|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
wkurza mnie kilka rzeczy, ale 'sen z powiek' spędza mi ostatnio to: jak to jest że z każda [młodzą czy starsza] naprawde kazda potrafie porozmawiac, posmiach sie,poflirtowac, powyglupiac, poprostu moja pewnosc siebie jest wszechmocna... poprostu cud miod, a z dziewczyna na ktorej najbardziej mi zalezy to ledwo co potrafie drazcym glosem odpowiedziec lub cos tylko wydukac, a o braku pewnosci siebie nie wspomne  paradoks jak sam skurrr...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Komentuje wiadomości sportowe w TVP 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Komentator sportowy (zwycięzcę ogłosił Włodzimiesz Szaranowicz) TELEKAMERA DLA: Macieja Kurzajewskiego, na którego zagłosowało 204 677 osób
temat już był, ale kolejny raz pytam za co? co ten człowiek o nazwisku Kurzajewski Maciej komentował ? kocham Cię POLSKO! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
a z dziewczyna na ktorej najbardziej mi zalezy to ledwo co potrafie drazcym glosem odpowiedziec lub cos tylko wydukac, a o braku pewnosci siebie nie wspomne  Tak sie rodzi prawdziwa milosc ktora odpowiednio pielegnowana potrafi przetrwac latami  Jak spotkasz w zyciu dziewczyne ktora bedzie miala w stosunku do Ciebie podobne objawy  to wlasnie jest to czego szukasz  Na inne dzidy i lachony nie zwracaj nawet uwagi  Powodzonka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
jutro do pracy, po trzech miesiącach urlopu, eh jak szybko minęły 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
bet365 jak chcę zagrać na live zdarzenie to: połączenie null 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Komentator sportowy (zwycięzcę ogłosił Włodzimiesz Szaranowicz) TELEKAMERA DLA: Macieja Kurzajewskiego, na którego zagłosowało 204 677 osób
temat już był, ale kolejny raz pytam za co? co ten człowiek o nazwisku Kurzajewski Maciej komentował ? Pytanie na sniadanie  Komentuje wiadomości sportowe w TVP  kocham Cię POLSKO!  i dorzucam od siebie: "studio przed skokami narciarskimi" (czasami) kaka85 -> jeszcze Ci mało? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
je.bane pejsy i gówniana sralencja......  8 spudłowanych ft w ostatnich 2 minutach i zabrakło je.banego kosza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Następny wpis Agassiego jaki tu będzie to na bank jak zawsze brak 1 pkt do overa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
ale gdzie tam znowu byłem chciwy i nie grałem kontry  wszystko przez kolęde,kurde proboszcz był i Mnie roztroił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Wiedzialem, ze na bank jakis over Ci zawalili...i widze, ze nie tylko ja 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Liverpool z Benitezem czekam aż odejdzie do Juve i druga Swansea z Coventry może tu aż tyle użytkowników z UK nie ma nie wyobrażam sobie remis w tym meczu niech się śmieje kto chce Titanic już zatonął.Zapomnijcie Coventry o powrocie do premiership. A najbardziej błyskotliwe jest to w jaki sposób doszło do waszej kosy z AV.Za brak pomocy kosy robicie.Wstyd.  na całe żałosne miasto Coventry w UK Błyszczeliście też lotniskiem,że do PL teraz dno Rugby & AV & Stoke & QPR & Cracovia w sercu mym 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Komentator sportowy (zwycięzcę ogłosił Włodzimiesz Szaranowicz) TELEKAMERA DLA: Macieja Kurzajewskiego, na którego zagłosowało 204 677 osób
