Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 29 1 2 26 27 28 29
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pudzian mniej machania tyłkiem w telewizji a więcej treningów i obserwacji!

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
hehe,niewierzę ,że tym szajsem mozna sie podniecać,byle kibole toczą ciekawsze walki,niesamowity gniot ta cała mma czy jak jej tam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Originally Posted by Bzyku
Jaka gala taki werdykt, wszyscy to widzieliśmy.

Mroczki pchające swój ryj przed kamery.
Najman w roli eksperta.
Pudzian który po 30 sekundach nadawał się pod respirator.
"Walka wieczoru" w której nikt nie zadał ciosu, tylko się obściskiwali.
I na koniec przekręt godny Sauerlanda.

Wiocha i żenada zawodowe smile

Jeszcze trzeba dodać do tego wszystkiego twórczy tekst piosenki brata Pudziana:

,,nie igraj z nim
nie,nie,nie
bo to się skończy
źle,źle,źle...''

smile

Dołączył: Mar 2010
Posty: 10
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 10
Żal mi takich komentarzy jak te powyżej po prostu widać jak się znacie na MMA !

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
I mówi to osoba która napisała "A ja jestem zadowolony z walki Pudziana , trochę techniki i Silva nie będzie miał czego szukać za dwa tygodnie" ?

Nawet gdyby Pudzian miał rok na naukę i był w dodatku kilka lat młodszy to byłoby już właściwie za późno na naukę. Powinien iść tylko i wyłącznie w stronę kondycji - tyle techniki ile ma mu wystarczy i więcej już nie przyswoi a siłą przerasta innych.

Dołączył: Mar 2010
Posty: 10
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 10
Za późno na naukę powiadasz , jak ja zauważyłem że od poprzedniej walki Pudzian zrobił ogromne postępy , a techniki wiem że nie zdobędzie w 2 tygodnie , a chodziło mi o to aby starał się wyprowadzać ciosy bardziej technicznie (proste , podbródkowe , itp) i nie mów że tego elementu nie da sie poprawić w tym czasie .

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Kibic09
A ja jestem zadowolony z walki Pudziana , trochę techniki i Silva nie będzie miał czego szukać za dwa tygodnie .
Jaka technika chłop wpada w pierwszych dwóch minutach w furię i wali cepami aż sie zmęczy. Wystrzela się i potem trzyma przeciwnika przez 6min bo nie wie co ma zrobić dalej.
Wszystkie walki są pod niego ustawione i tak dobrani przeciwnicy żeby nie przegrał i kasa płynęła bo jest osobą sławną na całym świecie z zawodów Strong Man i przyciąga widzów. Czysty marketing. Nie ma żadnej różnicy czy będzie walczył z Silvą, Hulkiem Hoganem czy Chuckiem Norrisem bo wynik będzie ten sam czyli sukces marketingowy przedewszystkim.
Lepiej na tej gali było oglądać walki Błachowicza niż jak przez póltorej rundy Pudzian łapie tlen .

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
ultra1978 piwo


dokladnie, albo przytula sie do przeciwnika i trzyma sie lin, albo sie na niego przewraca swoim cielskiem i lezy dopoki sedzia nie kaze mu wstac.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Czego się spodziealiście że będzie robił salta i walił z wyskoku jak na Mortal Kombat?
Pudzian to StronGmen a nie fighter jedyne atuty jakie ma w walce to siła i bez szybkich dojazdów nic nie zdziała chodź dzięki temu szybko traci siłę, przeciwnik musi się liczyć że jedna tuba i może być po zawodach.
Jak macie lepszą taktyke dla takiego człowieka to napiszcie smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
fizyczność w walce to pierwszy prezentowany przez każdego atut Pudzian innych niestety nie ma ze względu na swoje gabaryty musiały by minąć lata żeby wyszkolić inne czynniki

