Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 36 1 2 7 8 9 10 11 35 36
Widget #3778478 30/03/2010 01:01
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by Widget
I jak w tym Miami? Znowu osuszają korty?

Znowu ... Potrwa to trochę.

Bonus: Unibet
akagi #3778481 30/03/2010 01:02
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
jest jakas szansa ze dzis zagraja ;>

akagi #3778482 30/03/2010 01:02
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by akagi
Goget - Ty ten tekst miałeś już przygotowany ?
Czy tak strzeliłeś go z palca?
Jestem pełen podziwu.

z palca zrobił ctrl+v z podanej strony

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Zresztą tenisbet.pl to chyba strona Gogeta...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by lukaszbah
Originally Posted by grajus87
Originally Posted by lukaszbah
siema grajus co tam slychac?:)
A jakoś leci smile Mniej czasu na zakłady (bynajmniej z rana ) bo się robota ruszyła . Pogoda wreszcie dopisuje tongue

no ja podobnie mniej gram bo jakos ostnio kiepsko szczelam:) ale dzis licze pocichu na fiska i kuze a ty co myslisz/

no ja tez po switach ruszam z robotami na ocieplenia:)
No my już start tydzień temu smile Sympatycznie , bo wreszcie jest co robić .

No ja dziś mocniej mam Shvedova +5,5 i Pavluczenkova . MEcz Kuzy z Peng mnie odstrasza

Kieras #3778491 30/03/2010 01:07
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by QLUZOr20
jest jakas szansa ze dzis zagraja ;>
pewnie zagraja, mozliwe ze z kilkoma przerwami (deszcz).

Karuzel, teraz Cie posluchali i jada w 7dem osob w linii laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Podobno karuzel się wqrwił i tam zadzwonił wink

Widget #3778493 30/03/2010 01:08
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Widget
Zresztą tenisbet.pl [tenisbet.pl] to chyba strona Gogeta...

Zgadza się. 99% tekstów jest mojego autorstwa.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
grzeszysz Grajek, grzeszysz smile

Goget #3778496 30/03/2010 01:09
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Goget a jak tam licznik odwiedzin ? Fajnie idzie w górę ? piwo

Jimmy #3778499 30/03/2010 01:10
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Jimmy
Podobno karuzel się wqrwił i tam zadzwonił wink

Ale podał im telefonicznie Swoją metodę osuszania czy Gogeta ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by młody gniewny
grzeszysz Grajek, grzeszysz smile

no młody a powiedz co się Tobie nie podoba ? tongue Zawsze możesz mnie wyspowiadać wink Pewnie Ci o Shvedovą poszło ...

akagi #3778504 30/03/2010 01:14
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Jimmy
Podobno karuzel się wqrwił i tam zadzwonił wink

Ale podał im telefonicznie Swoją metodę osuszania czy Gogeta ?

Swoją. Widac że smile ci osuszają to nie potrafią pomyślec.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Widget
Zresztą tenisbet.pl [tenisbet.pl] to chyba strona Gogeta...

Zgadza się. 99% tekstów jest mojego autorstwa.

Nawet nie wiedziałem, poczytam potem smile Skoro ty to pisałeś to mogłem przeczytać o Radwańskiej, wiedząc, że nic głupiego tam nie będzie smile

A póki co "W tym dziale zamieszczamy zbiór mini-gier tenisowych, które w wolnych chwilach pomogą zabić nudę i zapewnią relaksującą rozrywkę." tongue

Grajus no oczywiście, że o Shvedovą smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by grajus87
Goget a jak tam licznik odwiedzin ? Fajnie idzie w górę ? piwo

Zatrzymał się szmat czasu temu na żenująco niskim poziomie grin

Przed kolejnym sezonem wpakuję trochę kasy w reklamę i pozycjonowanie, powróci system newsów i może licznik ruszy w górę, bo konkurencja słabiutka laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
tak przy okazji. es/polszmat dają Miami? czy w necie ogladacie?

Goget #3778514 30/03/2010 01:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
A z tennisbios Ci nie leci?

Goget #3778515 30/03/2010 01:20
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
No ja tam Ci nabijam licznik laugh

młody , Jarkka te 7 gemów ugra tongue Zobaczymy .

Idę dalej na Pierwszą Miłość bo dobre sceny w pierdlu laugh

anfa_ #3778521 30/03/2010 01:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Anfalast
tak przy okazji. es/polszmat dają Miami? czy w necie ogladacie?


http://www.bet365.com/extra/extra.aspx?ContentPath=LiveStreaming%2cStreaming

Tutaj w necie.

Goget #3778524 30/03/2010 01:22
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116
Panowie, co myslicie o spotkaniu Clijsters z Azarenka?
Aza to bardzo dobra zawodniczka, jednak od początku sezonu niczym nie zachwyciła. Gra równo, ale bez rewelacji. Clijsters zaliczyła wpadkę w spotkaniu z Kleybanova, ale ten turniej rozpoczęła bardzo dobrze. Sama mówi o bardzo dobrym przygotowaniu, gra cały czas mocno skupiona, popełnia mało błędów, wytrzymuje wymiany, dobrze porusza się po korcie. Widzę sporo atutów w jej grze, m.in. return, który przy słabszym 2. serwisie Azarenki bedzie siał zniszczenie.
Kurs 1.568 oferowany przez pinnacle (jeszcze) jak najbardziej do przyjęcia.

Strona 9 z 36 1 2 7 8 9 10 11 35 36

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,300 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,205
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1