Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by Klajd Frog
Originally Posted by Dziabor
co do audi ciezko bedzie kupic mniej niz 10-latka, za takie pieniadze

moim zdaniem lepiej kupic audi 10-11 letnie niz 8-9 letniego forda, francuza, opla czy ta almere smile
podpisuje sie pod tym co napisal Klajd Frog jak cos sie w reni z elektronika popsuje to juz na niezły wydatek trzeba sie szykować a jak powiedzenie mówi "opel i ford gówno word":D te marki bym ominął audi jak najbardziej tylko trzeba szukac tego konkretnego egzemplarza powodzenia zycze

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Znajomy ma na sprzedaz A6 2.5 TDI S-line w kombi. Koncowka 99r, na ful wypasie w tiptroniku, wymieniona zostala juz skrzynia, konwenter na gwarancji, nie jezdzila w PL!!, z Niemiec sprowadzona do UK gdzie do teraz przebywa. Do wymiany pozostaje turbina.

http://oferty.onet.eu/pl/category/m...583063.html?impression=normal_impression

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
wwwujek jezdze od jakiegos czasu taka avensiska jak na fotce tylko nie kombi i benzyna 2.0 i moge polecic z czystym sercem, bardzo fajne autko, bede sprzedawał w połowie roku jakbys chciał szczegoły podaj fon albo tu priv. ja poluje na insignie, zakochałem sie smile

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
Originally Posted by Dziabor
sciagne temat od wwwujka tylko cene zmiejsze tongue

najdalej za 2 miesiace mam zamiar kupic auto w cenie max 20k zl, wymagania jakie stawiam to:
- 5 drzwiowy,
- sedan lub kombi,
- raczej gaz, choc ogladam tez czasem diesle
- ekonomiczny, silnik max 2.0
- samochod nie wiecej niz 8-9 lat

mam kilka upatrzonych marek, jednak nie chce nic sugerowac pozniej, podam marki ktorymi sie interesuje, narazie sprawdze co Wy oferujecie grin

Moze warto by było przeanalizowac szwedzkie marki ? Jezeli juz szukać czegoś dobrego, w dobrej cenie to polecałbym coś z marki saaba lub volvo. Np Saab 9-5 bardzo dobry samochód, a jezeli zalezy Ci na komforcie jazdy, to bylby to najlepszy wybór, silniki są mocne i cholernie wytrzymałe ( 300k przebiegu dla Saaba okresla jako mało ) , ekonomiczne - zwlaszcza w dieslu, a przede wszystkim są bardzo mało awaryjne , o częsci trochę w Polsce cięzko, ale awarie zdarzają sie bardzo rzadko. Kwestia bezpieczeństwa raczej bezprecedensowa, najbezpieczniejsza marka kilkakrotnie juz. Sam wyglad wg mnie - zajebisty. Troche tylko irytuje ten chromowany przód, ale srodek w kazdej wersji, nawet tej najuboższej jest wypas. Pomysl troche, porozglądaj sie, moze cos znajdziesz. pozdro

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Kupując w salonie - masz gwarancję - w przypadku ceeda bliźniaka i30 - nawet 7 -letnią. Przeglądy nie są też drogie. Koszty eksploatacji diesla - do wyboru 1,6 crdi lub 2,0 crdi akceptowalne. Mając do wyboru fajnego 2-3 letniego passata lub audi - wybór jest trudny, przy założeniu, że passat ma przebieg rzeczywisty i nie miał potężnego "dzwona". Klasa wyższa średnia - to nie kompakt... i nie ma co tu dyskutować. Niemniej, jak cokolwiek zepsujesz - zwłaszcza pompowtryskiwacze lub pompę - to czeka Cię solidny wydatek - o co przy polskiej jakości paliw naprawdę nietrudno.
Spadek wartości niestety obowiązuje wszystkie auta.
Jeśli szukasz dobrego auta - ale musi być używane - to raczej starsze niż 2-3 letnie - wtedy i cena jest przyzwoitsza i nawet jak auto miało przygody - to nie były one drastyczne. Alternatywnie można poszukać aut z windykacji lub poleasingowych - wbrew pozorom można trafić perełkę.

Aha, diesli wolnossących praktycznie już nie ma młodszych jak 10-letnie - a nowsze diesle - tdi czy common rail - to raczej nie wytrzymają aż tyle kilometrów. Diesle w niemczech kupuje się by nimi jeżdzić - dawno temu kupiłem audi 2-letnie - które miało ponad 200 tys. przebiegu - właściciel dojeżdzał do pracy 200 km w jedną stronę - co zajmowało mu ok. 1 godz.. Tam wszędzie są autostrady - i czasowo odległości nie są takie wielkie - jak w polsce.
Dobry zakup używanego auta z Niemiec - to kupno benzyniaka - cena niższa - przebiegi z całą pewnością dużo niższe. Jak się przeliczy różnice cen na paliwo - to można dojść do zaskakujących wniosków...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
A ja też szukam auta do 20k, co sądzicie o 10-12 letnim Audi A6 C5, 1,9TDI, manualna skrzynia biegów, czarny grafit lub ciemny niebieski?


Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Diesel ma się rozumieć smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
@lavolpe - szwedzkie marki jak najbardziej, bardzo choruje na Volvo V40, 2000-2002 lub Volvo V70.

co do Saaba, wiadomo klasa sama w sobie, jednak wole Volvo smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Co wy sie tak wszyscy upieracie na te Audi?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Kolega chce sprzedac Avensis

TERRA PLUS 2001 sedan benzyna 1,6 160000km cena 19-20tys

Auto godne polecenia. Jak ktos zainteresowany i chce poznac szczegoly to moge podac namiary na PRV

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Originally Posted by lupus
Co wy sie tak wszyscy upieracie na te Audi?

Przesiadz sie z Forda, Fiata itd. do Audi to sam sie przekonasz.
Ostatnio jezdzilem Focusem z 2008 tydzien czasu z wypozyczalni, wrocilem do domu, wsiadlem w moja A4, autko 5 lat starsze a wygoda, komfort i ogolnie wszystko o niebo lepsze:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Originally Posted by LEWY
Znajomy ma na sprzedaz A6 2.5 TDI S-line w kombi. Koncowka 99r, na ful wypasie w tiptroniku, wymieniona zostala juz skrzynia, konwenter na gwarancji, nie jezdzila w PL!!, z Niemiec sprowadzona do UK gdzie do teraz przebywa. Do wymiany pozostaje turbina.

http://oferty.onet.eu/pl/category/m...583063.html?impression=normal_impression

Autko bedzie po wymianie turbo, w PL zjawi sie ok 10 maja, cena 4500tys pounds ok 19tys zl.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by LEWY
Originally Posted by lupus
Co wy sie tak wszyscy upieracie na te Audi?

Przesiadz sie z Forda, Fiata itd. do Audi to sam sie przekonasz.
Ostatnio jezdzilem Focusem z 2008 tydzien czasu z wypozyczalni, wrocilem do domu, wsiadlem w moja A4, autko 5 lat starsze a wygoda, komfort i ogolnie wszystko o niebo lepsze:)

Domyslam sie, w koncu Audi to wyzsza polka niz wspomniany Fiat.
Ale moim zdaniem lepiej zaczac od mniejszego, nowszego auta z nizszym przebiegiem niz rzucac sie od razu na Audi smile

Na Audi przyjdzie czas wink

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
a ja jezdzilem ostatnio tydzien czasu Focusem z wypozyczlni, 2009 rocznik sierpien, i swietnie sie w nim czulem, przejchalem nim z 3000 km i naprawde bardzo fajnie sie podrozowalo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
jakies uwagi wskazowki co do Forda Mondeo kombi z 2002 roku? z gazem oczywiscie tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Panowie, wstępnie wybrałem.. Audi A4 czy Passat?

Pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Siema wuju. Wstępnie wybrałeś ale się jeszcze zastanów smile .

Audi lepiej wykończone i lepsza jakość materiałów lecz przepłacasz za znaczek... taka jest prawda. Passat - ta sama technologia co audi ale duże ryzyko samochodów firmowych. Ja bym wybrał osobiście Skode Octavie z rocznika 2008-09. Ta sama technologia co audi i vw, tańsza w utrzymaniu (dla przykładu zawieszenie... płyta podłogowa golf 5, a passat i audi ma bardzo słabe zawieszenie na polskie drogi i drogie w utrzymaniu to taka moja uwaga... wiem co mówię bo brat jeździe Passatem tongue ). W tej cenie kupujesz praktycznie Skode w pełnej opcji. Poniżej wklejam 2 przykładowe linki do aukcji. Jeden z nich to kombi, a drugi dla porównania to hatchback - zwróć uwagę, że w hatchbacku jest niewiele mniej miejsca niż w kombiku, a linia jest ładniejsza... .

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11780630

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11505966

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Brzydka ta octavia w kombii, no i to zawsze bedzie skoda (i niech nikt nie pisze ze to prawie passat bo prawie robi roznice).

Wujek jak dla mnie sprawa prosta: Toyka albo Pasek

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
zerknij jeszcze na superb wink w nawiązaniu do pewnej anegdotki "dla prezesów"

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa), 1,262 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1