|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Kurcze, jakos mi nie pasi galareta z nozek (tym bardziej gastronomiczna, z kupa zelatyny) i sledzik w smietanie, kiedy jest cieplo. Natomiast bardzo chetnie opierdolilbym barszczyk z uszkami, ruskie i tego schaboszczaka z mloda kapusta, brak mi polskiego zarcia, ot co. W Barcelonie regularnie oprozniam polki polskiego sklepu z kiszonych ogorow i kapuchy (polecam "Vitarol" - jedyne przemyslowe ogory kiszone, smakujace jak domowe), kobieta piecze polski chleb w piekarniku, hehe. Jest oczywiscie zawsze smalec domowy i nawet czerwone buraki przywozi nam wlasciciel miejscowego warzywniaka na zamowienie. Mimo wszystko brakuje czlowiekowi polskiej knajpy. Sa jakies "Chocholy" czy "Polskie jadlo", ale niech oni spierdalaja z tym zarciem, tylko zur podany w wydrazonym chlebie naprawde mi smakowal. Gnom, Ty znasz Lublin, prawda ? Za komuny byla sobie za Krakowska Brama taka mila speluneczka. Babuszka nalewala wodeczke i na zakaske mozna sie bylo czestowac doskonalym malosolniaczkiem ze sloja. Babcia robila tez pyszne pierogi. Na cos takiego bym sie wybral w Warszawie, ale to chyba na Prage musielibysmy sie udac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156 |
Jeżeli chodzi o manipulacje to zarówno politycy jak i dziennikarze są w tym wyspecjalizowani. Odnośnie filmu Sekielskiego. Jakiś czas temu na zajęciach z komunikacji społecznej oglądaliśmy film o manipulacjach, których w swym programie dopuszczali się Sekielski i Morozowski ("TVN-owska szkoła uwodzenia świadomości" - dostępny w sieci) - Sekielski powie więc oczywistą oczywistość bo wszyscy wiemy, że politycy to kłamcy, a gdzieniegdzie coś zmanipuluje i doda. Zresztą nie tylko Sekielski i Morozowski to świetni manipulatorzy - Lis, Pospieszalski itd itp. Każdy udaje wiele obiektywnego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wole 997 17 lipca 2006 r., na własnej działce w Chełmie, zginął, zastrzelony prawdopodobnie z broni sportowej, 75-letni Andrzej Tomza, były reprezentant Polski w strzelectwie (były olimpijczyk). Zabójstwo było przygotowane. Kto strzelał?... Kto ? Pewnie lepszy http://997.tvp.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
politycy manipulują,
media manipulują,
dziennikarze manipulują,
kościół manipuluje...
marny ten świat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
wystarczy używać mózgu, i korzystać ze źródeł, gdzie odbiorcę traktuje się jak partnera a nie jak ćwieka z remizy. kultura masowa przechodzi apogeum kosmicznej tandety, żenady i jawnej kpiny z inteligencji. czy 40mln kraj ma w TV: JEDEN SERIAL NA POZIOMIE? szeroko dostępny, interesujący program publicystyczny? program informacyjny nieopatrzony manipulacyjnym komentarzem? u nas nawet studio olimpijskie potrafili spierdolić  kiedyś zachodziłem w głowę, jak Kałużyński mógł mieć taką wiedzę o filmie nie będąc w posiadaniu odbiornika tv i w ogóle dlaczego go nie ma. po latach pojąłem problem. btw, mam wrażenie, że po każdym bloku reklam moje iq kurczy się o 5pkt. czy coś mi jeszcze zostało?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
wystarczy używać mózgu....
