|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
tragiczni sie zrobili ostatnio pod tym wzgledem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
kurde 3 dzień bez wpłaty ... dawno tak Tobet w kulki nie leciał
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
kurde 3 dzień bez wpłaty ... dawno tak Tobet w kulki nie leciał chyba wyplaty  wplaty to przyjmuja w zawrotnym tempie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
no niestety, mi tez robia problemy z wyplata, a mianowicie do tej pory kase do tobetu wplacalem przez przelewy24, ostatnio raz zdarzylo mi sie wplacic przez mb, depozyt przegralem, teraz znow powrocilem do wplaty przez przelewy 24 i jakiez bylo moje zdziwienie, jak zlecam sobie wyplate na konto bankowe i zostaje odrzucone, pytam na live czacie o co biega i dostaje informacje, ze musze wyplacic w ten sam sposob w jaki wplacilem, tlumacze, ze wplacilem przelewem, a poprzedni depozyt mb zostal przegrany, mimo to mam kase wyplacic na mb, no dobra, zlecam wyplate na mb i do tej pory czekam... ŻENADA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
ja nie mam jeszcze kasy wypłaconej 21.12 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Niezłe jaja, jeszcze niedawno byli dla mnie w tym liderem. Trzeba sobie podarować wpłaty tam:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
odpowiedz z chata:
"Oczywiście wszystko jest wporzadku i zadnych problemow nie doswiadczamy. Okres swiateczny natomiast spowodowal pewne opoznienia co oczywiście jest zrozumiale"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
to konkretne święta maja 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
to konkretne święta maja  na stronie głównej była informacja ,że do 4/01/10 dział finansowy nie pracuje, faktem jest ,że dzis juz 7/01,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Ja dzisiaj zleciłem i po południu już było na koncie. Znając życie zanim zrealizują zaległości z okresu kiedy dział finansowy miał wolne, wypłaty mogą być kapkę opóźnione w stosunku do standardowych wypłat (a te są naprawdę szybkie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Nie wiem czy moze Tobet ma cos wspolnego ze Szwecja, ale jesli tak to moze to sporo tlumaczyc;) Oni tam mieli ostatnio sporo wolnego, bank holiday i inne swieta. Wiem bo u mnie w pracy przez to tez mielismy dodatkowa mase roboty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Wypłata zlecona 6 stycznie dociera do mnie dzisiaj, 11 stycznia. Pierwszy raz tak długo szła, być może gołąb zabłądził 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Nie wiem czy moze Tobet ma cos wspolnego ze Szwecja, ale jesli tak to moze to sporo tlumaczyc;) Oni tam mieli ostatnio sporo wolnego, bank holiday i inne swieta. Wiem bo u mnie w pracy przez to tez mielismy dodatkowa mase roboty  Tobet to jednym słowem Nordicbet.com na nasz rynek tak więc to wiele wyjaśnia, dlaczego przelewy szły tak długo  Szkoda, tylko że nie dali żadnej informacji o tym. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Jest jakiś bonus od wpłaty aktualnie w tobecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413 |
Co się dzieje ostatnio z Tobet? Wypłata zlecona 11.01 na MB i do tej pory nie ma  Zwykle to najpóźniej była na drugi dzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413 |
Złotówki na koncie MB pojawiły się w ciągu pól godziny po rozmowie na czacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569 |
wyplacaja w sobote na MB???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134 |
witam. mam takie pytanie. nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło więc chciałem się dowiedzieć czy ktoś już się spotkał z taką sytuacją. zrobiłem wpłatę ok 4 w nocy poprzez przelewy24 na konto w Tobet, niestety pieniądze na Tobecie się nie pojawiły natomiast z konta zostały pobrane. oczywiście livechat pracuje od godz 10 dziś a jest trochę po i nikogo nie ma. jakieś rady? wysłać screeny z transakcji?
z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
witam. mam takie pytanie. nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło więc chciałem się dowiedzieć czy ktoś już się spotkał z taką sytuacją. zrobiłem wpłatę ok 4 w nocy poprzez przelewy24 na konto w Tobet, niestety pieniądze na Tobecie się nie pojawiły natomiast z konta zostały pobrane. oczywiście livechat pracuje od godz 10 dziś a jest trochę po i nikogo nie ma. jakieś rady? wysłać screeny z transakcji?
z góry dzięki. Skontaktuj się z supportem przelewy24. Będą prawdopodobnie wiedzieć w czym tkwi problem. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Jak przelewałem pierwszy (i ostatni raz) to też mi gdzieś po drodze pieniądze się zawieruszyły. Znalazły się po paru dniach. i odpuściłem sobie ten sposób przelewania pieniążków.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|