Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 49 1 2 3 4 5 6 7 48 49
dziura #3916815 08/06/2010 17:55
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by dziura
Bopanna R./Qureshi A do gry ?

Wydaje się, że tak.

Bonus: Unibet
akagi #3916816 08/06/2010 17:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by akagi
Jeżeli - Marian - chcesz grać te deble,
zaznaczam, jeżeli chcesz,
to spal więcej paliwa, bo moim zdaniem,
Fortuna ma z naziemnych, najlepszych analityków tenisowych.
no myślę że chcę smile
Fleming/Skupski grają u siebie więc na pewno nie odpuszczą, Monfils w debla to tak średnio gra delikatnie mówiąc wink

Lopez M./Nadal jeśli chodzi o ten debel, to niby Rafa odpadał w I rundach w tym turnieju w grze podwójnej, ale grał wtedy z innymi partnerami, a z Lopezem grali w Indian Wells i wygrali turniej. Wątpię też aby Tipsie i Reinerowi tak bardzo zależało na wygranej w deblu.

akagi #3916817 08/06/2010 18:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
czemu nikt tu nie wspomina o Falli? powinien wygrac moim zdaniem smile

Marian #3916818 08/06/2010 18:01
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Jill/Kiefer @11,41 zaczynamy od wysokich kursów..

Azazel #3916819 08/06/2010 18:01
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Kiefer +4 gemy ok ?

kadus #3916820 08/06/2010 18:02
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by kadus
Kiefer +4 gemy ok ?
Kiefer to zagadka, ale ja gram czysty win grin

Azazel #3916821 08/06/2010 18:04
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by kadus
Kiefer +4 gemy ok ?
Kiefer to zagadka, ale ja gram czysty win grin

No właśnie, chyba lepiej poczekać na live. smile

kadus #3916822 08/06/2010 18:08
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by kadus
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by kadus
Kiefer +4 gemy ok ?
Kiefer to zagadka, ale ja gram czysty win grin

No właśnie, chyba lepiej poczekać na live. smile
jak wczoraj czekałem to lajfa na Mefferta mi w 6 gemie włączyli i kursik@6 poszedł się kochać grin więc już poszło w dublu z Jill ako 11,41 grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by iti
Nie wiem czemu, ale mam zle przeczucia co do Mahuta. On lubi sobie odpuscic tu i tam.
myslisz ze wygrywalby on kwale by odpuscic 1 runde smirk

A dlugo juz posplacal ? tongue Mahut jest do tego zdolny. Rzadko on jest takim faworytem. Jak z JJ gral we Wro to bylo 1,05 i gladko przegral oczywiscie. To tylko przypadek jeden z wielu.

kadus #3916824 08/06/2010 18:09
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Panowie, skończył się Roland, tak że ilość " dziwnych " wyników,
wyraźnie wzrośnie.
Pozostaje tylko kwestią, żeby je wyłapać.
Czy jak raz Kiefer - na tą chwilę, nie wiem.

akagi #3916825 08/06/2010 18:11
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Są jakieś live do Lugano bądź Koszyc?

akagi #3916826 08/06/2010 18:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by akagi
Panowie, skończył się Roland, tak że ilość " dziwnych " wyników,
wyraźnie wzrośnie.
Pozostaje tylko kwestią, żeby je wyłapać.
Czy jak raz Kiefer - na tą chwilę, nie wiem.

"dziwne" wyniki to łap sobie po Wimbledonie, a nie w dwutygodniowym okresie grania na trawie... nikt nie bedzie odpuszczal jak jest malo okazji do ogrania sie na trawie

yaaho #3916830 08/06/2010 18:16
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by akagi
Panowie, skończył się Roland, tak że ilość " dziwnych " wyników,
wyraźnie wzrośnie.
Pozostaje tylko kwestią, żeby je wyłapać.
Czy jak raz Kiefer - na tą chwilę, nie wiem.

"dziwne" wyniki to łap sobie po Wimbledonie, a nie w dwutygodniowym okresie grania na trawie... nikt nie bedzie odpuszczal jak jest malo okazji do ogrania sie na trawie

Na pewno masz dużo racji,
ale ja do gęby muszę codziennie coś wkładać,
a jakbym czekał na " po Wimbledonie ", to bym z głodu padł.

Ale ja ciągle to samo :
Każdy jest Sobie sterem i żeglarzem.

akagi #3916838 08/06/2010 18:30
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
inwestorzy, co powiecie na Molik, 2,3 , A.Wozniak to straszne drewno, tylko nie wiem co ostatnio się z Molik działo, ale na trwce powinna szybko sobie poradzić

Azazel #3916839 08/06/2010 18:32
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
a dlaczego Wozniak taka pewna bo z tego co pamietam z Demencja to grala jak dzieciak?

Azazel #3916840 08/06/2010 18:32
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Flipkens boks
Rochus boks
Ferguson boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Raphaello
Flipkens boks
Rochus boks
Ferguson boks
czemu ferguson?

Azazel #3916842 08/06/2010 18:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Ja tam Kefira spróbuje, @4.5 trochę za dużo.

dziura #3916843 08/06/2010 18:37
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Kiefer/Craybas +1,5 seta do gry ? W toto-mix ako @ 3,3

elemele #3916844 08/06/2010 18:38
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by elemele
Są jakieś live do Lugano bądź Koszyc?

Są.

Dodaj do ulubionych, nie będziesz pytał co tydzień o linki - http://tenisbet.pl/view/tenis-livescore


Strona 5 z 49 1 2 3 4 5 6 7 48 49

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, JelineK, Sensei, aker, Lukasz111), 1,336 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,885
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1