|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
hehe nie dziekuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 122 |
Mam problem. Gdy instaluje Adobe Flash Player' a zawieszają mi się wszystkie przeglądarki, po kilku sekundach. A bez tego dodatku ciężko korzystać z internetu. Ktoś ma pomysł na rozwiązanie tego problemu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
moze mi ktos wytlumaczyc jedna rzecz  zauwazylem wlasnie na allegro cos takiego (wezmy na przyklad zakup paska do spodni); w kategorii "http://allegro.pl/15555_meskie.html" czyli paski meskie, jest 2367 pozycji, a kiedy wpisze 'pasek' i zaznacze zeby szukalo tylko w kategorii meskich paskow to znajduje, o dziwo, 3486 pozycji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Nie wiem czy o to chodzi, ale zauważ, że to pierwsze to są aukcje do końca których zostało do 13 dni, a w tej drugiej także powyżej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Moze ktos pomoc bo wlasnie ogladam 24 GODZINY serial  I potrzebuje/brak mi 21 odcinka 3 serii i 4 odcinka 4 serii (najlepiej z lektorem) Z gory wielkie dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
ma ktoś z Was abonament np: One Play PRO 40 w Play...?
pierwszy raz chce wejść chyba w abonament i nie wiem czy warto, no ale z tego co widzę to Play ma najtaniej...no i przenoszą numer
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Witam. Mam pytanie do posiadaczy XBox360. Co moze byc przyczyna tego, iz drugi pad co jakis czas sam sie wylacza? Baterie sa napewno w porzadku, pad jest bezprzewodowy. Czy moze to byc cos, co przerywa polaczenie z konsola? Na pewno sprawdziłeś dobrze baterie ? U mnie też tak się dzieje ale tylko wtedy, kiedy baterie są już "przechodzone" i czas na ich wymianę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
Witam. Mam pytanie do posiadaczy XBox360. Co moze byc przyczyna tego, iz drugi pad co jakis czas sam sie wylacza? Baterie sa napewno w porzadku, pad jest bezprzewodowy. Czy moze to byc cos, co przerywa polaczenie z konsola? Na pewno sprawdziłeś dobrze baterie ? U mnie też tak się dzieje ale tylko wtedy, kiedy baterie są już "przechodzone" i czas na ich wymianę. Baterie sa napewno w porzadku. Kumpel kupil konsole i w zestawie byl drugi pad gratis + 2 gry. Od momentu zakupu 1. pad dziala bez zmiany baterii, a z tym drugim cos sie zrypalo i wymiana baterii nic nie daje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Ma ktos moze jakies przykladowe pytania na egzamin teoretyczny na wozki widlowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Czy ktoś sie orientuje mniej więcej jakie ceny są w Hiszpanii ??Chodzi mi o jedzenie,napoje i ewentualnie jakieś miejsce do noclegu.Jest bardzo drogo czy ceny są raczej przystępne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Również mam pytanie odnośnie Hiszpanii a konkretnie o Lloret de Mar. Chcemy (z dziewczyną) się wybrać latem właśnie do tej miejscowości ale na wlasną rękę. Czy ktoś ma może polecić jakieś kwatery ewentualnie hotele? No i czy warto odwiedzić to miejce? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
19marcin08 mój kolega tam był kilka lat temu i był zachwycony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Czy ktoś sie orientuje mniej więcej jakie ceny są w Hiszpanii ??Chodzi mi o jedzenie,napoje i ewentualnie jakieś miejsce do noclegu.Jest bardzo drogo czy ceny są raczej przystępne? napisz priva do amkwish'a 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Ma ktos moze jakies przykladowe pytania na egzamin teoretyczny na wozki widlowe? ja zdawalem egzamin z rok temu ale uwierz mi, ze pytania sa tak proste, ze nawet nie chodzac na wyklady a jezdzac juz kiedykolwiek na wozku to odpowiesz na 90% pytan, to sa testy z wyborem odpowiedzi, czasami jest jedna odp. poprawna a czasami wszytkie, dodatkowo dzien przed egzaminem mielismy 3 testy do wyboru, mielismy sobie wybrac test, ktory chcemy sobie wspolnie rozwiazac i akurat ten sam test, dzien pozniej byl na egzaminie  PS. W tej chwili zadnego pytania nie moge sobie przypomniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
19marcin08 mój kolega tam był kilka lat temu i był zachwycony. Też właśnie słyszałem to samo. Ale nie wiem ile liczyć na noclegi ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Poleci ktoś jakiś dobry aparat do 1500zł?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
fotograficzny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Mialem w domu dwa akie urządzenia, strasznie nudne lezenie na podlodze i robienie brzuszkow  Wiele nie pomaga, ale jak masz zapal to czemu nie sprobowac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|