temat już był, ale kolejny raz pytam za co? co ten człowiek o nazwisku Kurzajewski Maciej komentował ? przynajmniej wiemy,że co najmniej glosowało 205 tys. idiotów w tej zabawie... wracając do laureata...jedyne pozytywy na jego temat to studio olimpijskie w Atenach( 6 lat temu)...tam mu nerwy puszczały jak otwierała buzię z której wysypywała się cała masa idiotyzmów kuleżanka po fachu ,niejaka paulina chylewska (chyba nie przekręciłem)... a propos - dzisiaj gdzieś słyszałem jego wypowiedź o konkursie 13 lutego w Vancouver...że skoczkowie z Austrii coraz gorzej,inni coraz gorzej a adaś coraz lepiej... całe szczęście,że Pan Bóg stworzył Eurosport i internet...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Pewnie Kurzaj dostał "prikaz z góry",że ma zacząc pompowac balonik. Wszyscy wiemy że Polacy to kibice sukcesu i trzeba ich zacząc urabiac odnosnie szans na medal. Każdy telewidz to $$$.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Baby to chuje. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Wkurza mnie to, że Polacy mają kłopoty w związku z wylewaniem rzek i ich zamarzaniem, a wszelkie pomoce zamiast przeznaczyć rodakom to wysyłamy do Haiti  Bo wszyscy tak robią i musimy być modni to też im pomożemy choć nawet nie wiemy gdzie to jest. A na swoim podwórku tragedie się dzieją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
Wkurza mnie to, że Polacy mają kłopoty w związku z wylewaniem rzek i ich zamarzaniem, a wszelkie pomoce zamiast przeznaczyć rodakom to wysyłamy do Haiti  Bo wszyscy tak robią i musimy być modni to też im pomożemy choć nawet nie wiemy gdzie to jest. A na swoim podwórku tragedie się dzieją. weź się ogarnij, to też ludzie, wiesz jak nie wiele trzeba, żeby tam komuś życie albo zdrowie uratować ? inna sprawa, że wczoraj mi się obiło, że rząd narazie przeznaczył na pomoc dla Haiti 50tys.$, to o czym wogle rozmawiamy ?, cała reszta idzie z org. pozarządowych i dobrowolnych datków
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Niom Artek, dałeś czadu. Równasz nieudolność naszych władz i brak rozwiązań systemowych w kraju z dramatem zrównania z ziemią sporego kawałka kraju i śmiercią tysięcy ludzi. Pomoc naszego państwa dla Haiti = 2-3 km wałów przeciwpowodziowych. Solidarność świata w takich sytuacjach jest wyznacznikiem człowieczeństwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
weź się ogarnij, to też ludzie, wiesz jak nie wiele trzeba, żeby tam komuś życie albo zdrowie uratować ?
inna sprawa, że wczoraj mi się obiło, że rząd narazie przeznaczył na pomoc dla Haiti 50tys.$, to o czym wogle rozmawiamy ?, cała reszta idzie z org. pozarządowych i dobrowolnych datków Ładnie Ci się "obiło". Na pomoc dla Haiti przekazano 5 mln PLN w tym 4 mln PLN w postaci wysłania naszych ratowników (samoloty, psy, jedzenie, sprzęt itp.). Dodatkowo podobno zebrano 13 mln PLN a Caritas drugie tyle. Być może jesteśmy na tyle bogatym krajem, że stać nas na pomaganie wszystkim...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
weź się ogarnij, to też ludzie, wiesz jak nie wiele trzeba, żeby tam komuś życie albo zdrowie uratować ?
inna sprawa, że wczoraj mi się obiło, że rząd narazie przeznaczył na pomoc dla Haiti 50tys.$, to o czym wogle rozmawiamy ?, cała reszta idzie z org. pozarządowych i dobrowolnych datków Ładnie Ci się "obiło". Na pomoc dla Haiti przekazano 5 mln PLN w tym 4 mln PLN w postaci wysłania naszych ratowników (samoloty, psy, jedzenie, sprzęt itp.). Dodatkowo podobno zebrano 13 mln PLN a Caritas drugie tyle. Być może jesteśmy na tyle bogatym krajem, że stać nas na pomaganie wszystkim... akurat wysłanie ratowników uważam nie do końca za rozsądne, po tak długim czasie, ale na prawdę żal Ci tych kilkunastu baniek ? w Polsce raczej nikt, kto nie odmawia pomocy z głodu nie umrze, a tam takie rzeczy mają miejsce. W obliczu takiej tragedii człowiek to dla mnie człowiek i nie znajduje tutaj zrozumienia dla waszego "patriotyzmu".
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|