Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 101 z 149 1 2 99 100 101 102 103 148 149
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Originally Posted by mihal
Wiem, że zmieniają ale jak to się stało, że wprowadzili?

To proste. Politykom za tworzenie prawa sprzecznego z normami UE nic nie grozi, więc tworzą. I u nas też tak będzie: załatwią nas, załatwią bukmacherów - owszem, po jakimś czasie Unia zacznie groźnie pomrukiwać, ale zanim poważnie zagrozi karami (nie politykom, ale Polsce) - wtedy się zacznie przeciąganie, gra na zwłokę...

W końcu kiedyś tuski upadną, ale zanim to się stanie, nie będzie już śladu po tym wszystkim, czym cieszyliśmy się przez lata...

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Kur.wa - cale zycie to jeden wielki hazard. Ale w tym pojebanym kraju koscielnego zamordyzmu to przeciez Bog ustala warunki gry pod nazwa "zycie", a nie los. laugh

Wybaczcie ten OT, ale nie mam juz sily sluchac tych wszystkich bredni i tej hipokryzji.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Ooo, nastepny hipokryta, tym razem z PIS-u: "zakazac hazardu ... a najlepiej wprowadzic monopol panstwa dla branzy hazardowej". laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by - c1amak -
podpisuję się pod pytaniem 'mihala' - ja też jestem ciekawy, dlaczego w innych krajach udało się wprowadzić taki model a u nas miałaby KE to odrzucić ?

bodajże amk ostatnio powiedział:Jacy wyborcy tacy politycy wink

wałkowano to już tu nie raz więc wystarczy trochę inwencji ale przypomnę :
na model włoski same buki sie zgodziły bo miał być przejściowy i jest bo już otwieraja e-rynek
a co do Francji to po prostu chcieli monopol,dostali po łapach od KE i też będzie legal z podatkiem 2% od pokera i 7.5% od bukmacherki (taki mają projekt)
Dania też dostała po łapch
Niemcy też otwieraja e-rynek od 2011
i gdzie te kraje co jest nielegal?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
Agassi
"A co do Francji to po prostu chcieli monopol,dostali po łapach od KE i też będzie legal z podatkiem 2% od pokera i 7.5% od bukmacherki (taki mają projekt)"
Firma bukmacherska zarejestrowana na Malcie będzie płacić podatki na Malcie a do tego jeszcze będzie płacić 7,5% we Francji? Dobrze rozumiem?

Dołączył: Apr 2009
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 227
jak to gdzie a rosja, bialorus, krld, arabia saudyjska, irak, chiny

dalej wymieniac smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
bez przesady wink

raczej chodzi tylko i wyłącznie o podatek od graczy z Francji plus co kilka lat kasa za licencję

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by cuuly
jak to gdzie a rosja, bialorus, krld, arabia saudyjska, irak, chiny

dalej wymieniac smile

nie pytam o kraje Nafty lecz Unii Europejskiej laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
Czyli w Polsce analogicznie będzie chodziło tylko o graczy z Polski? Czyli firma zapaci podatek na Malcie plus od graczy z Polski 50% w Polsce? Dobrze rozumiem?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Ja też tak to rozumiem wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
Przez te emotki nie wiem czy żartujesz czy piszesz poważnie. Jeżeli to drugie to wychodzi, że nie jesteś pewien swoich wniosków, bardziej gdybasz niż stwierdzasz.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
Wow pis maj nowy projekt.

nakaz gry w LOTTO (Lotto,Mini Lotto,Multi Multi,Twój Szczęśliwy Numerek) minimum 1 w miesiacu przez kazdego mieszkanca Polski powyzej 18 lat a powyzej 40 minimum 1 w tygodniu .Kupony trzeba trzymac minimum 4 lata od daty wyslania bo powstana specjalne służby majace sprawdzac mieszkancow naszego kraju

Dołączył: Dec 2006
Posty: 16
2
23 Offline
stranger
stranger
2 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 16
Czescc,orientuje sie ktos czy wlosi moga korzystac z pelnej wersji betfair.com czy sa skazani tylko na betfair.it bardzo okrojana a na glowna nie moga sie nawet zalogowac?Bo jesli tak jest i u nas by wprowadzili model wloski to z tradingiem moze byc ciezko.
Pozdrawiam

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Wiceminister Finansów, Podsekretarz Stanu, Szef Służby Celnej Jacek Kapica, który jest wielkim orędownikiem likwidacji hazardu ma powiązania z Funduszem Polish Investment, którego właścicielem jest Amerykański prof. Josef Blass. Pośrednikiem jest Grzegorzem Bielowicki główny polski udziałowiec i pełnomocnik Funduszu Venture Capital "Tar Heel Capital", którego 80% kapitału właśnie pochodzi od Josefa Blassa i jest on lokowany w polskich spółkach HiTech oraz w lobbing.

Josef Blass to wieloletni pośrednik pomiędzy Totalizatorem Sportowym, a Teksańskim GTech-em (brał już za to prowizje w wysokości 20 mln dolarów), działający na rzecz umożliwienia Totalizatorowi Sportowemu wypracowanie dominującej pozycji na rynku w sprawach automatów do gry i lobbujący za przeforsowaniem w "nowej ustawie hazardowej" prawa do leasingowania przez Totalizator maszyn do gry (jednorękich bandytów)


http://niepoprawni.pl/blog/164/jacus-i-grzesio-contra-miro-i-zbycho-walka-o-hazard

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by mihal
Rozumiem, że chcą zrobić e-bukmacherstwo podobne do modelu włoskiego czy francuskiego czyli firma musi być zerejestrowana i płacić podatki na miejscu.
Czytam w wątku, że niemal na pewno projekt polegnie w starciu z KE.
Pytanie do siedzących mocno w temacie- jak to się stało, że we Włoszech czy Francji jest teraz jak jest?
We Włoszech i Francji przysłano dwóch najskuteczniejszych lobbystów z wielkich państwowych przedsiębiorstw (Paolo z Cosa Nostry i Amira z Unio Corso) że spadają im obroty z hazardu na rodzimym rynku i rząd musiał klepnąć zakaz wbrew KE. Consigliere Paolo odpalił laptopa i dokładnie policzył ile rząd i jego zakład zyska na tym modelu i KE nie miała nic do gadania.
No niestety u nas consigliere Kaplica nie potrafi liczyć bo wiedziałby np. że wpłacanie comiesięcznej składki na ZUS to jest twardy hazard gorszy niż automaty.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Czy wiadomo już czy zapisy w ustawie dot. hazardu online będą najpierw wysłane do notyfikacji czy też nasi wybrańcy postanowili najpierw przegłosować, a później notyfikować?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
Uciekaj, uciekaj, bo cię wiatr zatrzyma
Uciekaj, uciekaj, bo cię mgła zatrzyma
Już nocka na niebie, jak ja znajdę ciebie
Hej, jak ja znajdę ciebie

http://www.e-play.pl/index.php?action=page&view=26&id=20125&page=1

zaczęło się, na razie AoNW, a ile czasu zostało....

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
zapomniałem dopisać że,
w roli proroków wystapili Skaldowie ze 40 lat temu

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
A tutaj ciekawy wątek od wyborcy PO,

http://ania-i-michal.blog.onet.pl/Conflabunt-Gladios-Suos-In-Vom,2,ID394735548,n

Strona 101 z 149 1 2 99 100 101 102 103 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,381 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1