Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by _Korver_
Ale po czym stwierdzasz, że polegam tylko na opiniach innych? Ludzie mają różne zainteresowania, mnie nigdy sprzęt komputerowy od tej 'drugiej strony' nie kręcił. Dlaczego zatem nie spytać innych, którzy prawdopodobnie się na tym lepiej znają i z takich porad wyciągnąć wnioski? Ilu ludzi tyle opinii, każdy coś innego doda i będzie można coś z tego wyciągnąć.

Tia...temat jest o laptopach, a nie o Twoich fochach, wiec nie zachowuj sie jak ciota, bo kazdy, kto w tym temacie pisal chcial Ci pomoc.

Tak wiec do konkretow.
Raiders nazwal Acery bublami, ja bardzo je chwale.

I jaki wniosek z tego wyciagniesz ?

Przychylisz sie do opinii Raidersa, bo mnie nie lubisz, prawda ? grin

Czytaj posty z wieksza uwaga, szczegolnie w topikach, ktore sam zakladasz, bo nie mialem na mysli robienia z Ciebie durnia, tylko zwrocenie uwagi na to, ze najlepiej miec najpierw jakas liste wyboru i potem skonsultowac ja z innymi, celem dokonania mozliwie najlepszego.

Jezeli nie masz nic na oku, to jak piszesz "tyle ludzi, ile opinii", kazdy poleci co innego, a wszystkich polecanych marek wszak nie kupisz smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by amkwish
Tia...temat jest o laptopach, a nie o Twoich fochach, wiec nie zachowuj sie jak ciota, bo kazdy, kto w tym temacie pisal chcial Ci pomoc.

No w tym momencie zupełnie nie wiem o co Ci chodzi. Zapytałem o opinię, ktoś odpisał, a Ty wyjeżdżasz z tekstem, żebym się nie fochał i nie zachowywał jak ciota? confused
To, że każdy mi chciał pomóc dobrze wiem i podziękowałem za pomoc, więc proszę o wskazanie fragmentu do którego odnosi się ten wycinek Twojej wypowiedzi.

Originally Posted by amkwish
Raiders nazwal Acery bublami, ja bardzo je chwale.

I jaki wniosek z tego wyciagniesz ?

Przychylisz sie do opinii Raidersa, bo mnie nie lubisz, prawda ? grin

Z tego nie wyciągnę żadnego wniosku, ale wystarczy, że chociaż jedna osoba podsunie mi jakiś pomysł, przykład dobrego sprzętu, którego nikt nie podważy i już napisanie tego posta na początku będę uważał za sukces.

Drugiej części znowu nie rozumiem. Znamy się, żebym mógł oceniać czy Cię lubię czy nie...? No właśnie, więc ciekawy wniosek.

Originally Posted by amkwish
Czytaj posty z wieksza uwaga, szczegolnie w topikach, ktore sam zakladasz, bo nie mialem na mysli robienia z Ciebie durnia, tylko zwrocenie uwagi na to, ze najlepiej miec najpierw jakas liste wyboru i potem skonsultowac ja z innymi, celem dokonania mozliwie najlepszego.

Jezeli nie masz nic na oku, to jak piszesz "tyle ludzi, ile opinii", kazdy poleci co innego, a wszystkich polecanych marek wszak nie kupisz smile

Po raz trzeci mam wrażenie, że mnie z kimś mylisz, ale spróbujmy...

"Czytaj posty z wieksza uwaga, szczegolnie w topikach, ktore sam zakladasz" - nie wiem do czego pijesz w tym momencie żadnych topików nie zakładałem, a ledwo tutaj ktoś mi zdążył odpisać i już wielka afera.

Jakiś czas temu w podobny sposób zapytałem o samochody, jeden user polecił mi 3-4 marki. Przyjrzałem się bliżej i jedna z nich bardzo mi się spodobała. Co zatem jest złego w moim pytaniu o polecenie laptopa?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by _Korver_
Po raz trzeci mam wrażenie, że mnie z kimś mylisz, ale spróbujmy...

Sprobuj lepiej kupic jakiegos laptopa, bo dalej pieprzysz nie na temat, delikatnisiu stop papa

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by _Korver_
Po raz trzeci mam wrażenie, że mnie z kimś mylisz, ale spróbujmy...

