|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bopanna R./Qureshi A do gry ? Wydaje się, że tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Jeżeli - Marian - chcesz grać te deble, zaznaczam, jeżeli chcesz, to spal więcej paliwa, bo moim zdaniem, Fortuna ma z naziemnych, najlepszych analityków tenisowych. no myślę że chcę Fleming/Skupski grają u siebie więc na pewno nie odpuszczą, Monfils w debla to tak średnio gra delikatnie mówiąc  Lopez M./Nadal jeśli chodzi o ten debel, to niby Rafa odpadał w I rundach w tym turnieju w grze podwójnej, ale grał wtedy z innymi partnerami, a z Lopezem grali w Indian Wells i wygrali turniej. Wątpię też aby Tipsie i Reinerowi tak bardzo zależało na wygranej w deblu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
czemu nikt tu nie wspomina o Falli? powinien wygrac moim zdaniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Jill/Kiefer @11,41 zaczynamy od wysokich kursów..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Kiefer to zagadka, ale ja gram czysty win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Kiefer to zagadka, ale ja gram czysty win  No właśnie, chyba lepiej poczekać na live. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Kiefer to zagadka, ale ja gram czysty win  No właśnie, chyba lepiej poczekać na live.  jak wczoraj czekałem to lajfa na Mefferta mi w 6 gemie włączyli i kursik@6 poszedł się kochać  więc już poszło w dublu z Jill ako 11,41 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nie wiem czemu, ale mam zle przeczucia co do Mahuta. On lubi sobie odpuscic tu i tam. myslisz ze wygrywalby on kwale by odpuscic 1 runde  A dlugo juz posplacal ?  Mahut jest do tego zdolny. Rzadko on jest takim faworytem. Jak z JJ gral we Wro to bylo 1,05 i gladko przegral oczywiscie. To tylko przypadek jeden z wielu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Panowie, skończył się Roland, tak że ilość " dziwnych " wyników, wyraźnie wzrośnie. Pozostaje tylko kwestią, żeby je wyłapać. Czy jak raz Kiefer - na tą chwilę, nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
Są jakieś live do Lugano bądź Koszyc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Panowie, skończył się Roland, tak że ilość " dziwnych " wyników, wyraźnie wzrośnie. Pozostaje tylko kwestią, żeby je wyłapać. Czy jak raz Kiefer - na tą chwilę, nie wiem. "dziwne" wyniki to łap sobie po Wimbledonie, a nie w dwutygodniowym okresie grania na trawie... nikt nie bedzie odpuszczal jak jest malo okazji do ogrania sie na trawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Panowie, skończył się Roland, tak że ilość " dziwnych " wyników, wyraźnie wzrośnie. Pozostaje tylko kwestią, żeby je wyłapać. Czy jak raz Kiefer - na tą chwilę, nie wiem. "dziwne" wyniki to łap sobie po Wimbledonie, a nie w dwutygodniowym okresie grania na trawie... nikt nie bedzie odpuszczal jak jest malo okazji do ogrania sie na trawie Na pewno masz dużo racji, ale ja do gęby muszę codziennie coś wkładać, a jakbym czekał na " po Wimbledonie ", to bym z głodu padł. Ale ja ciągle to samo : Każdy jest Sobie sterem i żeglarzem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
inwestorzy, co powiecie na Molik, 2,3 , A.Wozniak to straszne drewno, tylko nie wiem co ostatnio się z Molik działo, ale na trwce powinna szybko sobie poradzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
a dlaczego Wozniak taka pewna bo z tego co pamietam z Demencja to grala jak dzieciak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Ja tam Kefira spróbuje, @4.5 trochę za dużo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Kiefer/Craybas +1,5 seta do gry ? W toto-mix ako @ 3,3
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Są jakieś live do Lugano bądź Koszyc? Są. Dodaj do ulubionych, nie będziesz pytał co tydzień o linki - http://tenisbet.pl/view/tenis-livescore
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|