Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
oli #3652340 27/01/2010 04:38
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
ja dopiero wysyłam maila, właśnie na [email protected]. Przy logowaniu pojawił się komunikat, że tak mam zrobić.

Bonus: Unibet
oli #3652960 27/01/2010 07:20
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by oli
Na jaki adres wysyłaliście dokumenty?

[email protected]?

Dokumenty ostatecznie wysłałem na [email protected]. Maila zwrotnego, że wszystko ok dostałem po 15-tu minutach, ale nie mogę się zalogować. Sprawdzę jutro, czy coś się zmieni.

Pawcias #3655160 28/01/2010 08:08
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Po kolejnych mailach konto aktywne. Rzekomo logowałem się przez betdaq.co.uk, co niby powodowało błąd w systemie. Anyway wszystko gra, fajny kontakt z supportem przedstawiającym się, w przeciwieństwie do supportu Betfair, z imienia i nazwiska, co traktuję jako spory plus.

Pawcias #3655175 28/01/2010 08:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by Pawcias
Po kolejnych mailach konto aktywne. Rzekomo logowałem się przez betdaq.co.uk, co niby powodowało błąd w systemie. Anyway wszystko gra, fajny kontakt z supportem przedstawiającym się, w przeciwieństwie do supportu Betfair, z imienia i nazwiska, co traktuję jako spory plus.

Support bf przedstawia się z imienia i nazwiska smile
Przynajmniej angielski, nie wiem, jak polski

zmarcin #3655190 28/01/2010 08:49
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Polski support Betfair nigdy się nie przedstawia, dlatego od razu urzekło mnie to w supporcie Betdaq'a smile. Raz pisałem na [email protected], ale i tak odpisało mi [email protected], więc tam gadam tylko z Polakami. To w sumie lepiej, że Betdaq nie ma polskiej komórki. Można coś załatwić z jakby "bardziej pierwszej ręki" cool. Tak mi się wydaje.

Pawcias #3655206 28/01/2010 09:21
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Sorki że spamuję temat, ale to chyba ciekawe. Oprócz omijania PC na Betfair, Betdaq to fajna opcja do surebetów. Zastanawiam się jeszcze, czy mają też tyle nieplanowanych upgrade'ów strony co Betfair (że tak sobie pozwolę głośniej pomyśleć).

Pawcias #3664337 01/02/2010 08:54
Dołączył: Dec 2008
Posty: 28
newbie
newbie
Dołączył: Dec 2008
Posty: 28
Originally Posted by Pawcias
Sorki że spamuję temat, ale to chyba ciekawe. Oprócz omijania PC na Betfair, Betdaq to fajna opcja do surebetów. Zastanawiam się jeszcze, czy mają też tyle nieplanowanych upgrade'ów strony co Betfair (że tak sobie pozwolę głośniej pomyśleć).
Po doszkalaniu na bf zamierzam zainwestować większy kapitał, tylko po tym co ostatnio sie u nich dzieje poważnie zastanawiam się czy jest sens dalszej gry na betfair, zastanawiam się nad właśnie betdaq, stad tez pytanie do graczy ktorzy graja na tej giełdzie jakiś czas, czy często tak jak na bf występują problemy z ich strona ? I jak mam np. otwarta pozycje to w razie awarii stronki nastepuje zwrot czy kasa w bloto ? dzieki za odp.

Van23 #3673821 05/02/2010 10:28
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Betfair rok temu miało podobne problemy co teraz (styczeń/luty). Ciężko powiedzieć z czego to wynika, być może zależy od temperatury i ciśnienia atmosferycznego na zachodzie Europy confused. Prawda jest taka, że Betfair jednak rządzi i póki co Betdaq'a można traktować jedynie jako uzupełniacz. Wartościowy uzupełniacz.

Ja mimo wszystko zostaję z Betfair, a Betdaq'a traktuję jako deser, alternatywę, czasem wyjście awaryjne.

Van23 - "I jak mam np. otwarta pozycje to w razie awarii stronki nastepuje zwrot czy kasa w bloto ? dzieki za odp." - Z jakiej okazji ktoś miałby Ci zwracać stratę w przypadku Twojego braku możliwości zamknięcia pozycji? To jest Twoje ryzyko i musisz się z tym pogodzić.

Pawcias #3673829 05/02/2010 10:47
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Nie mogę edytować ostatniej wiadomości, więc piszę kolejną, spamując ponownie, cóż...