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by royalflush
fizyczność w walce to pierwszy prezentowany przez każdego atut Pudzian innych niestety nie ma ze względu na swoje gabaryty musiały by minąć lata żeby wyszkolić inne czynniki
najwiekszy problem to ta kondycja, Saap ponad 160 kg spokojnie a jednak nie da sie wypompowac w 2 minuty no technicznie inna bajka tak samo no ale to zawodowy zawodnik, Mariusz narazie chce nim zostac... zycze mu jak najlepiej ale na sukces jakikolwieg w tej karuzelisie nie nastawiam... no i tego Krystiana rapera niech odstawi bo mu wioske robi straszna...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Salse w tydzień opanował to się techniki w dwa nie nauczy?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Mariusz tam kondyche ma tyle że on całą energie ładuje w pierwsze ataki, no ale wyboru nie ma bo rozkładając ją na 2 rundy nic by nie pokazał a rywal z łatwością by go dopadł smile
Tak przynajmniej to widzę

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by royalflush
Czego się spodziealiście że będzie robił salta i walił z wyskoku jak na Mortal Kombat?
Pudzian to StronGmen a nie fighter jedyne atuty jakie ma w walce to siła i bez szybkich dojazdów nic nie zdziała chodź dzięki temu szybko traci siłę, przeciwnik musi się liczyć że jedna tuba i może być po zawodach.
Jak macie lepszą taktyke dla takiego człowieka to napiszcie smile
piwo wreszcie dobrze napisane

wszyscy narzekaja jak stare baby, jak sie komus nie podoba to nie ma przymusu ogladania
za duzo filmow z Van Dammem sie naogladaliscie i chcielibyscie to samo widziec w wykonaniu Pudziana grin
Tylko ciekawy jestem jak z wasza kondycha ??? siedzicie przed netem i wpierd...... popcorn a i klepiecie w klawiature jak ten Pudzian sie slabo porusza

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by royalflush
fizyczność w walce to pierwszy prezentowany przez każdego atut Pudzian innych niestety nie ma ze względu na swoje gabaryty musiały by minąć lata żeby wyszkolić inne czynniki
No tak fizyczność w walce = hipertrofia mięśni szkieletowych ;p

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Mario bez złośliwości trzeba powiedzieć sobie jasno ma syndom koksa, czyli albo zajedzie gościa w pierwszej minucie albo z minuty na minutę bedzie sie męczył pocił i tracił oddech. Ciężko będzie mu wypracować bokserską kondycję (którą inni w MMA z racji trenowania sztuk walki od lat) mają już wyrobioną. Ale za walkę i tak gratulacje wygrana to wygrana.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jak Pudzian szybko czegoś nie zrobi ze sobą to w końcu padnie na zawał w ringu. Całe lata przyjmowania wszelkiej maści koksów zrobią swoje.

Przecież to nienormalne, żeby po minucie wyglądać aż tak źle. Pudzian wyglądał jakby mu śmierć w oczy zaglądała. Po minucie machania łapami (bo wyprowadzaniem ciosów tego nazwać nie można).

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
no no o to też miałem na myśli. I powtórzę bez złośliwości tylko czyste fakty Pudzian koksów zjadł mnóstwo i to było widac nawet w walce z najmanem ten szał w oczach co widziałem nie raz u kolegów 'koksiarzy' których czasami 3 osoby musiały odciągać od gościa którego masakrowali bo by go zabili. I takie osoby bedą miały problem z kondycją bo poprostu serducho może nie wyrobić, ale wiadomo nie każdy organizm jest taki sam,,,jak dla mnie i tak szacun że walczy,wygrywa i nie wymięka.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by royalflush
fizyczność w walce to pierwszy prezentowany przez każdego atut Pudzian innych niestety nie ma ze względu na swoje gabaryty musiały by minąć lata żeby wyszkolić inne czynniki
No tak fizyczność w walce = hipertrofia mięśni szkieletowych ;p

no tak ty zawsze wyskakujesz do większych bo łątwiej ich rozjebać laugh laugh laugh

Strona 28 z 29 1 2 26 27 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 2,045 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,341
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1