|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ale po czym stwierdzasz, że polegam tylko na opiniach innych? Ludzie mają różne zainteresowania, mnie nigdy sprzęt komputerowy od tej 'drugiej strony' nie kręcił. Dlaczego zatem nie spytać innych, którzy prawdopodobnie się na tym lepiej znają i z takich porad wyciągnąć wnioski? Ilu ludzi tyle opinii, każdy coś innego doda i będzie można coś z tego wyciągnąć. Tia...temat jest o laptopach, a nie o Twoich fochach, wiec nie zachowuj sie jak ciota, bo kazdy, kto w tym temacie pisal chcial Ci pomoc. Tak wiec do konkretow. Raiders nazwal Acery bublami, ja bardzo je chwale. I jaki wniosek z tego wyciagniesz ? Przychylisz sie do opinii Raidersa, bo mnie nie lubisz, prawda ?  Czytaj posty z wieksza uwaga, szczegolnie w topikach, ktore sam zakladasz, bo nie mialem na mysli robienia z Ciebie durnia, tylko zwrocenie uwagi na to, ze najlepiej miec najpierw jakas liste wyboru i potem skonsultowac ja z innymi, celem dokonania mozliwie najlepszego. Jezeli nie masz nic na oku, to jak piszesz "tyle ludzi, ile opinii", kazdy poleci co innego, a wszystkich polecanych marek wszak nie kupisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Tia...temat jest o laptopach, a nie o Twoich fochach, wiec nie zachowuj sie jak ciota, bo kazdy, kto w tym temacie pisal chcial Ci pomoc. No w tym momencie zupełnie nie wiem o co Ci chodzi. Zapytałem o opinię, ktoś odpisał, a Ty wyjeżdżasz z tekstem, żebym się nie fochał i nie zachowywał jak ciota?  To, że każdy mi chciał pomóc dobrze wiem i podziękowałem za pomoc, więc proszę o wskazanie fragmentu do którego odnosi się ten wycinek Twojej wypowiedzi. Raiders nazwal Acery bublami, ja bardzo je chwale. I jaki wniosek z tego wyciagniesz ? Przychylisz sie do opinii Raidersa, bo mnie nie lubisz, prawda ?  Z tego nie wyciągnę żadnego wniosku, ale wystarczy, że chociaż jedna osoba podsunie mi jakiś pomysł, przykład dobrego sprzętu, którego nikt nie podważy i już napisanie tego posta na początku będę uważał za sukces. Drugiej części znowu nie rozumiem. Znamy się, żebym mógł oceniać czy Cię lubię czy nie...? No właśnie, więc ciekawy wniosek. Czytaj posty z wieksza uwaga, szczegolnie w topikach, ktore sam zakladasz, bo nie mialem na mysli robienia z Ciebie durnia, tylko zwrocenie uwagi na to, ze najlepiej miec najpierw jakas liste wyboru i potem skonsultowac ja z innymi, celem dokonania mozliwie najlepszego. Jezeli nie masz nic na oku, to jak piszesz "tyle ludzi, ile opinii", kazdy poleci co innego, a wszystkich polecanych marek wszak nie kupisz  Po raz trzeci mam wrażenie, że mnie z kimś mylisz, ale spróbujmy... "Czytaj posty z wieksza uwaga, szczegolnie w topikach, ktore sam zakladasz" - nie wiem do czego pijesz w tym momencie żadnych topików nie zakładałem, a ledwo tutaj ktoś mi zdążył odpisać i już wielka afera. Jakiś czas temu w podobny sposób zapytałem o samochody, jeden user polecił mi 3-4 marki. Przyjrzałem się bliżej i jedna z nich bardzo mi się spodobała. Co zatem jest złego w moim pytaniu o polecenie laptopa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Po raz trzeci mam wrażenie, że mnie z kimś mylisz, ale spróbujmy... Sprobuj lepiej kupic jakiegos laptopa, bo dalej pieprzysz nie na temat, delikatnisiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Po raz trzeci mam wrażenie, że mnie z kimś mylisz, ale spróbujmy... Sprobuj lepiej kupic jakiegos laptopa, bo dalej pieprzysz nie na temat, delikatnisiu  A Ty widzę jakiś zły dzień w pracy lub mania wywyższania się, ewentualnie jedno i drugie. Żeś się przyje*ał bez powodu i puścić nie chcesz.  Bez odbioru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
prosze daj znać na co padł wybór. Grono zostało zawężone do 2 firm i prawdopodobnie dokonam zakupu któregoś z modeli Samsunga (R580 lub R780) lub Sony Vaio. Muszę jeszcze zastanowić się nad konfiguracją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
prosze daj znać na co padł wybór. Grono zostało zawężone do 2 firm i prawdopodobnie dokonam zakupu któregoś z modeli Samsunga (R580 lub R780) lub Sony Vaio. Muszę jeszcze zastanowić się nad konfiguracją. Ostatecznie wybór padł na Samsunga R580 w najmocniejszym zestawie konfiguracyjnym. Użytkuję od tygodnia i póki co jestem w pełni zadowolony. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Niedawno troche szukalem i kupilem LG650-11F. Znajdziesz za 2900, moze warto dolozyc. Procesor i5, Radeon HD6500. Podobno jeden z najwydajniejszych w tych okolicach cenowych (opinie i notebookcheck), a wady to podobno niedoswietlona prawa czesc ekranu, chociaz przy zwyklym uzytkowaniu raczej tego nie da sie zauwazyc. Oby tylko sie nie psul z czasem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Aha, link [ komputronik.pl] do laptopa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Nie będę już tworzył nowego tematu, bo ten dość pokrewny. A sprawa taka: szukam netbuka. Nie znam się na kompach ni w ząb, za to wymagania mam godne tego forum. Złom musi udźwignąć 1 włączony stream z meczu i 2 strony zbuków naraz;-)(bez 20-sekundowych przerw w egzystencji;) No i te minimum 10 cali. Coś polecicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
