Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20
forty #3598238 06/01/2010 06:36
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
tragiczni sie zrobili ostatnio pod tym wzgledem...

Bonus: Unibet
forty #3598953 06/01/2010 20:05
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
kurde 3 dzień bez wpłaty ... dawno tak Tobet w kulki nie leciał

twarog2006 #3599207 06/01/2010 22:01
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by twarog2006
kurde 3 dzień bez wpłaty ... dawno tak Tobet w kulki nie leciał


chyba wyplaty tongue wplaty to przyjmuja w zawrotnym tempie laugh

GreyTiger #3601546 07/01/2010 19:27
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
no niestety, mi tez robia problemy z wyplata, a mianowicie do tej pory kase do tobetu wplacalem przez przelewy24, ostatnio raz zdarzylo mi sie wplacic przez mb, depozyt przegralem, teraz znow powrocilem do wplaty przez przelewy 24 i jakiez bylo moje zdziwienie, jak zlecam sobie wyplate na konto bankowe i zostaje odrzucone, pytam na live czacie o co biega i dostaje informacje, ze musze wyplacic w ten sam sposob w jaki wplacilem, tlumacze, ze wplacilem przelewem, a poprzedni depozyt mb zostal przegrany, mimo to mam kase wyplacic na mb, no dobra, zlecam wyplate na mb i do tej pory czekam... ŻENADA

kosmo #3602950 08/01/2010 03:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
ja nie mam jeszcze kasy wypłaconej 21.12 !

Arsen #3602962 08/01/2010 04:03
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Niezłe jaja, jeszcze niedawno byli dla mnie w tym liderem. Trzeba sobie podarować wpłaty tam:/

hunters #3603037 08/01/2010 04:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
odpowiedz z chata:

"Oczywiście wszystko jest wporzadku i zadnych problemow nie doswiadczamy. Okres swiateczny natomiast spowodowal pewne opoznienia co oczywiście jest zrozumiale"

Cholo #3603098 08/01/2010 04:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
to konkretne święta maja smile

kardynal20 #3603156 08/01/2010 04:45
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by kardynal20
to konkretne święta maja smile

na stronie głównej była informacja ,że do 4/01/10 dział finansowy nie pracuje,
faktem jest ,że dzis juz 7/01,

forty #3603455 08/01/2010 05:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Ja dzisiaj zleciłem i po południu już było na koncie. Znając życie zanim zrealizują zaległości z okresu kiedy dział finansowy miał wolne, wypłaty mogą być kapkę opóźnione w stosunku do standardowych wypłat (a te są naprawdę szybkie).

Valverde #3603512 08/01/2010 05:59
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Nie wiem czy moze Tobet ma cos wspolnego ze Szwecja, ale jesli tak to moze to sporo tlumaczyc;) Oni tam mieli ostatnio sporo wolnego, bank holiday i inne swieta. Wiem bo u mnie w pracy przez to tez mielismy dodatkowa mase roboty smile

szymonez #3611965 11/01/2010 22:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Wypłata zlecona 6 stycznie dociera do mnie dzisiaj, 11 stycznia.

Pierwszy raz tak długo szła, być może gołąb zabłądził smile

szymonez #3612776 12/01/2010 03:36
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by szymonez
Nie wiem czy moze Tobet ma cos wspolnego ze Szwecja, ale jesli tak to moze to sporo tlumaczyc;) Oni tam mieli ostatnio sporo wolnego, bank holiday i inne swieta. Wiem bo u mnie w pracy przez to tez mielismy dodatkowa mase roboty smile

Tobet to jednym słowem Nordicbet.com na nasz rynek tak więc to wiele wyjaśnia, dlaczego przelewy szły tak długo smile
Szkoda, tylko że nie dali żadnej informacji o tym.

Pozdr.

Mar #3613643 12/01/2010 10:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Jest jakiś bonus od wpłaty aktualnie w tobecie?

zmarcin #3618970 14/01/2010 19:08
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
Co się dzieje ostatnio z Tobet? Wypłata zlecona 11.01 na MB i do tej pory nie ma blush Zwykle to najpóźniej była na drugi dzień frown

gumis1987 #3621085 15/01/2010 20:17
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
Złotówki na koncie MB pojawiły się w ciągu pól godziny po rozmowie na czacie piwo

gumis1987 #3642400 23/01/2010 17:03
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
wyplacaja w sobote na MB???

margaret76 #3642529 23/01/2010 18:19
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134
witam.
mam takie pytanie. nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło więc chciałem się dowiedzieć czy ktoś już się spotkał z taką sytuacją. zrobiłem wpłatę ok 4 w nocy poprzez przelewy24 na konto w Tobet, niestety pieniądze na Tobecie się nie pojawiły natomiast z konta zostały pobrane. oczywiście livechat pracuje od godz 10 dziś a jest trochę po i nikogo nie ma. jakieś rady? wysłać screeny z transakcji?

z góry dzięki.

xdmcx #3642586 23/01/2010 18:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by xdmcx
witam.
mam takie pytanie. nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło więc chciałem się dowiedzieć czy ktoś już się spotkał z taką sytuacją. zrobiłem wpłatę ok 4 w nocy poprzez przelewy24 na konto w Tobet, niestety pieniądze na Tobecie się nie pojawiły natomiast z konta zostały pobrane. oczywiście livechat pracuje od godz 10 dziś a jest trochę po i nikogo nie ma. jakieś rady? wysłać screeny z transakcji?

z góry dzięki.

Skontaktuj się z supportem przelewy24. Będą prawdopodobnie wiedzieć w czym tkwi problem.
Pozdrawiam

Mar #3643077 23/01/2010 22:41
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Jak przelewałem pierwszy (i ostatni raz) to też mi gdzieś po drodze pieniądze się zawieruszyły. Znalazły się po paru dniach. i odpuściłem sobie ten sposób przelewania pieniążków.

Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08, betowiec), 2,360 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1