Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 29 1 2 3 4 5 28 29
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
dzieki za odpowiedzi Panowie , wiec juz nie mam obaw smile

mat2000 Legia -1,5 po 1.90 ? Piast najgorszy w lidze

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
chyba value na Bozo jest, przynajmniej na bet365, zobaczymy ile unibet wystawi

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Ogólnie dla mnie deble na dziś wyglądają tak:
Lleyton Hewitt i Mark Knowles v Guillermo Garcia Lopez i Albert Montanes - niby 2 ale czy oby GGL i Monti po wczorajszym dziś już mają na to wyjeba..

Mariusz Fyrs'berg i Marcin Matkowski v Bob Bryan i Mike Bryan - osobiscie nie zagram na naszych ale nie zdziwię się jak wygrają.
Daniel Nestor i Nenad Zimonjic v Nicolas Almagro i Marc Lopez - jak dla mnie pewne DW 2:0 @1.61. Szkoda, że kurs taki niski. Ogólnie almagro już wczoraj przyfarcił w deblu. On ma chyba zamiast mózgu pieluchę laugh laugh . Poza tym w przypadku deblistów na tle Rzymu nie ma mowy o odpuszczaniu bo oni i tak zaczynają gry nieco później smile .
Julian Knowle i Andy Ram v Christopher Kas i Jurgen Melzer - sporo się pisało o perturbacjach Melzera na początku tygodnia i jego stanie zdrowotnym. Wczoraj poległ z Verdasco i dziś też może mieć wyjeba.. laugh laugh .

Btw. mozna już latać czy dalej chłopaki będą musiały się dostać do Rzymu drogą lądową?

craax #3823558 23/04/2010 17:56
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by craax
dzieki za odpowiedzi Panowie , wiec juz nie mam obaw smile

mat2000 Legia -1,5 po 1.90 ? Piast najgorszy w lidze

Na papierze powinno wejsc, wydaje sie ze forma grajkow ustabilizowala sie na jako takim poziomie, ubytkow kadrowych nie ma. Kurs zacheca, ja chociaz zadko gram Legie to pewnie sie skusze, jednak bez wiekszego przekonania, jakos nie czuje tej druzyny.
Podoba mi sie typ na to, ze Legia nie straci bramki. Kurs nie zachwyca, ale warto zauwazyc, ze Mucha nie zachowal czystego konta od grudnia. Z kim jak nie z Piastem?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by GaloGalo
ale czy oby GGL i Monti po wczorajszym dziś już mają na to wyjeba..

gdyby tak było to juz wczoraj mogli puszczać

ale chu.. ich tam wie smirk

Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Ferrer -4,5 warty gry?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Originally Posted by GaloGalo
Daniel Nestor i Nenad Zimonjic v Nicolas Almagro i Marc Lopez - jak dla mnie pewne DW 2:0 @1.61. Szkoda, że kurs taki niski.


bwin:

D. Nestor/N. Zimonjic - N. Almagro/M. Lopez
Will N. Almagro/M. Lopez win at least 1 set?
Typ: Nie 2.08

Brać? smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
GBocian84 - pewniaków nie ma ale po tym kursie IMO spore value.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
Ruben ramireaz Gidalgo +3,5 warte gry??

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Originally Posted by djdarioo
Ruben ramireaz Gidalgo +3,5 warte gry??

Koleś na MTF który śledzi turniej twierdzi, że Mayer jest kandydatem nr. 1 do ostatecznego win tutaj w Rzymie. Jednak nie wiadomo jak się zachowa w obliczu Masters w Rzymie.

Poza tym dziś ma lać cały dzień i pewnie nie pograją. Nikt nic nie wspominał czy mają tam jakąś halę, ale nawet jeśli by chcieli zagrać w przerwach między deszczem to nawierzchnia "bardziej ciężka" i wyniki mogą być nieadekwatne do tego co grali w poprzednich rundach.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
czyli rzym dzis odpuscic ? skoro ma tam padac nie chce kasy zamrazac niepotrzebnie..choc mnie dzis machado po kursie 1.45 kusi

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
CLE, Liverpool blush

niech spadnie na was deszcz meteorytowww

puke puke puke puke

dzzisiaj w tenisie ubogo zreszta na koncie tez ['][']

witam

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by GaloGalo
Koleś na MTF który śledzi turniej twierdzi, że Mayer jest kandydatem nr. 1 do ostatecznego win tutaj w Rzymie. Jednak nie wiadomo jak się zachowa w obliczu Masters w Rzymie.

Zagra od razu w turnieju głównym w Rzymie, więc nie ma co dzisiaj odpuszczać.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by GaloGalo
Jednak nie wiadomo jak się zachowa w obliczu Masters w Rzymie.

Imo to nie bedzie mialo zadnego wplywu, przeciez nigdzie nie bedzie musial sie przenosic. Jakby chcial odpuscic to odpuscilbywczoraj z Ungurem, tym bardziej ze przeciwnik postawic ponoc wysoko poprzeczke. Final jest planowany na jutro, wiec bedzie mial dzien odpoczynku, pewnie jak wygra to organizatorzy zapewne przesuna mu mecz najwczesniej na wtorek. A sil nie powinno mu brakowac bo odpoczywa od Miami. Dla mnie Mayer to bylby dobry bet za jakies 1,55.

Ojro #3823586 23/04/2010 18:35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Ojro ubogo strasznie... .

Wczoraj w sumie skleciłem 32 kupony/single, a dziś kompletnic nic smile . Jedynie takiego wariata sobie zapodałem (foto poniżej), a tak to chyba poczekam na live bo nie ma co smile. Rano byłem jeszcze przekonany co do betu jako value na Thiemo, a teraz już tej pewności takiej nie mam laugh laugh laugh ...

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
a co myślicie o chiudinellim??pogra coś czy dziś zakonczy udzial w turnieju

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
poszlo Mayer+Lu boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,903
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,903
z tenisa LU+Ferrer +Sela

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
MAYER + FERRER

shane #3823621 23/04/2010 19:21
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Bellucci boks

Strona 3 z 29 1 2 3 4 5 28 29

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, aker, Sensei, kamel, Akhu, rafal08, betowiec, forty), 797 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1