Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 84 1 2 7 8 9 10 11 83 84
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Aga dzis zostanie szybko odprawiona 2-0, nie ma o czym mowic smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
Pisałem Ci wtedy craax, żeby Radwy zaliczyć do planu " B ",
pozostałe męskie - gładko - ale weszły.

no widzisz , to znak , to nie dla mnie

@coolbet oto mi chodzilo , jak gra Kim w tym turnieju , juz troche stonowalem swoje zapedy na Henin , a Kim lubie duzo bardziej i chyba ten mecz odstawiam , Radwanska lub Zvonka , jescze troche czasu i ktoras sie wykruszy przez godzine wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by Mr. Federer
Originally Posted by craax
Henin gra naprawde dobrze , szybko i agresywnie , bardziej lubie Kim ale chyba dzis odpadnie

a naprawde powaznie Petrowej to traktowac nie mozna. Princessa to Princessa wink

Dla mnie Kim wydaje sie silniejsza nie tylko pod wzgledem co ma 'w lapie' ale rowniez pod wzgledem psychiki wink Sadze ze Henin tego meczu moze w decydujacych momentach nie wytrzymac i bedzie miala taki przestoj chocby na serwisie tak jak podczas meczu z Serena na AO w tym roku albo ze Stosur na RG czy nawet tez na tym RG z Szarapowa ( malo brakowalo a tamten mecz potoczyl by sie w druga strone ) Drugi serwis Henin to jest kopalnia punktow a o tym Kim dobrze wie. Przyjdzie moment w meczu ze Henin zacznie sie gotowac nie trafiac pierwszym a drugi to juz Kim bedzie zbijac i spychac do obrony. Sadze ze tego typu przestoj Henin w waznym meczu kolejny raz sie zdarzy i Kim to wykorzysta a pierdolniecie w dloni przeciez ma i gra katowa tez jest na najwyzszym poziomie smile

dobrze gada, polać mu...
a obecny backhand Henin to niestety daleki od tego jej flagowego zagrania sprzed lat

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
po co wy sie rozczulacie nad tym meczem , sa jeszcze inne a wy sie tak zachowujecie jakby ktos wam to kazal grac laugh

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Mitul ja nie pije tongue

tylko pale mad kur.estwa rzucic nie moge choc probowalem frown

i tego mecz tez nie gram grin




Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by popik
po co wy sie rozczulacie nad tym meczem , sa jeszcze inne a wy sie tak zachowujecie jakby ktos wam to kazal grac laugh

bo to fajny mecz bedzie, dlatego trzeba zagrac tongue
i oglądać obowiązkowo tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
60 do 40 ze wybiore Verke , a bardzo ja lubie wiec wszystko 'zostanie w rodzinie' smile

@popik dyskutujemy by wybrac najlepsze , wiec nie przeszkadzaj

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
fajny z pewnoscia ale to loteria smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Ten mecz to 100% no bet

dzień dobry piwo

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
A wiecie dlaczego Jankovic w 2 secie tak cienko pogrywala , pamietam ze ja masowali cos powaznego ?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by popik
po co wy sie rozczulacie nad tym meczem , sa jeszcze inne a wy sie tak zachowujecie jakby ktos wam to kazal grac laugh

Po tym banie,
zupełnie rozsądnie nawijasz,
ciekawe - do kiedy ? wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Jimmy
Ten mecz to 100% no bet

dzień dobry piwo

siema ! depresja przeszla ? piwo jeszcze bedzie zemsta , czuje ze Szwaby mi Argentyne tez wyrzuca

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by craax
Originally Posted by Jimmy
Ten mecz to 100% no bet

dzień dobry piwo

siema ! depresja przeszla ? piwo jeszcze bedzie zemsta , czuje ze Szwaby mi Argentyne tez wyrzuca
nie przeszła ale sędzia trochę Anglików odciążył i to jego najpierw bym dorwał w tej sytuacji wink
Ja czuję, że Szwaby idą na mistrza ale będę oczywiście kibicował wszystkim im rywalom czyli oby tylko Argentynie smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Originally Posted by akagi
Originally Posted by popik
po co wy sie rozczulacie nad tym meczem , sa jeszcze inne a wy sie tak zachowujecie jakby ktos wam to kazal grac laugh

Po tym banie,
zupełnie rozsądnie nawijasz,
ciekawe - do kiedy ? wink

zmiana oblicza zupelnie jak Kaczynski staje sie lepszy smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by popik
A wiecie dlaczego Jankovic w 2 secie tak cienko pogrywala , pamietam ze ja masowali cos powaznego ?
masowali, ale biegała i walczyła na maxa więc kontuzja chyba nie bedzie miała większego wpływu na jej grę, ale ja gram Vere bo po prostu JJ nic ciekawego nie prezentuje, natomiast widać że trawka super pasuje rosjance i gra b.dobry tennis, jakie atuty ma JJ na trawce? nie widzę nawet jednego aspektu w ktorym może zaskoczyć Vere, 6:3 6:2 , w godzinke księgujemy kasa na koncie grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Azazel chyba bedziemy razem kibicowac od 13 smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
ja też się zdecydowałem na Vere, a panowie co robicie z naszą Agnieszką? wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by craax
Azazel chyba bedziemy razem kibicowac od 13 smile
grin

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by młody gniewny
Gdzie są Ci co kazali Adze kończyć karierę, bo dziś pomału szał na Nią smile

Też jestem ciekaw czy nasz geniusz ekonomii Elev dalej uważa, że nie opłaca się zarobić 62 tysięcy funtów za ogranie trzech pokrak.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Ostatecznie Knowle/Ram, Radwańska i Henin

Strona 9 z 84 1 2 7 8 9 10 11 83 84

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, rymoholik, forty, Lukasz111), 1,844 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,281
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1