakiej podstawie. Przeciez zarówno ci co graja w to czy tamto, tu czy tam, też maja prawo grac.. Naziemni są dobrzy, sieciowcy źli? A niby dlaczego?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665

buki mówią o 20% podatku.

To dzis im szczena opadla jak uslyszeli 25% laugh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Który naziemny buk sponsoruje cokolwiek?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by Rybcia
Za wędkowanie przywalą podatek 30 % od wartości Ryby uważaj smile

słyszałem ,że 30% tylko a okresie styczen -luty,pózniej 49%

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Art300

buki mówią o 20% podatku.

To dzis im szczena opadla jak uslyszeli 25% laugh

Heh, i po co taki bełkot podpisywali? smile Zupełnie nie rozumiem ich toku myślenia... smirk

Co raz bardziej staję się zwolennikiem 25% podatku dla nich za tego typu akcje... wink

Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
Art opadła to za dużo powiedziane przecież to jest ten teap przedwyborczy który już trwa parę miesięcy , jakby sie pojawiła inna afera seksualna np Donek z Kaczynskim złapani na masturbacji moze by to odciagneło opinie publiczną

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Originally Posted by hanele
Czy to takie wazne... najważniejsze jest moim zadaniem to, ze Zakaz i już... bez niezbędnego tłumaczenia, dlaczego, co jak na jakiej podstawie. Przeciez zarówno ci co graja w to czy tamto, tu czy tam, też maja prawo grac.. Naziemni są dobrzy, sieciowcy źli? A niby dlaczego?

Tusk tłumaczył się uzaleznieniem młodych ludzi , ciekawe ile ludzi jest uzależnionych od hazardu a ile np.od akoholu albo narkotyków ...

Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 77
Tu Tusk to już wogóle nie wie o czym gada jeżeli chodzi o zakładanie kont gracza w serwisiach nie możesz jak masz 18 lat i jest to restrykcyjnie przestrzegane. Kazdy walczy by nie dopuszczac dzieci do gry

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
Originally Posted by Bankier$
Który naziemny buk sponsoruje cokolwiek?

Tipsport czeski sponsoruje lige czeskiego hokeja,chyba nazywa sie ona Tipsport Hockey League smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, ale chodziło głównie o automaty i salony gier.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by Rybcia
Art opadła to za dużo powiedziane przecież to jest ten teap przedwyborczy który już trwa parę miesięcy , jakby sie pojawiła inna afera seksualna np Donek z Kaczynskim złapani na masturbacji moze by to odciagneło opinie publiczną

No ale nie zostali złapani smile

Zostali zlapani randkowicze cmentarni laugh

I tak zostalismy osobiście zainteresowani smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
Trzeba napisać petycję już nie jesteśmy hazardzistami ale popadliśmy w alkoholizm, żądamy całkowitego zakazu sprzedaży alkoholu.
Co za kraj a póżniej się dziwią że nawet ZUS ludzie płacą na Litwie.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Ciekawe co na to Pokerzyści... . Przecież PokerStars i inne firmy sporo zainwestowały ostatnio w rynek Polski. Pokera promują najbardziej znany Polski gracz: Horecki, do tego znane osoby show biznesu jak Wiśnia, Oliver Janiak, Saleta i wielu wielu innych. W państwach europejskich poker jest traktowany jako rozrywka. Sam będąc w Holandii oglądałem transmisje z turniejów i to jest puszczane dzień w dzień w publicznej tv. To samo we Francji!!!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by artbledo
Originally Posted by hanele
Czy to takie wazne... najważniejsze jest moim zadaniem to, ze Zakaz i już... bez niezbędnego tłumaczenia, dlaczego, co jak na jakiej podstawie. Przeciez zarówno ci co graja w to czy tamto, tu czy tam, też maja prawo grac.. Naziemni są dobrzy, sieciowcy źli? A niby dlaczego?

Tusk tłumaczył się uzaleznieniem młodych ludzi , ciekawe ile ludzi jest uzależnionych od hazardu a ile np.od akoholu albo narkotyków ...
no to mamy Tuska psychoterapeutę laugh A jego uzależnienie od władzy? Też juz daje sie we znaki laugh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Originally Posted by cristov2
Originally Posted by Bankier$
Który naziemny buk sponsoruje cokolwiek?

Tipsport czeski sponsoruje lige czeskiego hokeja,chyba nazywa sie ona Tipsport Hockey League smile

No widzisz a w Polsce nic wink Kasa zostaje w rodzinie.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Tak się zastanawiam może jeszcze za jakiś czas wejście na to forum do Conrada będzie też karane grzywną... .

Strona 18 z 149 1 2 16 17 18 19 20 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1