Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 67 1 2 3 4 5 6 66 67
Synu #3865314 13/05/2010 17:36
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Synu
niewiem jak wy ale ja dopiero dzis zobaczylem stronke z madrytu blush

Lepiej późno, niż wcale.

Bonus: Unibet
Zohan #3865316 13/05/2010 17:37
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Originally Posted by Zohan
Bolelli, Daniel M, Sweeting, Dabul, Gasquet , Nestor/Zimonj, Kubot/Marach, Jankovic , Li Na, Monfils , Murray , Cilic boks poszla tasma
uwazaj na daniela M. wczoraj meczyl sie w 3 setowce z ogorem jakims nie znanym a druga sprawa ferrer outuje dzis cilica

akagi #3865317 13/05/2010 17:38
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
w niedziele , poniedziałek działała , potem wysiadła .

Dla grających chelka w Bielli polecam spojrzenie na pogodę . Wczoraj lało i dziś ma padać cały dzień .

akagi #3865318 13/05/2010 17:40
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Synu
niewiem jak wy ale ja dopiero dzis zobaczylem stronke z madrytu blush

Lepiej późno, niż wcale.

Trzeba przyznać, że chyba najbardziej nieczytelna z wszystkich laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
No to poszło na godz:12. Over N.Li i Stosur -5,5. Oby dobrze dzień się rozpoczął smile

Synu #3865320 13/05/2010 17:45
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
we Włoszech (Biella) pada ?

bo wszędzie co innego jakąś cam macie ?

buldog #3865321 13/05/2010 17:49
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Na Bondarenko 2,12 ? na Schnyder 4,64 ?!

OMG

JuN #3865323 13/05/2010 17:50
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by JuN
Na Bondarenko 2,12 ? na Schnyder 4,64 ?!

OMG
wlasnie tez sie zastanawiam

JuN #3865325 13/05/2010 17:51
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
A widział ktoś NA LI ? bo Bonda napierdzielała aż miło z całej pary na boku ,rozrzucała Carolinkę ładnie .

A co do Schnyder to z tymi balonikami nawet nie pierdnie z SS moim zdaniem .

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Na Li vs. Cibulkova (Forum extract) "Na's match was awesome. First set both of them were playing well, but Na was on fire, like yesterday. It was unbelievable. Although Dominka was not bad, it seemed like Na would crush her playing that well. But after wasting a 0-30 in the first game of second set, she dropped her level with some errors, and Dominika got the lead and won the second set 6-3. Cibulkova started with a break in the third, it seemed like she was playing very consistent. If
Z forum BF, ktos wrzucil, moze komus pomoze:

I'm not wrong, she was 3-1 up, almost 4-1. I really thought Na was going to lose, but she came back with outstanding winners. At 3-3, Na got broken again, but she broke back immediately. Then the match was just fantastic. Incredible rallies. Na was playing superb, but Dominika was defending incredibly well. With 5-4, Na had 0-30, but Dominka held saving a MP. There was a lot of drama because too many bad calls...especially on Na's side. She was very frustrated, complaining to her husband. But fortunately she kept the pressure on. I don't know how but she played point after point on the lines...... It was really amazing."

Ja gram Alone - ogladalem ja i sprawiala naprawde dobre wrazenie

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@grajus juz Schnyder 2 razy pierdnela z SS, a Patty jest w dosc dobrej dyspozycji

craax #3865328 13/05/2010 17:54
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
tyle , ze 3 i 5 lat temu tongue

craax #3865330 13/05/2010 17:55
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by craax
@grajus juz Schnyder 2 razy pierdnela z SS, a Patty jest w dosc dobrej dyspozycji

Rok 2005 i 2007 laugh

Tamtą Stosur od tej dzisiejszej dzielą lata świetlne.

craax #3865331 13/05/2010 17:56
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
no właśnie kiedy to było . Teraz obie na różnych biegunach . A z Radwańską to raczej Agnieszka zagrała bardzo słabo w 3 secie , grając wszystko przez środek i biegając bez celu do siatki . A z Patty się tak nie gra .Do tego SS w niesamowitym gazie .

Dla mnie 2-0 dziś

craax #3865332 13/05/2010 17:56
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Siema craax,
a Ty dalej na "dopingu " ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Sergio1
Originally Posted by craax
@grajus juz Schnyder 2 razy pierdnela z SS, a Patty jest w dosc dobrej dyspozycji

Rok 2005 i 2007 laugh

Tamtą Stosur od tej dzisiejszej dzielą lata świetlne.

no przeciez poprawiles sie bo nie zerknalem na daty

craax #3865335 13/05/2010 17:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
* poprawilem

akagi #3865337 13/05/2010 17:58
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
Siema craax,
a Ty dalej na "dopingu " ?

siema siema
jeszcze troche , ale schodzi schodzi wink
ale młodego przewiozly Pingwiny, chyba sie posral w pizamke biedny blush

craax #3865339 13/05/2010 17:59
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Zauważyłem, ale jak już wysłałem posta blush

W Sydney w 2005 roku Stosur dosłała 4 walkowery dwa w singlu i dwa w deblu laugh

craax #3865340 13/05/2010 18:00
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
dokładnie craax też czekałem na ten wynik z nadzieją że rozpierdzielił buki a tu klops .

Powstanie w Poznaniu ulica JOPA ?

Strona 4 z 67 1 2 3 4 5 6 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, aker, rafal08, burbon, Sensei, rymoholik, $-man, forty, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka), 2,721 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1