|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Gdzie Ty stawiałeś Horacia 2:0 po 2.75 , jak win był po tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
De Bakker utyka czy mi sie wydaje? Przed chwila wlaczylem stream.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Po tym ostatnim stwierdzeniu wyobrażam sobie ile tracisz przez kursy minimalne, usprawiedliwiając porażki mega sensacją, czy wałkiem. Karuzel to ogólnie miszcz trafnych spostrzeżeń : naprawdę nadal jest tak kondycyjnie przygotowany jak mało kto zresztą to hiszpan jak powtórzyłem gdyby był niemcem to miałoby to duże znaczenie ale tutaj wątpie ... fakt że to ziemia i ciężko walnąć powyżej 200 km , no i przeciwnik nadal ale ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
na początku gry w bet 365 - jak było bodajże 2:1 i serwis Horacio
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Goget masz teczke na każdego? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Po tym ostatnim stwierdzeniu wyobrażam sobie ile tracisz przez kursy minimalne, usprawiedliwiając porażki mega sensacją, czy wałkiem. Karuzel to ogólnie miszcz trafnych spostrzeżeń : naprawdę nadal jest tak kondycyjnie przygotowany jak mało kto zresztą to hiszpan jak powtórzyłem gdyby był niemcem to miałoby to duże znaczenie ale tutaj wątpie ... fakt że to ziemia i ciężko walnąć powyżej 200 km , no i przeciwnik nadal ale ...  Powiem tak " Grałeś w życiu w tenisa ?? Ja grałem wiele razy. Pierw wejdź na kort i się wypowiadaj dopiero. Myślisz że śledzisz tenisa od kilku lat i jesteś najmądrzejszy na tym forum ?? Szczerze mówiąc , bawią mnie twoje komentarze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Zresztą nie wiem co cię takiego rozbawiło w tym komentarzu o kondycji i przygotowaniu hiszpana. Jak się nie mylę przed tym meczem typowałem na Nadala i udało mi się trafnie wytypowac. Zresztą wiesz jaką mają bazę treningową w hiszpani , żebyś ocenił mój pogląd o kondycyjnym wyszkoleniu tenisowym ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Popłakałem się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381 |
siemka pomoze ktos bo jestem na glodzie brakuje mi na mb 3.70 zl [email protected] z gory dziekuje i pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33 |
dolaczam sie do prosby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Mozna odebrac w toto wygrana w innym punkcie niz sie stawialo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
siemka pomoze ktos bo jestem na glodzie brakuje mi na mb 3.70 zl [email protected] z gory dziekuje i pozdrawiam  mistrz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
Mozna odebrac w toto wygrana w innym punkcie niz sie stawialo? na 99% można ale małego (palca) se nie dam uciąć:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Mozna odebrac w toto wygrana w innym punkcie niz sie stawialo? osatnio te ponad tysiąc tylko w tym punkcie w którym już grałeś. A ponad dwa to tak jak wcześniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
iti można  Jaję palec sciąć  karuzel daj już też spokój , wiedzą się porównujesz do Gogeta i Włodara ? zawodników moze znasz po nazwiskach i wiedzy na jakich kortach lubią grać , ale co możesz pisać o danym graczu skoro widzisz go pierwszy raz ? Zawsze musi mu wszystko wychodzić ? graty za Ribę
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
ale mnie dziś Sevila w kosza okradała na 2600zl dodatkowo czekam na debel ( miał grać wczoraj , przełożyli na dziś , dziś nawet ich nie dali do OOP , patrze w OOP na jutro i są wreszcie...ostatni pojedynek na korcie)  Mam nadzieje ze to czekanie wyjdzie mi na dobre  Tymczasem powodzenia panowie  : papa:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Grosze wygralem, bo w toto na co dzien nie gram, wiec chyba byc nie powinno problemow jak odbiore w innym  I jeszcze mi powiedzcie czy panie beda miec pieniazki przy otwarciu ? Bo czlowiek ma uczelnie od 10 :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Iti  Chyba jednak nie takie grosze skoro pytasz czy będą mieli wydać, to w sumie tylko na początku miesiąca są takie jaja, że 200-300zł odebrać jest bardzo trudno  A ja od 11, będzie więcej czasu na obczajenie oferty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Iti  Chyba jednak nie takie grosze skoro pytasz czy będą mieli wydać, to w sumie tylko na początku miesiąca są takie jaja, że 200-300zł odebrać jest bardzo trudno  A ja od 11, będzie więcej czasu na obczajenie oferty  Nie gram w naziemnych i nie wiem, dlatego pytam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Lapentti @30 do boju  narazie równy mecz nic ciekawe Fed nie gra 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|