Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
wkurza mnie kilka rzeczy, ale 'sen z powiek' spędza mi ostatnio to:

jak to jest że z każda [młodzą czy starsza] naprawde kazda potrafie porozmawiac, posmiach sie,poflirtowac, powyglupiac, poprostu moja pewnosc siebie jest wszechmocna... poprostu cud miod, a z dziewczyna na ktorej najbardziej mi zalezy to ledwo co potrafie drazcym glosem odpowiedziec lub cos tylko wydukac, a o braku pewnosci siebie nie wspomne blush paradoks jak sam skurrr...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Komentuje wiadomości sportowe w TVP smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by kaka85
Komentator sportowy (zwycięzcę ogłosił Włodzimiesz Szaranowicz)
TELEKAMERA DLA: Macieja Kurzajewskiego, na którego zagłosowało 204 677 osób

temat już był, ale kolejny raz pytam za co? co ten człowiek o nazwisku Kurzajewski Maciej komentował ?

kocham Cię POLSKO! laugh

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by Ojro
a z dziewczyna na ktorej najbardziej mi zalezy to ledwo co potrafie drazcym glosem odpowiedziec lub cos tylko wydukac, a o braku pewnosci siebie nie wspomne blush

Tak sie rodzi prawdziwa milosc ktora odpowiednio pielegnowana potrafi przetrwac latami wink Jak spotkasz w zyciu dziewczyne ktora bedzie miala w stosunku do Ciebie podobne objawy grin to wlasnie jest to czego szukasz smile
Na inne dzidy i lachony nie zwracaj nawet uwagi grin
Powodzonka piwo

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
jutro do pracy, po trzech miesiącach urlopu, eh jak szybko minęły smile

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
bet365
jak chcę zagrać na live zdarzenie to:
połączenie null boli

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by kadus
Originally Posted by kaka85
Komentator sportowy (zwycięzcę ogłosił Włodzimiesz Szaranowicz)
TELEKAMERA DLA: Macieja Kurzajewskiego, na którego zagłosowało 204 677 osób

temat już był, ale kolejny raz pytam za co? co ten człowiek o nazwisku Kurzajewski Maciej komentował ?

Pytanie na sniadanie grin

Originally Posted by Skiper
Komentuje wiadomości sportowe w TVP smile

Originally Posted by Gvizdek
kocham Cię POLSKO! laugh

i dorzucam od siebie: "studio przed skokami narciarskimi" (czasami)

kaka85 -> jeszcze Ci mało? cool

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
je.bane pejsy i gówniana sralencja...... puke
8 spudłowanych ft w ostatnich 2 minutach i zabrakło je.banego kosza mad

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Następny wpis Agassiego jaki tu będzie to na bank jak zawsze brak 1 pkt do overa grin

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
ale gdzie tam znowu byłem chciwy i nie grałem kontry tongue
wszystko przez kolęde,kurde proboszcz był i Mnie roztroił laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Wiedzialem, ze na bank jakis over Ci zawalili...i widze, ze nie tylko ja laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Liverpool z Benitezem
czekam aż odejdzie do Juve

i druga Swansea z Coventry
może tu aż tyle użytkowników z UK nie ma

nie wyobrażam sobie remis w tym meczu

niech się śmieje kto chce

Titanic już zatonął.Zapomnijcie Coventry o powrocie do premiership.
A najbardziej błyskotliwe jest to w jaki sposób doszło do waszej kosy z AV.Za brak pomocy kosy robicie.Wstyd. puke
na całe żałosne miasto Coventry w UK
Błyszczeliście też lotniskiem,że do PL teraz dno
Rugby & AV & Stoke & QPR & Cracovia w sercu mym boks

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by kaka85
Komentator sportowy (zwycięzcę ogłosił Włodzimiesz Szaranowicz)
TELEKAMERA DLA: Macieja Kurzajewskiego, na którego zagłosowało 204 677 osób

temat już był, ale kolejny raz pytam za co? co ten człowiek o nazwisku Kurzajewski Maciej komentował ?

