|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
ja dopiero wysyłam maila, właśnie na [email protected]. Przy logowaniu pojawił się komunikat, że tak mam zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Dokumenty ostatecznie wysłałem na [email protected]. Maila zwrotnego, że wszystko ok dostałem po 15-tu minutach, ale nie mogę się zalogować. Sprawdzę jutro, czy coś się zmieni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Po kolejnych mailach konto aktywne. Rzekomo logowałem się przez betdaq.co.uk, co niby powodowało błąd w systemie. Anyway wszystko gra, fajny kontakt z supportem przedstawiającym się, w przeciwieństwie do supportu Betfair, z imienia i nazwiska, co traktuję jako spory plus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Po kolejnych mailach konto aktywne. Rzekomo logowałem się przez betdaq.co.uk, co niby powodowało błąd w systemie. Anyway wszystko gra, fajny kontakt z supportem przedstawiającym się, w przeciwieństwie do supportu Betfair, z imienia i nazwiska, co traktuję jako spory plus. Support bf przedstawia się z imienia i nazwiska  Przynajmniej angielski, nie wiem, jak polski
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Polski support Betfair nigdy się nie przedstawia, dlatego od razu urzekło mnie to w supporcie Betdaq'a  . Raz pisałem na [email protected], ale i tak odpisało mi [email protected], więc tam gadam tylko z Polakami. To w sumie lepiej, że Betdaq nie ma polskiej komórki. Można coś załatwić z jakby "bardziej pierwszej ręki"  . Tak mi się wydaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Sorki że spamuję temat, ale to chyba ciekawe. Oprócz omijania PC na Betfair, Betdaq to fajna opcja do surebetów. Zastanawiam się jeszcze, czy mają też tyle nieplanowanych upgrade'ów strony co Betfair (że tak sobie pozwolę głośniej pomyśleć).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2008
Posty: 28 |
Sorki że spamuję temat, ale to chyba ciekawe. Oprócz omijania PC na Betfair, Betdaq to fajna opcja do surebetów. Zastanawiam się jeszcze, czy mają też tyle nieplanowanych upgrade'ów strony co Betfair (że tak sobie pozwolę głośniej pomyśleć). Po doszkalaniu na bf zamierzam zainwestować większy kapitał, tylko po tym co ostatnio sie u nich dzieje poważnie zastanawiam się czy jest sens dalszej gry na betfair, zastanawiam się nad właśnie betdaq, stad tez pytanie do graczy ktorzy graja na tej giełdzie jakiś czas, czy często tak jak na bf występują problemy z ich strona ? I jak mam np. otwarta pozycje to w razie awarii stronki nastepuje zwrot czy kasa w bloto ? dzieki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Betfair rok temu miało podobne problemy co teraz (styczeń/luty). Ciężko powiedzieć z czego to wynika, być może zależy od temperatury i ciśnienia atmosferycznego na zachodzie Europy  . Prawda jest taka, że Betfair jednak rządzi i póki co Betdaq'a można traktować jedynie jako uzupełniacz. Wartościowy uzupełniacz. Ja mimo wszystko zostaję z Betfair, a Betdaq'a traktuję jako deser, alternatywę, czasem wyjście awaryjne. Van23 - "I jak mam np. otwarta pozycje to w razie awarii stronki nastepuje zwrot czy kasa w bloto ? dzieki za odp." - Z jakiej okazji ktoś miałby Ci zwracać stratę w przypadku Twojego braku możliwości zamknięcia pozycji? To jest Twoje ryzyko i musisz się z tym pogodzić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Nie mogę edytować ostatniej wiadomości, więc piszę kolejną, spamując ponownie, cóż... Zapomniałem dodać, że jedną z przyczyn założenia sobie przeze mnie konta na Betdaq była ewentualność zamykania pozycji w przypadku awarii Betfair, ale nie to jest najważniejsze. Dodatkowo grając na przykład na rynku to be placed Lay 1,23 na Betfair za stawkę 100% i Back 1,25 na Betdaq po stawce 95%, oprócz oczywistego surebeciaka, zmieniam swoją strukturę prowizyjną na Betfair (zwiększam stosunek Total Charges/Gross PL), czyli mówiąc wprost Premium Charge mówię ewidentne  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Temat przycichł a widzę, że wreszcie po latach zlikwidowali opłaty za depozyty Netellerem i Moneybookers. