Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
Wykasuj go smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 122
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 122
Potrzebuje pamięci ram do tej kraty MSI KT4AV (MS-6712). Co mi polecacie. Wie może ktoś jaka była by najlepsza ? Za pomoc z góry dziękuje.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
DDR400 czyli PC3200. Możesz kupić np. GoodRama - polska firma. Max 3GB. Pomogłem?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 122
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 122
a czy PC2-6400 (800MHz) są lepsze ? i czy będą pasować do mojej płyty ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Są lepsze, ale z tego co widzę w specyfikacji nie są obsługiwane przez tę płytę.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Kameleon
Chce dokupić troche ramu, w danych płyty mam: Pamięć 4 x DDR2 800 / 667 / 533 MHz, Dual Channel
max. 8 GB, ECC, non-ECC
.

http://www.esc-net.pl/product_info.php?cPath=113_146&products_id=9517 ---> Będzie pasować?

up

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Będzie pasować. Pasuje wszystko od PC2-4200 do PC2-6400, a skoro masz DC to kup dwie kości (czyli tak jak w linku).

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Panowie, czy jest możlliwośc przeskanowania dysku scandiskiem, ale nie mając go w systemie, poprostu znikł frown i mam problema,
bo nie wiem jak go doinstalować,
a potrzebny mi jest w odnalezieniu miejsca na dysku, bo nagle z 10GB wolnego zostało 10MB, a z czasem ubywa i doszło do pare kB frown

Dołączył: Jul 2009
Posty: 122
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 122
Z tego co tu pisze nie obsługuje PC2-6400
http://www.warnet2.pl/czytaj.php?typ=plyta&opis=338
micha$ to jak to w końcu jest ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Rzeczywiście, widocznie sprawdzałem w jakiejś odmianie KT4AV. Czyli do DDR400 powinno być dobrze.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
stop

Realista - posta o PC2-6400 odpisywałem Kameleonowi. Dla Ciebie jak najbardziej to co napisałem wyżej o GoodRamie.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
mam problem który jest następujący:

siedze dzisiaj u koleżanki w akademiku i ma ona laptopa asusa z vistą. Leciała sobie muza i wszystko było ok, a nagle wyskoczyły paski na całym ekranie i komputer się zwiesił. Zrobiliśmy restart, po restarcie vista się normalnie ładuje po czym po paru sekundach normalnego pulpitu znowu pojawiają się te paski. I tak za każdym razem. Co może być przyczyną? Karta grafiki to ati mobility radeon hd 3470

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Ma ktoś Netie i uTorrent czy inny taki program ??

Jak mialem Neo i to siagali odemnie chcoiaz , ale ja sciagalem 4-5 dni [nie mam wlaczone 24/dzien] 2 GB etc.

Teraz Netią scigam tyle w 1-2 godzine , ale upload mam koło 1-15 kb/s[zalezy ile sciga]
Jest ograniczone , ale na znacznie wyzszym poziomie - jakby sciagali 50 kbs to bylbym happy***

I na dole mam czerowne koleczko. [Port zly - ale wywala mi za kazdym razem , nieznalzenie czy wpisalem czy nie ]

Jak ustawic parametry , abu upload byl porzadny

*** - sciagam mecze i nalezy miec ratio minimum 0.3 po 20 GB scianietch.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
uwaga szukam dobrej firmy / osoby do pozycjoniwania strony

jeżeli ma ktoś jakieś ciekawe informacje ewentualnie kontakt proszę mi przesłać na PW

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Potrzebuje wtyczki do Open Office ktora obslugiwalaby pliki xml w calc (odpowiednik excel'a).

Chodzi o to ze sciagam plik xls ktory de facto jest xml'em. W Microsoft Excel normalnie da sie go otworzyc i edytowac a nastepnie zapisac jako xls ( caly czas je to xml ). Pozniej chcialem ten plik otworzyc w Open Office (rozszerzenie xls) i wyskakuje mi XML. Wydaje mi sie ze firma Novell Polska stworzyla taka wtyczke ale co wygoogluje i chce pobrac to link juz nieaktywny.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Chce wymienić Laptopa cos mi się ubzdurało żeby to był lenovo albo dell może ostatecznie hp ......choc niekoniecznie jak ktos cos poleci...

potrzebny mi jest przede wszystkim do

-Autocad
-Archicad
-Robot

a wiec duze mozliwosci graficzne i pamiecie operacyjnej

jakby ktos mi cos polecil to bedzie bardzo fajnie...najlepiej ktos kto bawi sie tymi programami...pod swoim laptopem

Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
witam mam taki problem przed momentem padly
mi glosniki w laptopie wiec zainstalowalem sterowniki
ponownieproblem jest nastepujacy przed tym "incydentem"
wlasnie mialem podlaczone glosniki do wejscia na sluchawki
i wszystko git smigalo a teraz kiedy podlaczam ponownie glosniki
graja tylko ze w laptopie? gdzie podkrecic? moze jeszcze raz
przeinstalowac?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
panowie korzystacie juz z dropbox ? jakie wrazenia ?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Baqu już?
Ja mam tam konto od kilku lat wink i dosyć często z niego korzystam. Dobre na backup danych, dokumentów (ale nie jakiś arcyważnych). Nic mi nigdy nie zniknęło, nigdy nie trafiłem na awarię, polecam jednym słowem smile

bulwers, jaki laptop, jaka karta dzwiekowa? możesz próbować przeinstalować.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by john
Chce wymienić Laptopa cos mi się ubzdurało żeby to był lenovo albo dell może ostatecznie hp ......choc niekoniecznie jak ktos cos poleci...

potrzebny mi jest przede wszystkim do

-Autocad
-Archicad
-Robot

a wiec duze mozliwosci graficzne i pamiecie operacyjnej

jakby ktos mi cos polecil to bedzie bardzo fajnie...najlepiej ktos kto bawi sie tymi programami...pod swoim laptopem

Z wymienionych przez Ciebie, to Dell. Oczywiście jak najwięcej ramu, ale co do konkretnego modelu to Ci nie pomogę.
A tak serio, to masz zamiar pracować na Autocadzie na laptopie?? Szczerze odradzam. Komp stacjonarny i monitor 22 calowy, a nawet 2 monitory.

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, forty, Akhu), 2,649 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,272
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1