piwo

przynajmniej wiemy,że co najmniej glosowało 205 tys. idiotów w tej zabawie...
wracając do laureata...jedyne pozytywy na jego temat to studio olimpijskie w Atenach( 6 lat temu)...tam mu nerwy puszczały jak otwierała buzię z której wysypywała się cała masa idiotyzmów kuleżanka po fachu ,niejaka paulina chylewska (chyba nie przekręciłem)...
a propos - dzisiaj gdzieś słyszałem jego wypowiedź o konkursie 13 lutego w Vancouver...że skoczkowie z Austrii coraz gorzej,inni coraz gorzej a adaś coraz lepiej...
całe szczęście,że Pan Bóg stworzył Eurosport i internet...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Pewnie Kurzaj dostał "prikaz z góry",że ma zacząc pompowac balonik. Wszyscy wiemy że Polacy to kibice sukcesu i trzeba ich zacząc urabiac odnosnie szans na medal. Każdy telewidz to $$$.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Baby to chuje.

laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Wkurza mnie to, że Polacy mają kłopoty w związku z wylewaniem rzek i ich zamarzaniem, a wszelkie pomoce zamiast przeznaczyć rodakom to wysyłamy do Haiti puke

Bo wszyscy tak robią i musimy być modni to też im pomożemy choć nawet nie wiemy gdzie to jest. A na swoim podwórku tragedie się dzieją.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by ArtekPotito
Wkurza mnie to, że Polacy mają kłopoty w związku z wylewaniem rzek i ich zamarzaniem, a wszelkie pomoce zamiast przeznaczyć rodakom to wysyłamy do Haiti puke

Bo wszyscy tak robią i musimy być modni to też im pomożemy choć nawet nie wiemy gdzie to jest. A na swoim podwórku tragedie się dzieją.

weź się ogarnij, to też ludzie, wiesz jak nie wiele trzeba, żeby tam komuś życie albo zdrowie uratować ?

inna sprawa, że wczoraj mi się obiło, że rząd narazie przeznaczył na pomoc dla Haiti 50tys.$, to o czym wogle rozmawiamy ?, cała reszta idzie z org. pozarządowych i dobrowolnych datków

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Niom Artek, dałeś czadu. Równasz nieudolność naszych władz i brak rozwiązań systemowych w kraju z dramatem zrównania z ziemią sporego kawałka kraju i śmiercią tysięcy ludzi.
Pomoc naszego państwa dla Haiti = 2-3 km wałów przeciwpowodziowych.
Solidarność świata w takich sytuacjach jest wyznacznikiem człowieczeństwa.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by sh11
weź się ogarnij, to też ludzie, wiesz jak nie wiele trzeba, żeby tam komuś życie albo zdrowie uratować ?

inna sprawa, że wczoraj mi się obiło, że rząd narazie przeznaczył na pomoc dla Haiti 50tys.$, to o czym wogle rozmawiamy ?, cała reszta idzie z org. pozarządowych i dobrowolnych datków

Ładnie Ci się "obiło". Na pomoc dla Haiti przekazano 5 mln PLN w tym 4 mln PLN w postaci wysłania naszych ratowników (samoloty, psy, jedzenie, sprzęt itp.).
Dodatkowo podobno zebrano 13 mln PLN a Caritas drugie tyle.
Być może jesteśmy na tyle bogatym krajem, że stać nas na pomaganie wszystkim...

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by micha$
Originally Posted by sh11
weź się ogarnij, to też ludzie, wiesz jak nie wiele trzeba, żeby tam komuś życie albo zdrowie uratować ?

inna sprawa, że wczoraj mi się obiło, że rząd narazie przeznaczył na pomoc dla Haiti 50tys.$, to o czym wogle rozmawiamy ?, cała reszta idzie z org. pozarządowych i dobrowolnych datków

Ładnie Ci się "obiło". Na pomoc dla Haiti przekazano 5 mln PLN w tym 4 mln PLN w postaci wysłania naszych ratowników (samoloty, psy, jedzenie, sprzęt itp.).
Dodatkowo podobno zebrano 13 mln PLN a Caritas drugie tyle.
Być może jesteśmy na tyle bogatym krajem, że stać nas na pomaganie wszystkim...

akurat wysłanie ratowników uważam nie do końca za rozsądne, po tak długim czasie, ale na prawdę żal Ci tych kilkunastu baniek ?

w Polsce raczej nikt, kto nie odmawia pomocy z głodu nie umrze, a tam takie rzeczy mają miejsce.

W obliczu takiej tragedii człowiek to dla mnie człowiek i nie znajduje tutaj zrozumienia dla waszego "patriotyzmu".

Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, forty), 664 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,617
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1