Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Grałem overki 0,5, od 15e doszedłem już do niecałych 800 na Betfair, wczoraj wtopiłem, wpłaciłem i chciałem od nowa... wtopiłem na 3cim meczu :-( Ogólnie chyba trzeba będzie pomyśleć o oszczędzaniu bo z moim tempem pozbywania się kasy to niedługo będę musiał sobie jeszcze jednej dodatkowej pracy szukać :-)

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by gnacik
Grałem overki 0,5, od 15e doszedłem już do niecałych 800 na Betfair, wczoraj wtopiłem, wpłaciłem i chciałem od nowa... wtopiłem na 3cim meczu :-( Ogólnie chyba trzeba będzie pomyśleć o oszczędzaniu bo z moim tempem pozbywania się kasy to niedługo będę musiał sobie jeszcze jednej dodatkowej pracy szukać :-)
A nie lepiej tak: połowę zysku przeznaczam na dalszą grę, drugą połowę odkładam ? Wtedy nawet po wtopie nie musisz wpłacać nowej kasy, bo korzystasz z odłożonej smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 138
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 138
zlewanie na QC poker.!!!!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Trzeci raz kontuje niepotrzebnie kupon.
Wchodzi ładnie. Następny raz nie skontruje i nie wejdzie.
Ehhh życie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
jeden punkt i mialbym przejebany egzamin z glowy :|| puke

a tak... nie dosc ze sesja i tak jest dluga, to jeszcze dodatkowo taki bonus w postacji poprawki. A jakby jeszcze bylo malo to ni chuuuuuuuuu ja czuje sie na silach na ta poprawke.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
naziemne łajno laugh

gra tam ktoś na poważnie w ogóle? laugh

kiedyś chociaż próbowało się dla zabawy, teraz nawet nie bawi laugh

bo takie żydostwo przechodzi wszelkie granice przyzwoitości

podatek z kosmosu, marża z kosmosu...

pierwszy lepszy mecz

Chela - Luczak

bet 3 6 5 1.72 - 2.00
sts 1.65 - 1.95 po odjeciu podatku daje jakies 1.45 - 1.71

laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
uwierz mi, że naziemni maja swoje zalety i to takie których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie (mówię to z całkowitym przekonaniem)

trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by Big Ben
uwierz mi, że naziemni maja swoje zalety i to takie których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie (mówię to z całkowitym przekonaniem)

trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać wink


no to powiedz o jednej z takich zalet

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Odśnieżyłem wszystko co mogłem. Na kiedy przewidują jakieś srogie opady śniegu bo nie mam co robić.

laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Self-Confident
Originally Posted by Big Ben
uwierz mi, że naziemni maja swoje zalety i to takie których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie (mówię to z całkowitym przekonaniem)

trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać wink


no to powiedz o jednej z takich zalet

nie powiem, bo mi jeszcze odbiorą/zablokują/anulują te zalety wink

w sumie to nie powinienem w ogóle zaczynać tego wątku

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
W ten weekend mialem egzamin i tak:
-60 pytan na kazde pytanie dokladnie minuta bo sie slajd zmienial
-niekiedy zanim dobrze zrozumialo sie pytanie to pojawialo sie noawe
-nie mozna bylo wracac do poprzednich pytan
-zakres materialu ok 800 stron

mialem 23 ptk od 24 zaliczenie, i co najgorsze, nie wiem jak trzeba byc niemepatycznym, chamskim, samolubnym i w ogole zeby nie postawic komus przy 23 ptk (bylo kilka takich osob) tej nedznej trojczyny.

A na koniec wielkie wyrzuty, ze egzamin slabo poszedl, no ku_wa.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Lelu szczerze współczuję, ale pretensje możesz mieć tylko do samego siebie (o ile dobrze zrozumiałem,że był to 'test ABCD'). Następnym razem się uda piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Moge i nie moge, z jednej strony nic sie nie uczylem... z drugiej strony dziewczyna ktora przez 3 lata zgarniala najlepsze oceny - ona tak czesto zgarniala 3je, jak ja czesto zgarnialem 5tke ;] Ustrzelila mniej ptk niz ja, wiec to moze dac do myslenia.

Taki test to jak test na szczescie a nie na wiedze.

pozdro piwo

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Mnie już nic nie zdziwi. Zaraz przed obroną licencjatu wypadła mi poprawka. Jedyna przez cały rok. Zaliczenie było od 10pkt. Poszedłem obejrzeć pracę i mam 10pkt przekreślone i poprawione na 9,5pkt laugh kolejny termin był przedzień obrony, ale jakoś sobie poradziłem tongue

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem boli

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by Bezdomny
Niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem boli

5 minut temu przerabiałem to ze swoją była laugh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by _ManieK_
zlewanie na QC poker.!!!!

a kto Cie ognoruje kolego? grin

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by lucart
Originally Posted by Bezdomny
Niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem boli

5 minut temu przerabiałem to ze swoją była laugh


chwile mnie nie było tu bo nie mogłem a już głupotę zobaczyłem laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Nie wiem czy slyszeliscie (ale raczej tak). Na Woli dzisiaj 17latek zabil (nozem) Policjanta po cywilu.

http://wiadomosci.onet.pl/2682,2126580,policjant_zginal_po_sluzbie__bronil_pasazerow,wydarzenie_lokalne.html

To jest skandal puke.
Podobno jakis jeszcze jeden kolega jego dolaczyl.
Nie dosc, ze rzucil smietnikiem w tramwaj to jeszcze zabic blush .

Mam nadzieje, ze to 17letnie gówno dostanie dozywocie i Policja sie nim juz na przesluchaniu odpowiednio zaopiekuje.


Z drugiej strony, co robili ludzie (gapie?). Nic nie pomogli, rozumiem strach, ale troszke to jest smutne.

puke

Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1