Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 33 1 2 3 4 5 6 7 32 33
Jimmy #3647221 25/01/2010 04:57
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by wtapiacz
Roddick po 1.80 ?????
Wietrzę podstęp buków ...
Ale chyba i tak nie omieszkam wtopić większej kwoty.


To gratuluję trafnego nicka wink

Rafa, Roddick i Henin.. to dubelek nad wyraz apetyczny..


Tja.. dubelek.. tripelek się znaczy smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
żyjemy w kraju, gdzie tenis jest cholernie drogi. na 1 000 000 polskich dzieciaków, może nawet 5 mogła by być w top 10, tylko jak to sprawdzić, skoro trzeba by było wyłożyć 2k miesięcznie na każdego przez 10 lat?

Skiper #3647229 25/01/2010 04:59
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Ehh jaki ojciec taki syn smile

On moglby byc w jego sztabie np jako dajmy menadzer cool Ma kontakty Zapraszany jest na turnieje Kubot moglby skorzystac z jego znajomosci nawet wlasnie pod katem treningu ale zeby Fibak go "szkolil" hmmm smile

Llama #3647244 25/01/2010 05:03
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Niestety za duzo oczekiwac od obecnej Polski nie mozna smile Cieszmy sie z tego co mamy

Llama #3647245 25/01/2010 05:03
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Llama
żyjemy w kraju, gdzie tenis jest cholernie drogi. na 1 000 000 polskich dzieciaków, może nawet 5 mogła by być w top 10, tylko jak to sprawdzić, skoro trzeba by było wyłożyć 2k miesięcznie na każdego przez 10 lat?

Sport ten bardziej indywidualny generalnie jest u nas drogi, a w stosunku do zarobków to już w ogóle, czy to tenis, golf czy narciarstwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by coolbet
Originally Posted by mat2000
i dalej, czy jak wszyscy polscy teniscisci i tenisistki przeniosa sie do pepikow to zaczna lepiej grac? wink

mat co Ty jakis pogiety jestes tongue wink

Byc moze Gawron Panfil czy Kowalczyk znaczyli by troche wiecej niz obecnie ale przeciez w takim czyms zadnej gwarancji byc nie moze. PZT to jeden wielki syf moze i gorszy niz PZPN tylko tak glosno nie jest bo tenis to tenis a pilka to pilka smile

Po prostu nie jestem na bierzaco w tych chcialem sie dowiedziec co w tych Czechach jest takiego fajnego. Po odpowiedzi wnioskuje ze ogolnie warunki ogolnie wink
Tenis to chyba nie pilka i zeby zdolny tenisista cos osiagnal wystarczy dobry trener, kort i jakies stypendium zeby 'uwolnic' glowe. Moze za wschodnia granica latwiej znalezc sponsora, nie wiem. A moze myle sie co do wszystkiego. Nie wiem wink

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Pilkarze reczni Kolejna sprawa.

Pamietacie ta ere przed Wenta ? Z tego co ja pamietam to szalu nie bylo. Zaczelo sie jak masa wyjechala grac do Bundesligi Flensburg Necker Lowen Hamburg... Wenta zreszta tez tam byl trenerem... watpie ze bez tego "niemieckiego watku" mielibysmy teraz to co mamy.... to samo z "czeskim" Kubotem smile

Skiper #3647258 25/01/2010 05:07
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Fibak generalnie pojęcie o tenisie ma, widac jak czasem wpada do Eurosportu pokomentował, swego czasu pojawiło się info że trenuje smecze (czy woleje?) z Djokovicem.
Z tym że trenerem full-time to wątpie żeby mu się chciało byc, Fibak ma mnóstwo kasy i wiedzie sobie luksusowe życie, handluje sztuką, jeździ sobie na Wielkie Szlemy i inne turnieje, na narty, udziela wywiadów dziennikarzom (chyba każdy ma jego numer a Fibak wydaje się byc dostępny 24h na dobą), itp...

Skiper #3647262 25/01/2010 05:08
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by Llama
żyjemy w kraju, gdzie tenis jest cholernie drogi. na 1 000 000 polskich dzieciaków, może nawet 5 mogła by być w top 10, tylko jak to sprawdzić, skoro trzeba by było wyłożyć 2k miesięcznie na każdego przez 10 lat?

