|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
niewiem jak wy ale ja dopiero dzis zobaczylem stronke z madrytu  Lepiej późno, niż wcale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
Bolelli, Daniel M, Sweeting, Dabul, Gasquet , Nestor/Zimonj, Kubot/Marach, Jankovic , Li Na, Monfils , Murray , Cilic  poszla tasma uwazaj na daniela M. wczoraj meczyl sie w 3 setowce z ogorem jakims nie znanym a druga sprawa ferrer outuje dzis cilica
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
w niedziele , poniedziałek działała , potem wysiadła .
Dla grających chelka w Bielli polecam spojrzenie na pogodę . Wczoraj lało i dziś ma padać cały dzień .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
niewiem jak wy ale ja dopiero dzis zobaczylem stronke z madrytu  Lepiej późno, niż wcale. Trzeba przyznać, że chyba najbardziej nieczytelna z wszystkich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
No to poszło na godz:12. Over N.Li i Stosur -5,5. Oby dobrze dzień się rozpoczął 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
we Włoszech (Biella) pada ?
bo wszędzie co innego jakąś cam macie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Na Bondarenko 2,12 ? na Schnyder 4,64 ?!
OMG
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Na Bondarenko 2,12 ? na Schnyder 4,64 ?!
OMG wlasnie tez sie zastanawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
A widział ktoś NA LI ? bo Bonda napierdzielała aż miło z całej pary na boku ,rozrzucała Carolinkę ładnie .
A co do Schnyder to z tymi balonikami nawet nie pierdnie z SS moim zdaniem .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Na Li vs. Cibulkova (Forum extract) "Na's match was awesome. First set both of them were playing well, but Na was on fire, like yesterday. It was unbelievable. Although Dominka was not bad, it seemed like Na would crush her playing that well. But after wasting a 0-30 in the first game of second set, she dropped her level with some errors, and Dominika got the lead and won the second set 6-3. Cibulkova started with a break in the third, it seemed like she was playing very consistent. If Z forum BF, ktos wrzucil, moze komus pomoze:
I'm not wrong, she was 3-1 up, almost 4-1. I really thought Na was going to lose, but she came back with outstanding winners. At 3-3, Na got broken again, but she broke back immediately. Then the match was just fantastic. Incredible rallies. Na was playing superb, but Dominika was defending incredibly well. With 5-4, Na had 0-30, but Dominka held saving a MP. There was a lot of drama because too many bad calls...especially on Na's side. She was very frustrated, complaining to her husband. But fortunately she kept the pressure on. I don't know how but she played point after point on the lines...... It was really amazing."
Ja gram Alone - ogladalem ja i sprawiala naprawde dobre wrazenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@grajus juz Schnyder 2 razy pierdnela z SS, a Patty jest w dosc dobrej dyspozycji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
tyle , ze 3 i 5 lat temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
@grajus juz Schnyder 2 razy pierdnela z SS, a Patty jest w dosc dobrej dyspozycji Rok 2005 i 2007  Tamtą Stosur od tej dzisiejszej dzielą lata świetlne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
no właśnie kiedy to było . Teraz obie na różnych biegunach . A z Radwańską to raczej Agnieszka zagrała bardzo słabo w 3 secie , grając wszystko przez środek i biegając bez celu do siatki . A z Patty się tak nie gra .Do tego SS w niesamowitym gazie .
Dla mnie 2-0 dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Siema craax, a Ty dalej na "dopingu " ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@grajus juz Schnyder 2 razy pierdnela z SS, a Patty jest w dosc dobrej dyspozycji Rok 2005 i 2007  Tamtą Stosur od tej dzisiejszej dzielą lata świetlne. no przeciez poprawiles sie bo nie zerknalem na daty
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Siema craax, a Ty dalej na "dopingu " ? siema siema jeszcze troche , ale schodzi schodzi  ale młodego przewiozly Pingwiny, chyba sie posral w pizamke biedny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Zauważyłem, ale jak już wysłałem posta  W Sydney w 2005 roku Stosur dosłała 4 walkowery dwa w singlu i dwa w deblu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
dokładnie craax też czekałem na ten wynik z nadzieją że rozpierdzielił buki a tu klops .
Powstanie w Poznaniu ulica JOPA ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|