|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Grałem overki 0,5, od 15e doszedłem już do niecałych 800 na Betfair, wczoraj wtopiłem, wpłaciłem i chciałem od nowa... wtopiłem na 3cim meczu :-( Ogólnie chyba trzeba będzie pomyśleć o oszczędzaniu bo z moim tempem pozbywania się kasy to niedługo będę musiał sobie jeszcze jednej dodatkowej pracy szukać :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Grałem overki 0,5, od 15e doszedłem już do niecałych 800 na Betfair, wczoraj wtopiłem, wpłaciłem i chciałem od nowa... wtopiłem na 3cim meczu :-( Ogólnie chyba trzeba będzie pomyśleć o oszczędzaniu bo z moim tempem pozbywania się kasy to niedługo będę musiał sobie jeszcze jednej dodatkowej pracy szukać :-) A nie lepiej tak: połowę zysku przeznaczam na dalszą grę, drugą połowę odkładam ? Wtedy nawet po wtopie nie musisz wpłacać nowej kasy, bo korzystasz z odłożonej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2010
Posty: 138 |
zlewanie na QC poker.!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Trzeci raz kontuje niepotrzebnie kupon. Wchodzi ładnie. Następny raz nie skontruje i nie wejdzie. Ehhh życie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
jeden punkt i mialbym przejebany egzamin z glowy :||  a tak... nie dosc ze sesja i tak jest dluga, to jeszcze dodatkowo taki bonus w postacji poprawki. A jakby jeszcze bylo malo to ni chuuuuuuuuu ja czuje sie na silach na ta poprawke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
naziemne łajno  gra tam ktoś na poważnie w ogóle?  kiedyś chociaż próbowało się dla zabawy, teraz nawet nie bawi  bo takie żydostwo przechodzi wszelkie granice przyzwoitości podatek z kosmosu, marża z kosmosu... pierwszy lepszy mecz Chela - Luczak bet 3 6 5 1.72 - 2.00 sts 1.65 - 1.95 po odjeciu podatku daje jakies 1.45 - 1.71 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
uwierz mi, że naziemni maja swoje zalety i to takie których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie (mówię to z całkowitym przekonaniem) trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
uwierz mi, że naziemni maja swoje zalety i to takie których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie (mówię to z całkowitym przekonaniem) trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać  no to powiedz o jednej z takich zalet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Odśnieżyłem wszystko co mogłem. Na kiedy przewidują jakieś srogie opady śniegu bo nie mam co robić. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
uwierz mi, że naziemni maja swoje zalety i to takie których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie (mówię to z całkowitym przekonaniem) trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać  no to powiedz o jednej z takich zalet nie powiem, bo mi jeszcze odbiorą/zablokują/anulują te zalety  w sumie to nie powinienem w ogóle zaczynać tego wątku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
W ten weekend mialem egzamin i tak: -60 pytan na kazde pytanie dokladnie minuta bo sie slajd zmienial -niekiedy zanim dobrze zrozumialo sie pytanie to pojawialo sie noawe -nie mozna bylo wracac do poprzednich pytan -zakres materialu ok 800 stron
mialem 23 ptk od 24 zaliczenie, i co najgorsze, nie wiem jak trzeba byc niemepatycznym, chamskim, samolubnym i w ogole zeby nie postawic komus przy 23 ptk (bylo kilka takich osob) tej nedznej trojczyny.
A na koniec wielkie wyrzuty, ze egzamin slabo poszedl, no ku_wa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Lelu szczerze współczuję, ale pretensje możesz mieć tylko do samego siebie (o ile dobrze zrozumiałem,że był to 'test ABCD'). Następnym razem się uda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Moge i nie moge, z jednej strony nic sie nie uczylem... z drugiej strony dziewczyna ktora przez 3 lata zgarniala najlepsze oceny - ona tak czesto zgarniala 3je, jak ja czesto zgarnialem 5tke ;] Ustrzelila mniej ptk niz ja, wiec to moze dac do myslenia. Taki test to jak test na szczescie a nie na wiedze. pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Mnie już nic nie zdziwi. Zaraz przed obroną licencjatu wypadła mi poprawka. Jedyna przez cały rok. Zaliczenie było od 10pkt. Poszedłem obejrzeć pracę i mam 10pkt przekreślone i poprawione na 9,5pkt  kolejny termin był przedzień obrony, ale jakoś sobie poradziłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
Niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem  5 minut temu przerabiałem to ze swoją była 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
zlewanie na QC poker.!!!! a kto Cie ognoruje kolego? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem  5 minut temu przerabiałem to ze swoją była  chwile mnie nie było tu bo nie mogłem a już głupotę zobaczyłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Nie wiem czy slyszeliscie (ale raczej tak). Na Woli dzisiaj 17latek zabil (nozem) Policjanta po cywilu. http://wiadomosci.onet.pl/2682,2126580,policjant_zginal_po_sluzbie__bronil_pasazerow,wydarzenie_lokalne.html To jest skandal  . Podobno jakis jeszcze jeden kolega jego dolaczyl. Nie dosc, ze rzucil smietnikiem w tramwaj to jeszcze zabic  . Mam nadzieje, ze to 17letnie gówno dostanie dozywocie i Policja sie nim juz na przesluchaniu odpowiednio zaopiekuje. Z drugiej strony, co robili ludzie (gapie?). Nic nie pomogli, rozumiem strach, ale troszke to jest smutne. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|