|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
heh , no karczek jest , kielbaski , warzywka i udka i zywce  blok to jednak blok , na mundialu tym gorszy  idz ze w cholere z tym totkiem hehe A ostatnio byłem w Krakowie na zakupach. Wpadłem na obiad na rynku jak zobaczyłem obsługę to myślałem że już nie wyjdę aż do zamknięcia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no wyobrazam sobie jak ciezko bylo sie tego pozbyc z mieszkania
ja sobie nie wyobrazam mieszkania w bloku , chyba bym zwariowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
dobra teraz czas na totka  przepis wprowadzony przez PO  Totolotek ? Toż go głęboka komuna już wprowadziła, a Ty ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149 |
Argentyna dzisiaj wygrywa to 2:1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
heh , no karczek jest , kielbaski , warzywka i udka i zywce  blok to jednak blok , na mundialu tym gorszy  idz ze w cholere z tym totkiem hehe A ostatnio byłem w Krakowie na zakupach. Wpadłem na obiad na rynku jak zobaczyłem obsługę to myślałem że już nie wyjdę aż do zamknięcia.  selekcja heh selekcja , trza sie pokazac przed swiatem i turystami  ale piwa nie polecam praktycznie nigdzie ,same mieszane i po wiekszej ilosci leb napierd.. na drugi dzien
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
tyle ze kiedys nie bylo takich walkow i mozna bylo cos wygrac, teraz szkoda kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
heh , no karczek jest , kielbaski , warzywka i udka i zywce  blok to jednak blok , na mundialu tym gorszy  idz ze w cholere z tym totkiem hehe A ostatnio byłem w Krakowie na zakupach. Wpadłem na obiad na rynku jak zobaczyłem obsługę to myślałem że już nie wyjdę aż do zamknięcia.  selekcja heh selekcja , trza sie pokazac przed swiatem i turystami  ale piwa nie polecam praktycznie nigdzie ,same mieszane i po wiekszej ilosci leb napierd.. na drugi dzien Tam gdzie byłem Paulanera mieli lanego i nie zauważyłem w nim nic podejrzanego. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Patrzę craax, na to, co napisaliśmy kilka dni temu w temacie meczu i wcale nie jestem pewien, czy bym to samo napisał dzisiaj. Może ta Brazylia mnie tak stonowała. Brazylia miała pecha ale bez przesady, pokaż mi w ekipie Brazylijczyków lepszych (w chwili obecnej) piłkarzy od Robena czy Sneidera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Niemiecy dzis biją Argentyne i nie ma bata są bardziej doświadczeni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Niemiecy dzis biją Argentyne i nie ma bata są bardziej doświadczeni  moze i sa ale jak sobie porównam Messiego z.. kimś tam od nich  albo Teveza, Milito z Podolskim i Kloze to już takie proste nie jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Patrzę craax, na to, co napisaliśmy kilka dni temu w temacie meczu i wcale nie jestem pewien, czy bym to samo napisał dzisiaj. Może ta Brazylia mnie tak stonowała. Brazylia miała pecha ale bez przesady, pokaż mi w ekipie Brazylijczyków lepszych (w chwili obecnej) piłkarzy od Robena czy Sneidera Nad Brazylią już się nie zastanawiam. Chodzi mi o to że Niemców do awansu byłem kilka dni temu pewien, a teraz to zupełnie odpuszczę, bo pewność odeszła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Niemiecy dzis biją Argentyne i nie ma bata są bardziej doświadczeni  moze i sa ale jak sobie porównam Messiego z.. kimś tam od nich  albo Teveza, Milito z Podolskim i Kloze to już takie proste nie jest  Niemcy to jedność i doświadczenie a Klose i Poldi dzis bedą szalec do tego dobra obrona Niemcow są twardzi mysle ze Messi nic nie zdziała poprzez agresje defensywy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Cos czuję, że będą karne w meczu Argentyny ze szkopami. I to raczej nie wróży nic dobrego dla "Albicelestes". Neuer, sukinkot, jest niezły w "te klocki". Jedyny bet, jaki mam na ten mecz, to: Ilość kartek w punktach >65 @3.00
Będzie jatka na boisku a i może Dieguito coś "odwali" na ławce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Da sie w jakim netowym buku zagrac ako z np liczba kartek i liczba bramek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498 |
Niemiecy dzis biją Argentyne i nie ma bata są bardziej doświadczeni  moze i sa ale jak sobie porównam Messiego z.. kimś tam od nich  albo Teveza, Milito z Podolskim i Kloze to już takie proste nie jest  zeby jeszcze Milito gral ... bo nie dosc ze Maradona zle wyselekcjonowal druzyne to z tych 23 nie wychodzi optymalna 11 jaka moglaby
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Dobrze że w ogóle pojechał. Maradona się nie wpier... i pozwala im grać wiadomo że cały czas podpowiada mu dwóch typów.. prawdopodobnie zawodowi trenerzy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Panowie, jeśli w zakładzie dotyczącym karnych na mundialu mam "regularny czas gry", to liczą się także karne z dogrywki, czy tylko z 90 minut?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Panowie, jeśli w zakładzie dotyczącym karnych na mundialu mam "regularny czas gry", to liczą się także karne z dogrywki, czy tylko z 90 minut? 90 minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Dobrze że w ogóle pojechał. Maradona się nie wpier... i pozwala im grać wiadomo że cały czas podpowiada mu dwóch typów.. prawdopodobnie zawodowi trenerzy.  Jest z nim na pewno Oscar Ruggeri, typ, z którym wspólnie zdobywał Meksyk '86. Nie wiem, kto jeszcze. Bilardo jest szanowanym trenerem w Argentynie, ale czy jest z Diego w RPA, tego nie wiem. Wszyscy wiemy, że trener, to z niego nie jest... Bardziej pasuje mu "Selekcjoner", bądź "Motywator", poklepując swoich po tyłku i całując ich przed meczem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|