|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Pudzian mniej machania tyłkiem w telewizji a więcej treningów i obserwacji!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
hehe,niewierzę ,że tym szajsem mozna sie podniecać,byle kibole toczą ciekawsze walki,niesamowity gniot ta cała mma czy jak jej tam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Jaka gala taki werdykt, wszyscy to widzieliśmy. Mroczki pchające swój ryj przed kamery. Najman w roli eksperta. Pudzian który po 30 sekundach nadawał się pod respirator. "Walka wieczoru" w której nikt nie zadał ciosu, tylko się obściskiwali. I na koniec przekręt godny Sauerlanda. Wiocha i żenada zawodowe  Jeszcze trzeba dodać do tego wszystkiego twórczy tekst piosenki brata Pudziana: ,,nie igraj z nim nie,nie,nie bo to się skończy źle,źle,źle...'' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2010
Posty: 10 |
Żal mi takich komentarzy jak te powyżej po prostu widać jak się znacie na MMA !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
I mówi to osoba która napisała "A ja jestem zadowolony z walki Pudziana , trochę techniki i Silva nie będzie miał czego szukać za dwa tygodnie" ?
Nawet gdyby Pudzian miał rok na naukę i był w dodatku kilka lat młodszy to byłoby już właściwie za późno na naukę. Powinien iść tylko i wyłącznie w stronę kondycji - tyle techniki ile ma mu wystarczy i więcej już nie przyswoi a siłą przerasta innych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2010
Posty: 10 |
Za późno na naukę powiadasz , jak ja zauważyłem że od poprzedniej walki Pudzian zrobił ogromne postępy , a techniki wiem że nie zdobędzie w 2 tygodnie , a chodziło mi o to aby starał się wyprowadzać ciosy bardziej technicznie (proste , podbródkowe , itp) i nie mów że tego elementu nie da sie poprawić w tym czasie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
A ja jestem zadowolony z walki Pudziana , trochę techniki i Silva nie będzie miał czego szukać za dwa tygodnie . Jaka technika chłop wpada w pierwszych dwóch minutach w furię i wali cepami aż sie zmęczy. Wystrzela się i potem trzyma przeciwnika przez 6min bo nie wie co ma zrobić dalej. Wszystkie walki są pod niego ustawione i tak dobrani przeciwnicy żeby nie przegrał i kasa płynęła bo jest osobą sławną na całym świecie z zawodów Strong Man i przyciąga widzów. Czysty marketing. Nie ma żadnej różnicy czy będzie walczył z Silvą, Hulkiem Hoganem czy Chuckiem Norrisem bo wynik będzie ten sam czyli sukces marketingowy przedewszystkim. Lepiej na tej gali było oglądać walki Błachowicza niż jak przez póltorej rundy Pudzian łapie tlen .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
ultra1978 dokladnie, albo przytula sie do przeciwnika i trzyma sie lin, albo sie na niego przewraca swoim cielskiem i lezy dopoki sedzia nie kaze mu wstac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Czego się spodziealiście że będzie robił salta i walił z wyskoku jak na Mortal Kombat? Pudzian to StronGmen a nie fighter jedyne atuty jakie ma w walce to siła i bez szybkich dojazdów nic nie zdziała chodź dzięki temu szybko traci siłę, przeciwnik musi się liczyć że jedna tuba i może być po zawodach. Jak macie lepszą taktyke dla takiego człowieka to napiszcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
fizyczność w walce to pierwszy prezentowany przez każdego atut Pudzian innych niestety nie ma ze względu na swoje gabaryty musiały by minąć lata żeby wyszkolić inne czynniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
fizyczność w walce to pierwszy prezentowany przez każdego atut Pudzian innych niestety nie ma ze względu na swoje gabaryty musiały by minąć lata żeby wyszkolić inne czynniki najwiekszy problem to ta kondycja, Saap ponad 160 kg spokojnie a jednak nie da sie wypompowac w 2 minuty no technicznie inna bajka tak samo no ale to zawodowy zawodnik, Mariusz narazie chce nim zostac... zycze mu jak najlepiej ale na sukces jakikolwieg w tej karuzelisie nie nastawiam... no i tego Krystiana rapera niech odstawi bo mu wioske robi straszna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Salse w tydzień opanował to się techniki w dwa nie nauczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Mariusz tam kondyche ma tyle że on całą energie ładuje w pierwsze ataki, no ale wyboru nie ma bo rozkładając ją na 2 rundy nic by nie pokazał a rywal z łatwością by go dopadł  Tak przynajmniej to widzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Czego się spodziealiście że będzie robił salta i walił z wyskoku jak na Mortal Kombat? Pudzian to StronGmen a nie fighter jedyne atuty jakie ma w walce to siła i bez szybkich dojazdów nic nie zdziała chodź dzięki temu szybko traci siłę, przeciwnik musi się liczyć że jedna tuba i może być po zawodach. Jak macie lepszą taktyke dla takiego człowieka to napiszcie   wreszcie dobrze napisane wszyscy narzekaja jak stare baby, jak sie komus nie podoba to nie ma przymusu ogladania za duzo filmow z Van Dammem sie naogladaliscie i chcielibyscie to samo widziec w wykonaniu Pudziana  Tylko ciekawy jestem jak z wasza kondycha ??? siedzicie przed netem i wpierd...... popcorn a i klepiecie w klawiature jak ten Pudzian sie slabo porusza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
fizyczność w walce to pierwszy prezentowany przez każdego atut Pudzian innych niestety nie ma ze względu na swoje gabaryty musiały by minąć lata żeby wyszkolić inne czynniki No tak fizyczność w walce = hipertrofia mięśni szkieletowych ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Mario bez złośliwości trzeba powiedzieć sobie jasno ma syndom koksa, czyli albo zajedzie gościa w pierwszej minucie albo z minuty na minutę bedzie sie męczył pocił i tracił oddech. Ciężko będzie mu wypracować bokserską kondycję (którą inni w MMA z racji trenowania sztuk walki od lat) mają już wyrobioną. Ale za walkę i tak gratulacje wygrana to wygrana.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jak Pudzian szybko czegoś nie zrobi ze sobą to w końcu padnie na zawał w ringu. Całe lata przyjmowania wszelkiej maści koksów zrobią swoje.
Przecież to nienormalne, żeby po minucie wyglądać aż tak źle. Pudzian wyglądał jakby mu śmierć w oczy zaglądała. Po minucie machania łapami (bo wyprowadzaniem ciosów tego nazwać nie można).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
no no o to też miałem na myśli. I powtórzę bez złośliwości tylko czyste fakty Pudzian koksów zjadł mnóstwo i to było widac nawet w walce z najmanem ten szał w oczach co widziałem nie raz u kolegów 'koksiarzy' których czasami 3 osoby musiały odciągać od gościa którego masakrowali bo by go zabili. I takie osoby bedą miały problem z kondycją bo poprostu serducho może nie wyrobić, ale wiadomo nie każdy organizm jest taki sam,,,jak dla mnie i tak szacun że walczy,wygrywa i nie wymięka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
fizyczność w walce to pierwszy prezentowany przez każdego atut Pudzian innych niestety nie ma ze względu na swoje gabaryty musiały by minąć lata żeby wyszkolić inne czynniki No tak fizyczność w walce = hipertrofia mięśni szkieletowych ;p no tak ty zawsze wyskakujesz do większych bo łątwiej ich rozjebać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|