....btw, mam wrażenie, że po każdym bloku reklam moje iq kurczy się o 5pkt. czy coś mi jeszcze zostało? No to jak w koncu ?  Jestem 3 lata z okladem w Barcelonie. Nie ogladam wiadomosci, programow publicystycznych, reportazy i innych programow polegajacych na pieprzeniu glupot. Ogladam sport i filmy, te drugie celem pocwiczenia jezyka. Nie brakuje mi tel-avi-zji, odpoczywam, dobrze sie czuje bez tego. Polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
to jest kufa najgorsze w tym wszystkim. gdy oglądam coś co mnie interesuje, nagle atakuje blok reklam. i pach pilotem, kolejny kanał, kolejny blok i tak aż do ataku padaczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Pamietam jak ogladalem RAN na SAT1, to podczas reklam dostawalem kur.., a teraz do Polski przyszlo to samo  PS. Jesli chodzi o szame, to ja tam nie proponuje sie stolowac, choc fakt, sledzik jest naprawde dobry, przynajmniej ja na taki tam natrafilem, chodzi raczej o sam klimat knajpy. Nie wybaczylbym sobie, gdyby zjazd lewactwa forum mecz.pl odbyl sie bez glebszego w zakaskach nad ranem  Co do jakiejs polskiej szamy, to znajdzie sie cos ciekawego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Pamietam jak ogladalem RAN na SAT1, to podczas reklam dostawalem kur.. Heh, namietnie ogladalem ten program  Jutro, a wlasciwie dzis, czekamy na podanie preferencji kulinarnych przez pozostalych uczestnikow I spotkania Polskich I Zagranicznych Druhow Admina, w skrocie PIZDA - Warszawa 2010 Dobrej nocy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
(...) No i zapraszamy  , Emrod , Liama , Nirtz , Tyson, Hanele i inni fajnie byłoby zobaczyć sie w realu ,  POZDRO ELDO no tak, typowe dla ELDO ... myśli o wszystkich  ... Dziękuje za zaproszenie....na pewno ciekawie, zabawnie i w ogóle i w szczególe  sie zapowiada i na pewno tak będzie...lubię takie zwariowane spotkania do "potemkontemplowania" i na pewno bedę z Wami Pany duchem, sercem .... i typową zazdrością kobiecą  .... taaa, to Muzeum postawi Was na nogi... ne, ne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Motyla noga, tyle lewactwa na raz w jednym miejscu może zaowocować jakąś mini Paradą Równości. Trzeba tedy powiadomić Gazetę Koszerną by wysłała tam swego cyngla i odpowiednio nagłośniła temat. Oczywiście bez informowania, że zbiera się śmietanka forum bukmacherskiego i każdy uczestnik jest na "cienżkim plusie", bo zaraz bystry urzędnik skarbowy mógłby tę wiedzę wykorzystać do podreperowania dziury budżetowej Vincenta (łapanka w Muzeum Powstania Warszawskiego?)  a tak na poważnie to sam chętnie dołączyłbym do Wesołej Kompaniji, tym bardziej, że też lubię schaboszczaki z młodą kapustą i wódkę czystą, ale... w ostatni weekend maja mam ważniejszą imprezę, której przełożyć się nie da - 1 urodziny syna  ... i jeszcze ten koncert AC/DC 27 maja w Wa-wie trochę szkoda, że terminy się niefortunnie zbiegły niemniej uczestnikom życzę udanego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
w ostatni weekend maja mam ważniejszą imprezę, której przełożyć się nie da - 1 urodziny syna  Syn Ci sie urodził , ten sam co rok temu ? Dziecko jest dziecko, wypic zawsze mozna  A tak powaznie to szkoda, ze nie mozesz, moze w jesieni, bo II spotkanie PIZDA zorganizuje w Barcelonie, szczególy dogadamy w maju w Warszawie. Myslałem równiez o weekendzie, w programie mecz FCB i zwiedzanie, na picie tez znajdziemy czas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Straszny idiotyzm...kto choc raz zasmakowal zuzla, ten wie, ze ryk motorkow to jedna z tych rzeczy, dla ktorych sie chodzi na stadion.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Aj waj... W GoWnie konsternacja  Jezeli dojda do wniosku,ze dymanko bylo w koszernych kondomach to nie bedzie tematu. Ps.Sprzedaz Koszernej leci na pysk, gdyby tak rozdumchali temat,jakies opinie "autorutetow moralnych itp. moze podskoczyly by slupki,czy zaryzykuja?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Straszny idiotyzm...kto choc raz zasmakowal zuzla, ten wie, ze ryk motorkow to jedna z tych rzeczy, dla ktorych sie chodzi na stadion. Żużel to sport niszowy, 3 liczace się ligi w Europie, az dziw, ze jakis bałwan ma ochote sie w to wpieprzać. Pewnie stoi za tym producent tłumików, bo jakby to Rychu produkował, to pewnie Miro by klepnął. Dziwi mnie to tym bardziej, ze pies z kulawa noga nie weźmie sie za motocykle bez tłumików, te poruszajace sie w ruchu miejskim. Wqrwia mnie to na maksa, jak przejeżdza jakis koleś to hałas robi sakramencki, bez wzgledu na to, czy fajna maszyna czy pierdzikółko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
 Norma wsród celibaciarzy, wszelkich wyznań. Parchy mnie jednak mniej obchodza, zastanawiam sie co tak nagle ucichło o chórze chłopiecym w Ratyzbonie, wszak obecny nastepca piotrowy dyrygował tym burdelem ponad 20 lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ludzie !!! Co ja pisze, przeciez rabbe ma żone, pop tez i pastor nawet, ech....zacmienie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|