Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 23 1 2 20 21 22 23
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Gdzie Ty stawiałeś Horacia 2:0 po 2.75 , jak win był po tyle

Bonus: Unibet
akagi #3775735 28/03/2010 06:32
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
De Bakker utyka czy mi sie wydaje? Przed chwila wlaczylem stream.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by włodar
Po tym ostatnim stwierdzeniu wyobrażam sobie ile tracisz przez kursy minimalne, usprawiedliwiając porażki mega sensacją, czy wałkiem.

Karuzel to ogólnie miszcz trafnych spostrzeżeń :

Originally Posted by karuzel1122
naprawdę nadal jest tak kondycyjnie przygotowany jak mało kto zresztą to hiszpan jak powtórzyłem gdyby był niemcem to miałoby to duże znaczenie ale tutaj wątpie ...

Originally Posted by karuzel1122
fakt że to ziemia i ciężko walnąć powyżej 200 km , no i przeciwnik nadal ale ...

laugh

akagi #3775737 28/03/2010 06:32
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
na początku gry w bet 365 - jak było bodajże 2:1 i serwis Horacio

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Goget masz teczke na każdego? wink

Goget #3775741 28/03/2010 06:35
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by Goget
Originally Posted by włodar
Po tym ostatnim stwierdzeniu wyobrażam sobie ile tracisz przez kursy minimalne, usprawiedliwiając porażki mega sensacją, czy wałkiem.

Karuzel to ogólnie miszcz trafnych spostrzeżeń :

Originally Posted by karuzel1122
naprawdę nadal jest tak kondycyjnie przygotowany jak mało kto zresztą to hiszpan jak powtórzyłem gdyby był niemcem to miałoby to duże znaczenie ale tutaj wątpie ...

Originally Posted by karuzel1122
fakt że to ziemia i ciężko walnąć powyżej 200 km , no i przeciwnik nadal ale ...

laugh

Powiem tak " Grałeś w życiu w tenisa ?? Ja grałem wiele razy. Pierw wejdź na kort i się wypowiadaj dopiero. Myślisz że śledzisz tenisa od kilku lat i jesteś najmądrzejszy na tym forum ?? Szczerze mówiąc , bawią mnie twoje komentarze.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Zresztą nie wiem co cię takiego rozbawiło w tym komentarzu o kondycji i przygotowaniu hiszpana. Jak się nie mylę przed tym meczem typowałem na Nadala i udało mi się trafnie wytypowac. Zresztą wiesz jaką mają bazę treningową w hiszpani , żebyś ocenił mój pogląd o kondycyjnym wyszkoleniu tenisowym ??

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Popłakałem się laugh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
S
SNH Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
siemka pomoze ktos bo jestem na glodzie brakuje mi na mb 3.70 zl [email protected] z gory dziekuje i pozdrawiam smile

SNH #3775761 28/03/2010 07:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33
dolaczam sie do prosby smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Mozna odebrac w toto wygrana w innym punkcie niz sie stawialo?

SNH #3775764 28/03/2010 07:19
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by SNH
siemka pomoze ktos bo jestem na glodzie brakuje mi na mb 3.70 zl [email protected] z gory dziekuje i pozdrawiam smile
mistrz piwo

iti #3775768 28/03/2010 07:24
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Originally Posted by iti
Mozna odebrac w toto wygrana w innym punkcie niz sie stawialo?

na 99% można ale małego (palca) se nie dam uciąć:)

iti #3775771 28/03/2010 07:28
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by iti
Mozna odebrac w toto wygrana w innym punkcie niz sie stawialo?

osatnio te ponad tysiąc tylko w tym punkcie w którym już grałeś. A ponad dwa to tak jak wcześniej.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
iti można smile Jaję palec sciąć smile

karuzel daj już też spokój , wiedzą się porównujesz do Gogeta i Włodara ? zawodników moze znasz po nazwiskach i wiedzy na jakich kortach lubią grać , ale co możesz pisać o danym graczu skoro widzisz go pierwszy raz ? Zawsze musi mu wszystko wychodzić ?

graty za Ribę

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
ale mnie dziś Sevila w kosza okradała na 2600zl dodatkowo czekam na debel ( miał grać wczoraj , przełożyli na dziś , dziś nawet ich nie dali do OOP , patrze w OOP na jutro i są wreszcie...ostatni pojedynek na korcie) laugh Mam nadzieje ze to czekanie wyjdzie mi na dobre wink


Tymczasem powodzenia panowie piwo : papa:

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Grosze wygralem, bo w toto na co dzien nie gram, wiec chyba byc nie powinno problemow jak odbiore w innym wink I jeszcze mi powiedzcie czy panie beda miec pieniazki przy otwarciu ? Bo czlowiek ma uczelnie od 10 :/

iti #3775777 28/03/2010 07:46
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Iti smile Chyba jednak nie takie grosze skoro pytasz czy będą mieli wydać, to w sumie tylko na początku miesiąca są takie jaja, że 200-300zł odebrać jest bardzo trudno smile A ja od 11, będzie więcej czasu na obczajenie oferty tongue

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by młody gniewny
Iti smile Chyba jednak nie takie grosze skoro pytasz czy będą mieli wydać, to w sumie tylko na początku miesiąca są takie jaja, że 200-300zł odebrać jest bardzo trudno smile A ja od 11, będzie więcej czasu na obczajenie oferty tongue

Nie gram w naziemnych i nie wiem, dlatego pytam wink

iti #3775783 28/03/2010 08:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Lapentti @30 do boju tongue narazie równy mecz nic ciekawe Fed nie gra tongue

Strona 22 z 23 1 2 20 21 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Sensei, forty, JelineK, alfa, latajaca_holenderka), 1,135 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1