|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Aga dzis zostanie szybko odprawiona 2-0, nie ma o czym mowic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Pisałem Ci wtedy craax, żeby Radwy zaliczyć do planu " B ", pozostałe męskie - gładko - ale weszły. no widzisz , to znak , to nie dla mnie @coolbet oto mi chodzilo , jak gra Kim w tym turnieju , juz troche stonowalem swoje zapedy na Henin , a Kim lubie duzo bardziej i chyba ten mecz odstawiam , Radwanska lub Zvonka , jescze troche czasu i ktoras sie wykruszy przez godzine 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Henin gra naprawde dobrze , szybko i agresywnie , bardziej lubie Kim ale chyba dzis odpadnie a naprawde powaznie Petrowej to traktowac nie mozna. Princessa to Princessa  Dla mnie Kim wydaje sie silniejsza nie tylko pod wzgledem co ma 'w lapie' ale rowniez pod wzgledem psychiki  Sadze ze Henin tego meczu moze w decydujacych momentach nie wytrzymac i bedzie miala taki przestoj chocby na serwisie tak jak podczas meczu z Serena na AO w tym roku albo ze Stosur na RG czy nawet tez na tym RG z Szarapowa ( malo brakowalo a tamten mecz potoczyl by sie w druga strone ) Drugi serwis Henin to jest kopalnia punktow a o tym Kim dobrze wie. Przyjdzie moment w meczu ze Henin zacznie sie gotowac nie trafiac pierwszym a drugi to juz Kim bedzie zbijac i spychac do obrony. Sadze ze tego typu przestoj Henin w waznym meczu kolejny raz sie zdarzy i Kim to wykorzysta a pierdolniecie w dloni przeciez ma i gra katowa tez jest na najwyzszym poziomie  dobrze gada, polać mu... a obecny backhand Henin to niestety daleki od tego jej flagowego zagrania sprzed lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
po co wy sie rozczulacie nad tym meczem , sa jeszcze inne a wy sie tak zachowujecie jakby ktos wam to kazal grac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Mitul ja nie pije  tylko pale  kur.estwa rzucic nie moge choc probowalem  i tego mecz tez nie gram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
po co wy sie rozczulacie nad tym meczem , sa jeszcze inne a wy sie tak zachowujecie jakby ktos wam to kazal grac  bo to fajny mecz bedzie, dlatego trzeba zagrac  i oglądać obowiązkowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
60 do 40 ze wybiore Verke , a bardzo ja lubie wiec wszystko 'zostanie w rodzinie' @popik dyskutujemy by wybrac najlepsze , wiec nie przeszkadzaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
fajny z pewnoscia ale to loteria 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Ten mecz to 100% no bet dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
A wiecie dlaczego Jankovic w 2 secie tak cienko pogrywala , pamietam ze ja masowali cos powaznego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
po co wy sie rozczulacie nad tym meczem , sa jeszcze inne a wy sie tak zachowujecie jakby ktos wam to kazal grac  Po tym banie, zupełnie rozsądnie nawijasz, ciekawe - do kiedy ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ten mecz to 100% no bet dzień dobry  siema ! depresja przeszla ?  jeszcze bedzie zemsta , czuje ze Szwaby mi Argentyne tez wyrzuca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Ten mecz to 100% no bet dzień dobry  siema ! depresja przeszla ?  jeszcze bedzie zemsta , czuje ze Szwaby mi Argentyne tez wyrzuca nie przeszła ale sędzia trochę Anglików odciążył i to jego najpierw bym dorwał w tej sytuacji  Ja czuję, że Szwaby idą na mistrza ale będę oczywiście kibicował wszystkim im rywalom czyli oby tylko Argentynie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
po co wy sie rozczulacie nad tym meczem , sa jeszcze inne a wy sie tak zachowujecie jakby ktos wam to kazal grac  Po tym banie, zupełnie rozsądnie nawijasz, ciekawe - do kiedy ?  zmiana oblicza zupelnie jak Kaczynski staje sie lepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
A wiecie dlaczego Jankovic w 2 secie tak cienko pogrywala , pamietam ze ja masowali cos powaznego ? masowali, ale biegała i walczyła na maxa więc kontuzja chyba nie bedzie miała większego wpływu na jej grę, ale ja gram Vere bo po prostu JJ nic ciekawego nie prezentuje, natomiast widać że trawka super pasuje rosjance i gra b.dobry tennis, jakie atuty ma JJ na trawce? nie widzę nawet jednego aspektu w ktorym może zaskoczyć Vere, 6:3 6:2 , w godzinke księgujemy  na koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Azazel chyba bedziemy razem kibicowac od 13 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
ja też się zdecydowałem na Vere, a panowie co robicie z naszą Agnieszką? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Azazel chyba bedziemy razem kibicowac od 13  
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Gdzie są Ci co kazali Adze kończyć karierę, bo dziś pomału szał na Nią  Też jestem ciekaw czy nasz geniusz ekonomii Elev dalej uważa, że nie opłaca się zarobić 62 tysięcy funtów za ogranie trzech pokrak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Ostatecznie Knowle/Ram, Radwańska i Henin
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|