Sport ten bardziej indywidualny generalnie jest u nas drogi, a w stosunku do zarobków to już w ogóle, czy to tenis, golf czy narciarstwo

tia, w golfa nawet raz w St Andrews zagrałem grin

Skiper #3647263 25/01/2010 05:09
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Originally Posted by Skiper
Fibak generalnie pojęcie o tenisie ma, widac jak czasem wpada do Eurosportu pokomentował, swego czasu pojawiło się info że trenuje smecze (czy woleje?) z Djokovicem.
Z tym że trenerem full-time to wątpie żeby mu się chciało byc, Fibak ma mnóstwo kasy i wiedzie sobie luksusowe życie, handluje sztuką, jeździ sobie na Wielkie Szlemy i inne turnieje, na narty, udziela wywiadów dziennikarzom (chyba każdy ma jego numer a Fibak wydaje się byc dostępny 24h na dobą), itp...
Strasznie mnie irytuje podczas jego komentarza gdy porównoje obecnych zawdoników do tych z jego czasów... Kogo to teraz obchodzi

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
gonzo over izi piwo
ale sk.urwysynstwo na stolku ukradlo mu wygrana smirk crazy

Llama #3647291 25/01/2010 05:18
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Llama
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by Llama
żyjemy w kraju, gdzie tenis jest cholernie drogi. na 1 000 000 polskich dzieciaków, może nawet 5 mogła by być w top 10, tylko jak to sprawdzić, skoro trzeba by było wyłożyć 2k miesięcznie na każdego przez 10 lat?

Sport ten bardziej indywidualny generalnie jest u nas drogi, a w stosunku do zarobków to już w ogóle, czy to tenis, golf czy narciarstwo

tia, w golfa nawet raz w St Andrews zagrałem grin

Ja nawet więcej niż raz, na Tiger Woods PGA Tour -08. Ladny mi raz wyszedł drive na 18tym, z 380y wyszło na eagle... wink

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Szkoda ze nie bylo powtorki smile

Fenia chyba jednak wstrzymal reke bo nie widzial szans ze zlapie ta pilke a nie ze uslyszal out. Out byl wywoalany sekunde pozniej smile

@Skiper

Ja nie mowie ze Fibak nie ma pojecia o tenisie bo ma smile Ale jak juz to tylko powinien Kubotowi doradzac nic wiecej smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by kobay
gonzo over izi piwo
ale sk.urwysynstwo na stolku ukradlo mu wygrana smirk crazy

mówisz o głowie Gonzaleza która mu "zabrała" wygraną ?

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Llama

Binowo Ci bylo malo shocked tongue grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
słabe te mecze do typowania dziś, no nic trudno będzie pierwszy dzień bez grania smile ale za to z oglądaniem bo fajne meczyki. Mam nadzieję że Łukasz coś pogra fajnego, a i liczę też na fajny mecz Verdasco z Tadziem Norkiem.
a jesli chodzi o obstawianie to kusi dubelek Roddick + Parera

Skiper #3647308 25/01/2010 05:22
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by Llama
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by Llama
żyjemy w kraju, gdzie tenis jest cholernie drogi. na 1 000 000 polskich dzieciaków, może nawet 5 mogła by być w top 10, tylko jak to sprawdzić, skoro trzeba by było wyłożyć 2k miesięcznie na każdego przez 10 lat?

Sport ten bardziej indywidualny generalnie jest u nas drogi, a w stosunku do zarobków to już w ogóle, czy to tenis, golf czy narciarstwo

tia, w golfa nawet raz w St Andrews zagrałem grin

Ja nawet więcej niż raz, na Tiger Woods PGA Tour -08. Ladny mi raz wyszedł drive na 18tym, z 380y wyszło na eagle... wink
właśnie, możesz polecić jakiś fajny golf na kompa?
trza poćwiczyć na dużym ekranie, nie stary ma radochę grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by kumichal
Strasznie mnie irytuje (Fibak) podczas jego komentarza gdy porównoje obecnych zawdoników do tych z jego czasów... Kogo to teraz obchodzi

To chyba indywidualne, np. ja lubie, chyba też taki np. Goget lubi smile W NBA dopiero niedawno dowiedziałem się co naprawdę się działo w latach 1950-1987, era kokainowa itp.

Llama #3647317 25/01/2010 05:28
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Llama
właśnie, możesz polecić jakiś fajny golf na kompa?
trza poćwiczyć na dużym ekranie, nie stary ma radochę grin

TW Pga Tour 2008 moge spokojnie polecic, w nowsze edycje nie grałem. Plus do ściagnięcia te pola co ich tam nie ma, jak Augusta czy coś z Europy jak Turnberry czy Le Golf National pod Paryżem. Z stronki http://www.coursedownloads.com/

Skiper #3647319 25/01/2010 05:30
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Zaliczanie kolejnych dziurek z Tigerem? :> Chyba też se coś ściagne tak nagadaliście.

Strona 5 z 33 1 2 3 4 5 6 7 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1