Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 22 1 2 6 7 8 9 10 21 22
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
hehe nie dziekuje grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 122
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 122
Mam problem. Gdy instaluje Adobe Flash Player' a zawieszają mi się wszystkie przeglądarki, po kilku sekundach. A bez tego dodatku ciężko korzystać z internetu. Ktoś ma pomysł na rozwiązanie tego problemu ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
moze mi ktos wytlumaczyc jedna rzecz tongue

zauwazylem wlasnie na allegro cos takiego (wezmy na przyklad zakup paska do spodni);

w kategorii "http://allegro.pl/15555_meskie.html" czyli paski meskie, jest 2367 pozycji, a kiedy wpisze 'pasek' i zaznacze zeby szukalo tylko w kategorii meskich paskow to znajduje, o dziwo, 3486 pozycji confused

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Nie wiem czy o to chodzi, ale zauważ, że to pierwsze to są aukcje do końca których zostało do 13 dni, a w tej drugiej także powyżej

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Moze ktos pomoc bo wlasnie ogladam 24 GODZINY serial wink

I potrzebuje/brak mi 21 odcinka 3 serii i 4 odcinka 4 serii (najlepiej z lektorem)

Z gory wielkie dzieki.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
ma ktoś z Was abonament np: One Play PRO 40 w Play...?

pierwszy raz chce wejść chyba w abonament i nie wiem czy warto, no ale z tego co widzę to Play ma najtaniej...no i przenoszą numer

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by oki
Witam.
Mam pytanie do posiadaczy XBox360. Co moze byc przyczyna tego, iz drugi pad co jakis czas sam sie wylacza? Baterie sa napewno w porzadku, pad jest bezprzewodowy. Czy moze to byc cos, co przerywa polaczenie z konsola?

Na pewno sprawdziłeś dobrze baterie ? U mnie też tak się dzieje ale tylko wtedy, kiedy baterie są już "przechodzone" i czas na ich wymianę.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by oki
Witam.
Mam pytanie do posiadaczy XBox360. Co moze byc przyczyna tego, iz drugi pad co jakis czas sam sie wylacza? Baterie sa napewno w porzadku, pad jest bezprzewodowy. Czy moze to byc cos, co przerywa polaczenie z konsola?

Na pewno sprawdziłeś dobrze baterie ? U mnie też tak się dzieje ale tylko wtedy, kiedy baterie są już "przechodzone" i czas na ich wymianę.

Baterie sa napewno w porzadku. Kumpel kupil konsole i w zestawie byl drugi pad gratis + 2 gry.
Od momentu zakupu 1. pad dziala bez zmiany baterii, a z tym drugim cos sie zrypalo i wymiana baterii nic nie daje.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Ma ktos moze jakies przykladowe pytania na egzamin teoretyczny na wozki widlowe?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Czy ktoś sie orientuje mniej więcej jakie ceny są w Hiszpanii ??Chodzi mi o jedzenie,napoje i ewentualnie jakieś miejsce do noclegu.Jest bardzo drogo czy ceny są raczej przystępne?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Również mam pytanie odnośnie Hiszpanii a konkretnie o Lloret de Mar. Chcemy (z dziewczyną) się wybrać latem właśnie do tej miejscowości ale na wlasną rękę. Czy ktoś ma może polecić jakieś kwatery ewentualnie hotele?

No i czy warto odwiedzić to miejce? piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
19marcin08 mój kolega tam był kilka lat temu i był zachwycony.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
http://allegro.pl/item912264354_ab_roller_urzadzenie_kolyska_do_brzuszkow_fv_s35.html

dostałem taki bajer grin

Jakoś wspomaga to pracę mięśni czy lepiej dać sobie spokój? laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by Skorpion BB
Czy ktoś sie orientuje mniej więcej jakie ceny są w Hiszpanii ??Chodzi mi o jedzenie,napoje i ewentualnie jakieś miejsce do noclegu.Jest bardzo drogo czy ceny są raczej przystępne?
napisz priva do amkwish'a wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by termii
Ma ktos moze jakies przykladowe pytania na egzamin teoretyczny na wozki widlowe?
ja zdawalem egzamin z rok temu ale uwierz mi, ze pytania sa tak proste, ze nawet nie chodzac na wyklady a jezdzac juz kiedykolwiek na wozku to odpowiesz na 90% pytan, to sa testy z wyborem odpowiedzi, czasami jest jedna odp. poprawna a czasami wszytkie, dodatkowo dzien przed egzaminem mielismy 3 testy do wyboru, mielismy sobie wybrac test, ktory chcemy sobie wspolnie rozwiazac i akurat ten sam test, dzien pozniej byl na egzaminie wink
PS. W tej chwili zadnego pytania nie moge sobie przypomniec tongue

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by Skorpion BB
19marcin08 mój kolega tam był kilka lat temu i był zachwycony.

Też właśnie słyszałem to samo. Ale nie wiem ile liczyć na noclegi ;-)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Poleci ktoś jakiś dobry aparat do 1500zł?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
fotograficzny wink

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Originally Posted by qenius
http://allegro.pl/item912264354_ab_roller_urzadzenie_kolyska_do_brzuszkow_fv_s35.html

dostałem taki bajer grin

Jakoś wspomaga to pracę mięśni czy lepiej dać sobie spokój? laugh
Mialem w domu dwa akie urządzenia, strasznie nudne lezenie na podlodze i robienie brzuszkow tongue Wiele nie pomaga, ale jak masz zapal to czemu nie sprobowac smile

Strona 8 z 22 1 2 6 7 8 9 10 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1