Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by polskignom
Jako, ze konczymy bibke w sobote nad ranem w tym lokalu http://www.gastronauci.pl/670-przekaski-zakaski-bistro-a-la-fourchette-warszawa
grin
to mysle, ze jednak w sobote sniadania bedzie polaczone z obiadem grin

MPW czynne od 10 do 18, wiec tak czy siak damy rade smile

Kurcze, jakos mi nie pasi galareta z nozek (tym bardziej gastronomiczna, z kupa zelatyny) i sledzik w smietanie, kiedy jest cieplo.

Natomiast bardzo chetnie opierdolilbym barszczyk z uszkami, ruskie i tego schaboszczaka z mloda kapusta, brak mi polskiego zarcia, ot co.

W Barcelonie regularnie oprozniam polki polskiego sklepu z kiszonych ogorow i kapuchy (polecam "Vitarol" - jedyne przemyslowe ogory kiszone, smakujace jak domowe), kobieta piecze polski chleb w piekarniku, hehe.
Jest oczywiscie zawsze smalec domowy i nawet czerwone buraki przywozi nam wlasciciel miejscowego warzywniaka na zamowienie.

Mimo wszystko brakuje czlowiekowi polskiej knajpy.

Sa jakies "Chocholy" czy "Polskie jadlo", ale niech oni spierdalaja z tym zarciem, tylko zur podany w wydrazonym chlebie naprawde mi smakowal.

Gnom, Ty znasz Lublin, prawda ?

Za komuny byla sobie za Krakowska Brama taka mila speluneczka.
Babuszka nalewala wodeczke i na zakaske mozna sie bylo czestowac doskonalym malosolniaczkiem ze sloja.
Babcia robila tez pyszne pierogi.

Na cos takiego bym sie wybral w Warszawie, ale to chyba na Prage musielibysmy sie udac smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
odpalcie tvn

Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
Jeżeli chodzi o manipulacje to zarówno politycy jak i dziennikarze są w tym wyspecjalizowani.

Odnośnie filmu Sekielskiego. Jakiś czas temu na zajęciach z komunikacji społecznej oglądaliśmy film o manipulacjach, których w swym programie dopuszczali się Sekielski i Morozowski ("TVN-owska szkoła uwodzenia świadomości" - dostępny w sieci) - Sekielski powie więc oczywistą oczywistość bo wszyscy wiemy, że politycy to kłamcy, a gdzieniegdzie coś zmanipuluje i doda.

Zresztą nie tylko Sekielski i Morozowski to świetni manipulatorzy - Lis, Pospieszalski itd itp. Każdy udaje wiele obiektywnego wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by pettersen
odpalcie tvn

Wole 997 tongue

17 lipca 2006 r., na własnej działce w Chełmie, zginął, zastrzelony prawdopodobnie z broni sportowej, 75-letni Andrzej Tomza, były reprezentant Polski w strzelectwie (były olimpijczyk). Zabójstwo było przygotowane. Kto strzelał?...

Kto ? Pewnie lepszy smile

http://997.tvp.pl/

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
politycy manipulują,

media manipulują,

dziennikarze manipulują,

kościół manipuluje...



marny ten świat

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
wystarczy używać mózgu, i korzystać ze źródeł, gdzie odbiorcę traktuje się jak partnera a nie jak ćwieka z remizy.
kultura masowa przechodzi apogeum kosmicznej tandety, żenady i jawnej kpiny z inteligencji.
czy 40mln kraj ma w TV:
JEDEN SERIAL NA POZIOMIE?
szeroko dostępny, interesujący program publicystyczny?
program informacyjny nieopatrzony manipulacyjnym komentarzem?

u nas nawet studio olimpijskie potrafili spierdolić laugh

kiedyś zachodziłem w głowę, jak Kałużyński mógł mieć taką wiedzę o filmie nie będąc w posiadaniu odbiornika tv i w ogóle dlaczego go nie ma.

po latach pojąłem problem.

btw, mam wrażenie, że po każdym bloku reklam moje iq kurczy się o 5pkt. czy coś mi jeszcze zostało?

Llama #3755459 16/03/2010 07:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Llama
wystarczy używać mózgu....



....btw, mam wrażenie, że po każdym bloku reklam moje iq kurczy się o 5pkt. czy coś mi jeszcze zostało?

No to jak w koncu ? laugh

Jestem 3 lata z okladem w Barcelonie.
Nie ogladam wiadomosci, programow publicystycznych, reportazy i innych programow polegajacych na pieprzeniu glupot.

Ogladam sport i filmy, te drugie celem pocwiczenia jezyka.

Nie brakuje mi tel-avi-zji, odpoczywam, dobrze sie czuje bez tego.

Polecam piwo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
to jest kufa najgorsze w tym wszystkim. gdy oglądam coś co mnie interesuje, nagle atakuje blok reklam. i pach pilotem, kolejny kanał, kolejny blok i tak aż do ataku padaczki
puke

Llama #3755479 16/03/2010 07:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Pamietam jak ogladalem RAN na SAT1, to podczas reklam dostawalem kur.., a teraz do Polski przyszlo to samo grin

PS. Jesli chodzi o szame, to ja tam nie proponuje sie stolowac, choc fakt, sledzik jest naprawde dobry, przynajmniej ja na taki tam natrafilem, chodzi raczej o sam klimat knajpy. Nie wybaczylbym sobie, gdyby zjazd lewactwa forum mecz.pl odbyl sie bez glebszego w zakaskach nad ranem grin

Co do jakiejs polskiej szamy, to znajdzie sie cos ciekawego...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by polskignom
Pamietam jak ogladalem RAN na SAT1, to podczas reklam dostawalem kur..

