|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
I jak w tym Miami? Znowu osuszają korty? Znowu ... Potrwa to trochę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
jest jakas szansa ze dzis zagraja ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Goget - Ty ten tekst miałeś już przygotowany ? Czy tak strzeliłeś go z palca? Jestem pełen podziwu. z palca zrobił ctrl+v z podanej strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
Zresztą tenisbet.pl to chyba strona Gogeta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
siema grajus co tam slychac?:) A jakoś leci  Mniej czasu na zakłady (bynajmniej z rana ) bo się robota ruszyła . Pogoda wreszcie dopisuje  no ja podobnie mniej gram bo jakos ostnio kiepsko szczelam:) ale dzis licze pocichu na fiska i kuze a ty co myslisz/ no ja tez po switach ruszam z robotami na ocieplenia:) No my już start tydzień temu  Sympatycznie , bo wreszcie jest co robić . No ja dziś mocniej mam Shvedova +5,5 i Pavluczenkova . MEcz Kuzy z Peng mnie odstrasza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
jest jakas szansa ze dzis zagraja ;> pewnie zagraja, mozliwe ze z kilkoma przerwami (deszcz). Karuzel, teraz Cie posluchali i jada w 7dem osob w linii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Podobno karuzel się wqrwił i tam zadzwonił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Zgadza się. 99% tekstów jest mojego autorstwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
grzeszysz Grajek, grzeszysz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Goget a jak tam licznik odwiedzin ? Fajnie idzie w górę ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Podobno karuzel się wqrwił i tam zadzwonił  Ale podał im telefonicznie Swoją metodę osuszania czy Gogeta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
grzeszysz Grajek, grzeszysz  no młody a powiedz co się Tobie nie podoba ?  Zawsze możesz mnie wyspowiadać  Pewnie Ci o Shvedovą poszło ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Podobno karuzel się wqrwił i tam zadzwonił  Ale podał im telefonicznie Swoją metodę osuszania czy Gogeta ? Swoją. Widac że  ci osuszają to nie potrafią pomyślec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Zgadza się. 99% tekstów jest mojego autorstwa. Nawet nie wiedziałem, poczytam potem  Skoro ty to pisałeś to mogłem przeczytać o Radwańskiej, wiedząc, że nic głupiego tam nie będzie  A póki co "W tym dziale zamieszczamy zbiór mini-gier tenisowych, które w wolnych chwilach pomogą zabić nudę i zapewnią relaksującą rozrywkę."  Grajus no oczywiście, że o Shvedovą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Goget a jak tam licznik odwiedzin ? Fajnie idzie w górę ?  Zatrzymał się szmat czasu temu na żenująco niskim poziomie  Przed kolejnym sezonem wpakuję trochę kasy w reklamę i pozycjonowanie, powróci system newsów i może licznik ruszy w górę, bo konkurencja słabiutka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
tak przy okazji. es/polszmat dają Miami? czy w necie ogladacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
A z tennisbios Ci nie leci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
No ja tam Ci nabijam licznik  młody , Jarkka te 7 gemów ugra  Zobaczymy . Idę dalej na Pierwszą Miłość bo dobre sceny w pierdlu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
tak przy okazji. es/polszmat dają Miami? czy w necie ogladacie? http://www.bet365.com/extra/extra.aspx?ContentPath=LiveStreaming%2cStreaming Tutaj w necie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116 |
Panowie, co myslicie o spotkaniu Clijsters z Azarenka? Aza to bardzo dobra zawodniczka, jednak od początku sezonu niczym nie zachwyciła. Gra równo, ale bez rewelacji. Clijsters zaliczyła wpadkę w spotkaniu z Kleybanova, ale ten turniej rozpoczęła bardzo dobrze. Sama mówi o bardzo dobrym przygotowaniu, gra cały czas mocno skupiona, popełnia mało błędów, wytrzymuje wymiany, dobrze porusza się po korcie. Widzę sporo atutów w jej grze, m.in. return, który przy słabszym 2. serwisie Azarenki bedzie siał zniszczenie. Kurs 1.568 oferowany przez pinnacle (jeszcze) jak najbardziej do przyjęcia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|