Zapomniałem dodać, że jedną z przyczyn założenia sobie przeze mnie konta na Betdaq była ewentualność zamykania pozycji w przypadku awarii Betfair, ale nie to jest najważniejsze. Dodatkowo grając na przykład na rynku to be placed Lay 1,23 na Betfair za stawkę 100% i Back 1,25 na Betdaq po stawce 95%, oprócz oczywistego surebeciaka, zmieniam swoją strukturę prowizyjną na Betfair (zwiększam stosunek Total Charges/Gross PL), czyli mówiąc wprost Premium Charge mówię ewidentne papa.

Pawcias #3873379 17/05/2010 04:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Temat przycichł a widzę, że wreszcie po latach zlikwidowali opłaty za depozyty Netellerem i Moneybookers.

[Linked Image]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Cos za cos.. Oplat nie ma, ale znow prowizje podniesli. Ja nie gram u nich na tyle zeby je utrzymac na niskim poziomie, wiec chyba dla mnie akurat wyjdzie na zero smile

SyKo #4624588 26/04/2011 05:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Czas najwyzszy odkurzyc temat smile Na bq oferta coraz ciekawsza .Wiecej niz wczesniej rynkow in play.Takze wchodzac ostatnio do Nich (czytaj, kolejna awaria BF laugh )bylem naprawde mile zaskoczony. Dodam tylko ,ze w dzsiejszym meczu M.City obrot na MO wyniosl 800k (bf ok 3mln)

Conrad #4624636 26/04/2011 10:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Reklamuja sie w brytyjskiej telewizji, wiec bedzie z nimi coraz lepiej.

Conrad #4624650 26/04/2011 11:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
i jest freebet na 30e/f trzeba zagrac singla bez min. kursu?

ew po przegranej obrot po kursie ponad 2

Conrad #4624696 26/04/2011 14:19
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Ile min. kartą można wpłacać? Weryfikacja jak tam wygląda, tylko dowód czy trzeba coś jeszcze?

dave84 #4624727 26/04/2011 15:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Zakladalem juz dawno temu,ale o ile pamietam ,wysylalem skan dowodu,czy prawka i tyle.Plusem bq jest tez to ze rynki z Australii mozna grac bez zadnych problemow(konto austalijskie w bf).

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Czas najwyzszy odkurzyc temat smile Na bq oferta coraz ciekawsza .Wiecej niz wczesniej rynkow in play.Takze wchodzac ostatnio do Nich (czytaj, kolejna awaria BF laugh )bylem naprawde mile zaskoczony. Dodam tylko ,ze w dzsiejszym meczu M.City obrot na MO wyniosl 800k (bf ok 3mln)

akurat grałem ten mecz na BF i łacznie na wszystkie rynki widziałem obrót ponad 7 mln funtów ooo
Rysio nie pij tyle tongue
w tym samym czasie Tipsarevic-Nisikhori
BF około 2.5 mln euro
Betdaq w granicach 80 tysi funtów blush
cały czas lata swietlne do BF frown

AGASSI #4625411 26/04/2011 21:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Agassi na kacu czytanie ze zrozumieniem wychodzi Ci kiepsko.Rynek MO na bq 800 ,bf 3mln.Zrozumiales ,czy jeszcze raz napisac?

Wiadomo,ze przepasc jest wielka ,ale... jezeli w momencie jakze czestych awarii ukochanej BF, mam mozliwosc skontrowania w bq to jest to dla mnie sprawa kluczowa,a jezeli geniusze z bf wpadli na pomysl zamykania lite( "dla wyrownania szans") to w takiej sytuacji mozliwosc zamkniecia na bq jest niczym zbawienie. smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Agassi na kacu czytanie ze zrozumieniem wychodzi Ci kiepsko.Rynek MO na bq 800 ,bf 3mln.Zrozumiales ,czy jeszcze raz napisac?

Wiadomo,ze przepasc jest wielka ,ale... jezeli w momencie jakze czestych awarii ukochanej BF, mam mozliwosc skontrowania w bq to jest to dla mnie sprawa kluczowa,a jezeli geniusze z bf wpadli na pomysl zamykania lite( "dla wyrownania szans") to w takiej sytuacji mozliwosc zamkniecia na bq jest niczym zbawienie. smile

Rysio dalej Ci się cyferki jebią wink
nie 3 mln a ponad 5 mln an Match Odds jak już grin
Ja rozumiem dobrze to Tobie się fakty pierdolą tongue

ps. Schalke-MU ht MO

BD 686 000 funtów
BF 8 milionów euro a blisko 2 mln na ov\un 1.5 i 2.5
co juz daje 10 mln
lol

AGASSI #4626254 27/04/2011 02:51
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
14 mln euro juz przyjęte łącznie na wszystkich rynkach Schalke shocked

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, alfa, forty, Lukasz111, aker, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,741 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1