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Cos za cos.. Oplat nie ma, ale znow prowizje podniesli. Ja nie gram u nich na tyle zeby je utrzymac na niskim poziomie, wiec chyba dla mnie akurat wyjdzie na zero 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Czas najwyzszy odkurzyc temat  Na bq oferta coraz ciekawsza .Wiecej niz wczesniej rynkow in play.Takze wchodzac ostatnio do Nich (czytaj, kolejna awaria BF  )bylem naprawde mile zaskoczony. Dodam tylko ,ze w dzsiejszym meczu M.City obrot na MO wyniosl 800k (bf ok 3mln)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Reklamuja sie w brytyjskiej telewizji, wiec bedzie z nimi coraz lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
i jest freebet na 30e/f trzeba zagrac singla bez min. kursu?
ew po przegranej obrot po kursie ponad 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Ile min. kartą można wpłacać? Weryfikacja jak tam wygląda, tylko dowód czy trzeba coś jeszcze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Zakladalem juz dawno temu,ale o ile pamietam ,wysylalem skan dowodu,czy prawka i tyle.Plusem bq jest tez to ze rynki z Australii mozna grac bez zadnych problemow(konto austalijskie w bf).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Czas najwyzszy odkurzyc temat  Na bq oferta coraz ciekawsza .Wiecej niz wczesniej rynkow in play.Takze wchodzac ostatnio do Nich (czytaj, kolejna awaria BF  )bylem naprawde mile zaskoczony. Dodam tylko ,ze w dzsiejszym meczu M.City obrot na MO wyniosl 800k (bf ok 3mln) akurat grałem ten mecz na BF i łacznie na wszystkie rynki widziałem obrót ponad 7 mln funtów  Rysio nie pij tyle w tym samym czasie Tipsarevic-Nisikhori BF około 2.5 mln euro Betdaq w granicach 80 tysi funtów cały czas lata swietlne do BF
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Agassi na kacu czytanie ze zrozumieniem wychodzi Ci kiepsko.Rynek MO na bq 800 ,bf 3mln.Zrozumiales ,czy jeszcze raz napisac? Wiadomo,ze przepasc jest wielka ,ale... jezeli w momencie jakze czestych awarii ukochanej BF, mam mozliwosc skontrowania w bq to jest to dla mnie sprawa kluczowa,a jezeli geniusze z bf wpadli na pomysl zamykania lite( "dla wyrownania szans") to w takiej sytuacji mozliwosc zamkniecia na bq jest niczym zbawienie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Agassi na kacu czytanie ze zrozumieniem wychodzi Ci kiepsko.Rynek MO na bq 800 ,bf 3mln.Zrozumiales ,czy jeszcze raz napisac? Wiadomo,ze przepasc jest wielka ,ale... jezeli w momencie jakze czestych awarii ukochanej BF, mam mozliwosc skontrowania w bq to jest to dla mnie sprawa kluczowa,a jezeli geniusze z bf wpadli na pomysl zamykania lite( "dla wyrownania szans") to w takiej sytuacji mozliwosc zamkniecia na bq jest niczym zbawienie.  Rysio dalej Ci się cyferki jebią nie 3 mln a ponad 5 mln an Match Odds jak już Ja rozumiem dobrze to Tobie się fakty pierdolą ps. Schalke-MU ht MO BD 686 000 funtów BF 8 milionów euro a blisko 2 mln na ov\un 1.5 i 2.5 co juz daje 10 mln lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
14 mln euro juz przyjęte łącznie na wszystkich rynkach Schalke 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|