Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by craax
heh , no karczek jest , kielbaski , warzywka i udka i zywce tongue blok to jednak blok , na mundialu tym gorszy wink

idz ze w cholere z tym totkiem hehe

A ostatnio byłem w Krakowie na zakupach. Wpadłem na obiad na rynku jak zobaczyłem obsługę to myślałem że już nie wyjdę aż do zamknięcia. tongue shocked

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no wyobrazam sobie jak ciezko bylo sie tego pozbyc z mieszkania

ja sobie nie wyobrazam mieszkania w bloku , chyba bym zwariowal

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by tyson
Originally Posted by Kobe
dobra teraz czas na totka grin
przepis wprowadzony przez PO smile

Totolotek ?

Toż go głęboka komuna już wprowadziła, a Ty ..

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
Argentyna dzisiaj wygrywa to 2:1 smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by craax
heh , no karczek jest , kielbaski , warzywka i udka i zywce tongue blok to jednak blok , na mundialu tym gorszy wink

idz ze w cholere z tym totkiem hehe

A ostatnio byłem w Krakowie na zakupach. Wpadłem na obiad na rynku jak zobaczyłem obsługę to myślałem że już nie wyjdę aż do zamknięcia. tongue shocked

selekcja heh selekcja , trza sie pokazac przed swiatem i turystami tongue ale piwa nie polecam praktycznie nigdzie ,same mieszane i po wiekszej ilosci leb napierd.. na drugi dzien

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
tyle ze kiedys nie bylo takich walkow i mozna bylo cos wygrac, teraz szkoda kasy

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by craax
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by craax
heh , no karczek jest , kielbaski , warzywka i udka i zywce tongue blok to jednak blok , na mundialu tym gorszy wink

idz ze w cholere z tym totkiem hehe

A ostatnio byłem w Krakowie na zakupach. Wpadłem na obiad na rynku jak zobaczyłem obsługę to myślałem że już nie wyjdę aż do zamknięcia. tongue shocked

selekcja heh selekcja , trza sie pokazac przed swiatem i turystami tongue ale piwa nie polecam praktycznie nigdzie ,same mieszane i po wiekszej ilosci leb napierd.. na drugi dzien

Tam gdzie byłem Paulanera mieli lanego i nie zauważyłem w nim nic podejrzanego. smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by akagi
Patrzę craax, na to, co napisaliśmy kilka dni temu w temacie meczu i wcale nie jestem pewien, czy bym to samo napisał dzisiaj.
Może ta Brazylia mnie tak stonowała.
Brazylia miała pecha ale bez przesady, pokaż mi w ekipie Brazylijczyków lepszych (w chwili obecnej) piłkarzy od Robena czy Sneidera

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Niemiecy dzis biją Argentyne i nie ma bata są bardziej doświadczeni boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by QLUZOr20
Niemiecy dzis biją Argentyne i nie ma bata są bardziej doświadczeni boks
moze i sa ale jak sobie porównam Messiego z.. kimś tam od nich grin albo Teveza, Milito z Podolskim i Kloze to już takie proste nie jest grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by akagi
Patrzę craax, na to, co napisaliśmy kilka dni temu w temacie meczu i wcale nie jestem pewien, czy bym to samo napisał dzisiaj.
Może ta Brazylia mnie tak stonowała.
Brazylia miała pecha ale bez przesady, pokaż mi w ekipie Brazylijczyków lepszych (w chwili obecnej) piłkarzy od Robena czy Sneidera

Nad Brazylią już się nie zastanawiam.

Chodzi mi o to że Niemców do awansu byłem kilka dni temu pewien, a teraz to zupełnie odpuszczę, bo pewność odeszła.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by QLUZOr20
Niemiecy dzis biją Argentyne i nie ma bata są bardziej doświadczeni boks
moze i sa ale jak sobie porównam Messiego z.. kimś tam od nich grin albo Teveza, Milito z Podolskim i Kloze to już takie proste nie jest grin

Niemcy to jedność i doświadczenie a Klose i Poldi dzis bedą szalec do tego dobra obrona Niemcow są twardzi mysle ze Messi nic nie zdziała poprzez agresje defensywy gwizdek

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Cos czuję, że będą karne w meczu Argentyny ze szkopami. I to raczej nie wróży nic dobrego dla "Albicelestes". Neuer, sukinkot, jest niezły w "te klocki".
Jedyny bet, jaki mam na ten mecz, to:
Ilość kartek w punktach >65 @3.00

Będzie jatka na boisku a i może Dieguito coś "odwali" na ławce...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Da sie w jakim netowym buku zagrac ako z np liczba kartek i liczba bramek ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by QLUZOr20
Niemiecy dzis biją Argentyne i nie ma bata są bardziej doświadczeni boks
moze i sa ale jak sobie porównam Messiego z.. kimś tam od nich grin albo Teveza, Milito z Podolskim i Kloze to już takie proste nie jest grin

zeby jeszcze Milito gral ... bo nie dosc ze Maradona zle wyselekcjonowal druzyne to z tych 23 nie wychodzi optymalna 11 jaka moglaby

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Dobrze że w ogóle pojechał. Maradona się nie wpier... i pozwala im grać wiadomo że cały czas podpowiada mu dwóch typów.. prawdopodobnie zawodowi trenerzy. grin

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
Panowie, jeśli w zakładzie dotyczącym karnych na mundialu mam "regularny czas gry", to liczą się także karne z dogrywki, czy tylko z 90 minut?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Bush
Panowie, jeśli w zakładzie dotyczącym karnych na mundialu mam "regularny czas gry", to liczą się także karne z dogrywki, czy tylko z 90 minut?

90 minut.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
Dzięki.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by 11kera11
Dobrze że w ogóle pojechał. Maradona się nie wpier... i pozwala im grać wiadomo że cały czas podpowiada mu dwóch typów.. prawdopodobnie zawodowi trenerzy. grin

Jest z nim na pewno Oscar Ruggeri, typ, z którym wspólnie zdobywał Meksyk '86. Nie wiem, kto jeszcze. Bilardo jest szanowanym trenerem w Argentynie, ale czy jest z Diego w RPA, tego nie wiem. Wszyscy wiemy, że trener, to z niego nie jest...
Bardziej pasuje mu "Selekcjoner", bądź "Motywator", poklepując swoich po tyłku i całując ich przed meczem laugh

Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1