|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590 |
Wykasuj go 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 122 |
Potrzebuje pamięci ram do tej kraty MSI KT4AV (MS-6712). Co mi polecacie. Wie może ktoś jaka była by najlepsza ? Za pomoc z góry dziękuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
DDR400 czyli PC3200. Możesz kupić np. GoodRama - polska firma. Max 3GB. Pomogłem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 122 |
a czy PC2-6400 (800MHz) są lepsze ? i czy będą pasować do mojej płyty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Są lepsze, ale z tego co widzę w specyfikacji nie są obsługiwane przez tę płytę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Będzie pasować. Pasuje wszystko od PC2-4200 do PC2-6400, a skoro masz DC to kup dwie kości (czyli tak jak w linku).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Panowie, czy jest możlliwośc przeskanowania dysku scandiskiem, ale nie mając go w systemie, poprostu znikł  i mam problema, bo nie wiem jak go doinstalować, a potrzebny mi jest w odnalezieniu miejsca na dysku, bo nagle z 10GB wolnego zostało 10MB, a z czasem ubywa i doszło do pare kB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Rzeczywiście, widocznie sprawdzałem w jakiejś odmianie KT4AV. Czyli do DDR400 powinno być dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
 Realista - posta o PC2-6400 odpisywałem Kameleonowi. Dla Ciebie jak najbardziej to co napisałem wyżej o GoodRamie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
mam problem który jest następujący:
siedze dzisiaj u koleżanki w akademiku i ma ona laptopa asusa z vistą. Leciała sobie muza i wszystko było ok, a nagle wyskoczyły paski na całym ekranie i komputer się zwiesił. Zrobiliśmy restart, po restarcie vista się normalnie ładuje po czym po paru sekundach normalnego pulpitu znowu pojawiają się te paski. I tak za każdym razem. Co może być przyczyną? Karta grafiki to ati mobility radeon hd 3470
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Ma ktoś Netie i uTorrent czy inny taki program ??
Jak mialem Neo i to siagali odemnie chcoiaz , ale ja sciagalem 4-5 dni [nie mam wlaczone 24/dzien] 2 GB etc.
Teraz Netią scigam tyle w 1-2 godzine , ale upload mam koło 1-15 kb/s[zalezy ile sciga] Jest ograniczone , ale na znacznie wyzszym poziomie - jakby sciagali 50 kbs to bylbym happy***
I na dole mam czerowne koleczko. [Port zly - ale wywala mi za kazdym razem , nieznalzenie czy wpisalem czy nie ]
Jak ustawic parametry , abu upload byl porzadny
*** - sciagam mecze i nalezy miec ratio minimum 0.3 po 20 GB scianietch.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
 szukam dobrej firmy / osoby do pozycjoniwania strony jeżeli ma ktoś jakieś ciekawe informacje ewentualnie kontakt proszę mi przesłać na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Potrzebuje wtyczki do Open Office ktora obslugiwalaby pliki xml w calc (odpowiednik excel'a).
Chodzi o to ze sciagam plik xls ktory de facto jest xml'em. W Microsoft Excel normalnie da sie go otworzyc i edytowac a nastepnie zapisac jako xls ( caly czas je to xml ). Pozniej chcialem ten plik otworzyc w Open Office (rozszerzenie xls) i wyskakuje mi XML. Wydaje mi sie ze firma Novell Polska stworzyla taka wtyczke ale co wygoogluje i chce pobrac to link juz nieaktywny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Chce wymienić Laptopa cos mi się ubzdurało żeby to był lenovo albo dell może ostatecznie hp ......choc niekoniecznie jak ktos cos poleci...
potrzebny mi jest przede wszystkim do
-Autocad -Archicad -Robot
a wiec duze mozliwosci graficzne i pamiecie operacyjnej
jakby ktos mi cos polecil to bedzie bardzo fajnie...najlepiej ktos kto bawi sie tymi programami...pod swoim laptopem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801 |
witam mam taki problem przed momentem padly mi glosniki w laptopie wiec zainstalowalem sterowniki ponownieproblem jest nastepujacy przed tym "incydentem" wlasnie mialem podlaczone glosniki do wejscia na sluchawki i wszystko git smigalo a teraz kiedy podlaczam ponownie glosniki graja tylko ze w laptopie? gdzie podkrecic? moze jeszcze raz przeinstalowac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
panowie korzystacie juz z dropbox ? jakie wrazenia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
Baqu już? Ja mam tam konto od kilku lat  i dosyć często z niego korzystam. Dobre na backup danych, dokumentów (ale nie jakiś arcyważnych). Nic mi nigdy nie zniknęło, nigdy nie trafiłem na awarię, polecam jednym słowem  bulwers, jaki laptop, jaka karta dzwiekowa? możesz próbować przeinstalować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Chce wymienić Laptopa cos mi się ubzdurało żeby to był lenovo albo dell może ostatecznie hp ......choc niekoniecznie jak ktos cos poleci...
potrzebny mi jest przede wszystkim do
-Autocad -Archicad -Robot
a wiec duze mozliwosci graficzne i pamiecie operacyjnej
jakby ktos mi cos polecil to bedzie bardzo fajnie...najlepiej ktos kto bawi sie tymi programami...pod swoim laptopem Z wymienionych przez Ciebie, to Dell. Oczywiście jak najwięcej ramu, ale co do konkretnego modelu to Ci nie pomogę. A tak serio, to masz zamiar pracować na Autocadzie na laptopie?? Szczerze odradzam. Komp stacjonarny i monitor 22 calowy, a nawet 2 monitory.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|