|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dzieki za odpowiedzi Panowie , wiec juz nie mam obaw  mat2000 Legia -1,5 po 1.90 ? Piast najgorszy w lidze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
chyba value na Bozo jest, przynajmniej na bet365, zobaczymy ile unibet wystawi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Ogólnie dla mnie deble na dziś wyglądają tak: Lleyton Hewitt i Mark Knowles v Guillermo Garcia Lopez i Albert Montanes - niby 2 ale czy oby GGL i Monti po wczorajszym dziś już mają na to wyjeba.. Mariusz Fyrs'berg i Marcin Matkowski v Bob Bryan i Mike Bryan - osobiscie nie zagram na naszych ale nie zdziwię się jak wygrają. Daniel Nestor i Nenad Zimonjic v Nicolas Almagro i Marc Lopez - jak dla mnie pewne DW 2:0 @1.61. Szkoda, że kurs taki niski. Ogólnie almagro już wczoraj przyfarcił w deblu. On ma chyba zamiast mózgu pieluchę  . Poza tym w przypadku deblistów na tle Rzymu nie ma mowy o odpuszczaniu bo oni i tak zaczynają gry nieco później  . Julian Knowle i Andy Ram v Christopher Kas i Jurgen Melzer - sporo się pisało o perturbacjach Melzera na początku tygodnia i jego stanie zdrowotnym. Wczoraj poległ z Verdasco i dziś też może mieć wyjeba..  . Btw. mozna już latać czy dalej chłopaki będą musiały się dostać do Rzymu drogą lądową?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
dzieki za odpowiedzi Panowie , wiec juz nie mam obaw  mat2000 Legia -1,5 po 1.90 ? Piast najgorszy w lidze Na papierze powinno wejsc, wydaje sie ze forma grajkow ustabilizowala sie na jako takim poziomie, ubytkow kadrowych nie ma. Kurs zacheca, ja chociaz zadko gram Legie to pewnie sie skusze, jednak bez wiekszego przekonania, jakos nie czuje tej druzyny. Podoba mi sie typ na to, ze Legia nie straci bramki. Kurs nie zachwyca, ale warto zauwazyc, ze Mucha nie zachowal czystego konta od grudnia. Z kim jak nie z Piastem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
ale czy oby GGL i Monti po wczorajszym dziś już mają na to wyjeba.. gdyby tak było to juz wczoraj mogli puszczać ale chu.. ich tam wie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Daniel Nestor i Nenad Zimonjic v Nicolas Almagro i Marc Lopez - jak dla mnie pewne DW 2:0 @1.61. Szkoda, że kurs taki niski. bwin: D. Nestor/N. Zimonjic - N. Almagro/M. Lopez Will N. Almagro/M. Lopez win at least 1 set? Typ: Nie 2.08 Brać? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
GBocian84 - pewniaków nie ma ale po tym kursie IMO spore value.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
Ruben ramireaz Gidalgo +3,5 warte gry??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Ruben ramireaz Gidalgo +3,5 warte gry?? Koleś na MTF który śledzi turniej twierdzi, że Mayer jest kandydatem nr. 1 do ostatecznego win tutaj w Rzymie. Jednak nie wiadomo jak się zachowa w obliczu Masters w Rzymie. Poza tym dziś ma lać cały dzień i pewnie nie pograją. Nikt nic nie wspominał czy mają tam jakąś halę, ale nawet jeśli by chcieli zagrać w przerwach między deszczem to nawierzchnia "bardziej ciężka" i wyniki mogą być nieadekwatne do tego co grali w poprzednich rundach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
czyli rzym dzis odpuscic ? skoro ma tam padac nie chce kasy zamrazac niepotrzebnie..choc mnie dzis machado po kursie 1.45 kusi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
CLE, Liverpool  niech spadnie na was deszcz meteorytowww  dzzisiaj w tenisie ubogo zreszta na koncie tez [']['] witam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Koleś na MTF który śledzi turniej twierdzi, że Mayer jest kandydatem nr. 1 do ostatecznego win tutaj w Rzymie. Jednak nie wiadomo jak się zachowa w obliczu Masters w Rzymie. Zagra od razu w turnieju głównym w Rzymie, więc nie ma co dzisiaj odpuszczać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Jednak nie wiadomo jak się zachowa w obliczu Masters w Rzymie. Imo to nie bedzie mialo zadnego wplywu, przeciez nigdzie nie bedzie musial sie przenosic. Jakby chcial odpuscic to odpuscilbywczoraj z Ungurem, tym bardziej ze przeciwnik postawic ponoc wysoko poprzeczke. Final jest planowany na jutro, wiec bedzie mial dzien odpoczynku, pewnie jak wygra to organizatorzy zapewne przesuna mu mecz najwczesniej na wtorek. A sil nie powinno mu brakowac bo odpoczywa od Miami. Dla mnie Mayer to bylby dobry bet za jakies 1,55.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Ojro ubogo strasznie... . Wczoraj w sumie skleciłem 32 kupony/single, a dziś kompletnic nic  . Jedynie takiego wariata sobie zapodałem (foto poniżej), a tak to chyba poczekam na live bo nie ma co  . Rano byłem jeszcze przekonany co do betu jako value na Thiemo, a teraz już tej pewności takiej nie mam  ... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
a co myślicie o chiudinellim??pogra coś czy dziś zakonczy udzial w turnieju
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
poszlo Mayer+Lu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Bellucci 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|