sony panowie tylko ony. koszt wiekszy ale gwarancja dozywotnia mam kompa 3 lata uzywany jest ostro.. 2 razy przywracanie systemu fabrycznych za 3 razm juz sie nie udalo.. pod specialny telefonem sony oczywiscie podanie danyc przy rejestracji obowiazkowe.. powiedzieli co mam zrobic czyli resetetowac kompa i F10 i wlacza sie usluga sony ktora naprawda serctory skanowanuje system,, itp itd .przy przy przywracaniu systemu dochodzilo do 78 % i zatrzymalo sie .. wiec uslyszalem od sony prosze wycignac cd ,karty prenosne , baterie, najpozniej jutro przyjedzie kurier po lapka..info jesli z mojej winy usterka place ja za transport . .przyjechal kurier na 2 dzien zabral laptopa ... zostawiajac namiar na firme w Niemczech ... po 4 dniach roboczych przychodzi laptop w swietnym opakowaniu sony zabezpieczony folia zeby nieruszal sie w paczce i widze fakture servisu skan wszystkich pod zespolow. bios , takrta, sieciowa ,usb, batria, modem, myszka, nozki gumowe od spodu lapka ,obudowa ,procesor ,klawiatura , matryca i jakies 2 dodtakowe rzeczy z matrycy bluetooth i stwierdzi ze problemy z dyskiem wyminili.. i kazali nie przecizac systemu .. z napradwa dolaczyli fakture.. 0 zl 0 Euro.. oraz grubym drukiem Dziekuje ma zaufanie Firmie Sony
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
sony panowie tylko ony. koszt wiekszy ale gwarancja dozywotnia mam kompa 3 lata uzywany jest ostro.. 2 razy przywracanie systemu fabrycznych za 3 razm juz sie nie udalo.. pod specialny telefonem sony oczywiscie podanie danyc przy rejestracji obowiazkowe.. powiedzieli co mam zrobic czyli resetetowac kompa i F10 i wlacza sie usluga sony ktora naprawda serctory skanowanuje system,, itp itd .przy przy przywracaniu systemu dochodzilo do 78 % i zatrzymalo sie .. wiec uslyszalem od sony prosze wycignac cd ,karty prenosne , baterie, najpozniej jutro przyjedzie kurier po lapka..info jesli z mojej winy usterka place ja za transport . .przyjechal kurier na 2 dzien zabral laptopa ... zostawiajac namiar na firme w Niemczech ... po 4 dniach roboczych przychodzi laptop w swietnym opakowaniu sony zabezpieczony folia zeby nieruszal sie w paczce i widze fakture servisu skan wszystkich pod zespolow. bios , takrta, sieciowa ,usb, batria, modem, myszka, nozki gumowe od spodu lapka ,obudowa ,procesor ,klawiatura , matryca i jakies 2 dodtakowe rzeczy z matrycy bluetooth i stwierdzi ze problemy z dyskiem wyminili.. i kazali nie przecizac systemu .. z napradwa dolaczyli fakture.. 0 zl 0 Euro.. oraz grubym drukiem Dziekuje ma zaufanie Firmie Sony Tekst dobry na poprawę humoru  jeśli chodzi i jest to priorytet to tylko DELL , naprawiają lapka w domu w twojej obecności w ciągu 24h od zgłoszenia .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
Mam okazje wziac sobie jeden z laptopow - MacBook Pro 13" lub MacBook Air 13". Ktorego bardziej polecacie? Air jest mega cienki i lekki, co jest jego glowna zaleta. Nie ma natomiast czytnika plyt, ale bez tego przezyje, bo i tak uzywam tylko pendrive'ow i przenosnego dysku. Czy jednak poprzez swoj minimalizm nie jest w jakis aspektach gorszy ? Np czy sie szybciej nagrzewa ? Krocej pracuje bez ladowania ? Cos innego ? Bede wdzieczny za kazda opinie, pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Hej,Podepne sie pod ten temat.Potrzebuje laptopa w cenie ok 2500-2800,do pracy.Przychylam sie do Sony...ale czekam na Wasze propozycje,pozdrawiam.Z parametrow to przekatna wyswietlacza 15,6:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Do jakiego rodzaju pracy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563 |
Panowie poszukuje laptopa w cenie od 2700 - 3300. Ma to być prezent dla 8 letniego chłopaka. Będzie wykorzystywany głównie do gier (ale nie jakiś takich najnowszych) oraz do internetu. Może ktoś coś podpowie? Myślałem o Asusie ale czekam na opinie innych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Hej,Podepne sie pod ten temat.Potrzebuje laptopa w cenie ok 2500-2800,do pracy.Przychylam sie do Sony...ale czekam na Wasze propozycje,pozdrawiam.Z parametrow to przekatna wyswietlacza 15,6:) wybor padl na : http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/1336005i jestem ,jak narazie,bardzo zadowolony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
Witam,
Ostatni komputer kupowałem ze 3 lata temu i wyszedłem z obiegu. Możecie coś polecić w cenie 2500-3000? Laptop głównie do ślęczenie przed internetem, czasem jakaś gra. Bardziej chodzi mi o niezawodność niż o jakieś bajery.
pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|