Heh, namietnie ogladalem ten program grin

Jutro, a wlasciwie dzis, czekamy na podanie preferencji kulinarnych przez pozostalych uczestnikow I spotkania Polskich I Zagranicznych Druhow Admina, w skrocie

PIZDA - Warszawa 2010

Dobrej nocy piwo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by ELDORADO
(...) No i zapraszamy piwo , Emrod , Liama , Nirtz , Tyson, Hanele i inni fajnie byłoby zobaczyć sie w realu , piwo piwo piwo
POZDRO
ELDO
no tak, typowe dla ELDO ... myśli o wszystkich wink... toast
Dziękuje za zaproszenie....na pewno ciekawie, zabawnie i w ogóle i w szczególe wink sie zapowiada i na pewno tak będzie...lubię takie zwariowane spotkania do "potemkontemplowania" i na pewno bedę z Wami Pany duchem, sercem .... i typową zazdrością kobiecą grin ....

taaa, to Muzeum postawi Was na nogi... smile
Originally Posted by ELDORADO
Hanele palisz ?
ne, ne

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Motyla noga, tyle lewactwa na raz w jednym miejscu może zaowocować jakąś mini Paradą Równości. Trzeba tedy powiadomić Gazetę Koszerną by wysłała tam swego cyngla i odpowiednio nagłośniła temat. Oczywiście bez informowania, że zbiera się śmietanka forum bukmacherskiego i każdy uczestnik jest na "cienżkim plusie", bo zaraz bystry urzędnik skarbowy mógłby tę wiedzę wykorzystać do podreperowania dziury budżetowej Vincenta (łapanka w Muzeum Powstania Warszawskiego?) wink

a tak na poważnie to sam chętnie dołączyłbym do Wesołej Kompaniji, tym bardziej, że też lubię schaboszczaki z młodą kapustą i wódkę czystą, ale...
w ostatni weekend maja mam ważniejszą imprezę, której przełożyć się nie da - 1 urodziny syna smile

... i jeszcze ten koncert AC/DC 27 maja w Wa-wie frown
trochę szkoda, że terminy się niefortunnie zbiegły

niemniej uczestnikom życzę udanego piwo

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by awax76
w ostatni weekend maja mam ważniejszą imprezę, której przełożyć się nie da - 1 urodziny syna smile

Syn Ci sie urodził , ten sam co rok temu ?

Dziecko jest dziecko, wypic zawsze mozna laugh

A tak powaznie to szkoda, ze nie mozesz, moze w jesieni, bo II spotkanie PIZDA zorganizuje w Barcelonie, szczególy dogadamy w maju w Warszawie.

Myslałem równiez o weekendzie, w programie mecz FCB i zwiedzanie, na picie tez znajdziemy czas smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690

Żużlowcy: tłumiki albo strajk [sport.pl]

Wasza Unia wpieprza się nawet do żużla

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Straszny idiotyzm...kto choc raz zasmakowal zuzla, ten wie, ze ryk motorkow to jedna z tych rzeczy, dla ktorych sie chodzi na stadion.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Kolejna pedofilska afera. Księża? Nie, rabini! [pardon.pl]

co na to, nasi starsi bracia w wierze ? smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Originally Posted by ELDORADO
Kolejna pedofilska afera. Księża? Nie, rabini! [pardon.pl]

co na to, nasi starsi bracia w wierze ? smile


Aj waj... W GoWnie konsternacja grin Jezeli dojda do wniosku,ze dymanko bylo w koszernych kondomach to nie bedzie tematu. smile

Ps.Sprzedaz Koszernej leci na pysk, gdyby tak rozdumchali temat,jakies opinie "autorutetow moralnych itp. moze podskoczyly by slupki,czy zaryzykuja?? wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by polskignom
Straszny idiotyzm...kto choc raz zasmakowal zuzla, ten wie, ze ryk motorkow to jedna z tych rzeczy, dla ktorych sie chodzi na stadion.

Żużel to sport niszowy, 3 liczace się ligi w Europie, az dziw, ze jakis bałwan ma ochote sie w to wpieprzać.
Pewnie stoi za tym producent tłumików, bo jakby to Rychu produkował, to pewnie Miro by klepnął.

Dziwi mnie to tym bardziej, ze pies z kulawa noga nie weźmie sie za motocykle bez tłumików, te poruszajace sie w ruchu miejskim.
Wqrwia mnie to na maksa, jak przejeżdza jakis koleś to hałas robi sakramencki, bez wzgledu na to, czy fajna maszyna czy pierdzikółko.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by ELDORADO
Kolejna pedofilska afera. Księża? Nie, rabini! [pardon.pl]

co na to, nasi starsi bracia w wierze ? smile

laugh laugh laugh

Norma wsród celibaciarzy, wszelkich wyznań.

Parchy mnie jednak mniej obchodza, zastanawiam sie co tak nagle ucichło o chórze chłopiecym w Ratyzbonie, wszak obecny nastepca piotrowy dyrygował tym burdelem ponad 20 lat.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ludzie !!!

Co ja pisze, przeciez rabbe ma żone, pop tez i pastor nawet, ech....zacmienie laugh

Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,070 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1