Sprobuj lepiej kupic jakiegos laptopa, bo dalej pieprzysz nie na temat, delikatnisiu stop papa

A Ty widzę jakiś zły dzień w pracy lub mania wywyższania się, ewentualnie jedno i drugie. Żeś się przyje*ał bez powodu i puścić nie chcesz. laugh

Bez odbioru papa

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by lucart
prosze piwo
daj znać na co padł wybór.

Grono zostało zawężone do 2 firm i prawdopodobnie dokonam zakupu któregoś z modeli Samsunga (R580 lub R780) lub Sony Vaio. Muszę jeszcze zastanowić się nad konfiguracją.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
czy ten za ok 320$ sie oplaca?
http://cgi.ebay.com/TOSHIBA-SATELLI...pt=Laptops_Nov05&hash=item41514aa84a

albo ten za 300?
http://cgi.ebay.com/HP-PRESARIO-CQ6...pt=Laptops_Nov05&hash=item335f54414c

moze macie jakies opinie o tych lapkach? przeszukuje internet ale raczej malo konkretow kazdy pisze, dobra cena do jakosci a to mi malo mowi.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by lucart
prosze piwo
daj znać na co padł wybór.

Grono zostało zawężone do 2 firm i prawdopodobnie dokonam zakupu któregoś z modeli Samsunga (R580 lub R780) lub Sony Vaio. Muszę jeszcze zastanowić się nad konfiguracją.

Ostatecznie wybór padł na Samsunga R580 w najmocniejszym zestawie konfiguracyjnym. Użytkuję od tygodnia i póki co jestem w pełni zadowolony. wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Podepnę się pod temat. Co sądzicie o tym laptopie?

--> http://allegro.pl/laptop-asus-n61jv-i3-350m-4gb-320gb-gt325m-hdmi-i1224418293.html

Może znacie coś lepszego za około 2500zł?


Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Niedawno troche szukalem i kupilem LG650-11F. Znajdziesz za 2900, moze warto dolozyc. Procesor i5, Radeon HD6500. Podobno jeden z najwydajniejszych w tych okolicach cenowych (opinie i notebookcheck), a wady to podobno niedoswietlona prawa czesc ekranu, chociaz przy zwyklym uzytkowaniu raczej tego nie da sie zauwazyc. Oby tylko sie nie psul z czasem. boks

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Aha, link [komputronik.pl] do laptopa.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Nie będę już tworzył nowego tematu, bo ten dość pokrewny. A sprawa taka: szukam netbuka. Nie znam się na kompach ni w ząb, za to wymagania mam godne tego forum.
Złom musi udźwignąć 1 włączony stream z meczu i 2 strony zbuków naraz;-)(bez 20-sekundowych przerw w egzystencji;)
No i te minimum 10 cali.
Coś polecicie?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
sony panowie tylko ony. koszt wiekszy ale gwarancja dozywotnia
mam kompa 3 lata uzywany jest ostro.. 2 razy przywracanie systemu fabrycznych za 3 razm juz sie nie udalo.. pod specialny telefonem sony oczywiscie podanie danyc przy rejestracji obowiazkowe.. powiedzieli co mam zrobic czyli resetetowac kompa i F10 i wlacza sie usluga sony ktora naprawda serctory skanowanuje system,, itp itd .przy przy przywracaniu systemu dochodzilo do 78 % i zatrzymalo sie .. wiec uslyszalem od sony prosze wycignac cd ,karty prenosne , baterie, najpozniej jutro przyjedzie kurier po lapka..info jesli z mojej winy usterka place ja za transport . .przyjechal kurier na 2 dzien zabral laptopa ... zostawiajac namiar na firme w Niemczech ... po 4 dniach roboczych przychodzi laptop w swietnym opakowaniu sony zabezpieczony folia zeby nieruszal sie w paczce i widze fakture servisu skan wszystkich pod zespolow.
bios , takrta, sieciowa ,usb, batria, modem, myszka, nozki gumowe od spodu lapka ,obudowa ,procesor ,klawiatura , matryca i jakies 2 dodtakowe rzeczy z matrycy bluetooth
i stwierdzi ze problemy z dyskiem wyminili.. i kazali nie przecizac systemu .. z napradwa dolaczyli fakture.. 0 zl 0 Euro.. oraz grubym drukiem Dziekuje ma zaufanie Firmie Sony

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by NiUNiU
sony panowie tylko ony. koszt wiekszy ale gwarancja dozywotnia
mam kompa 3 lata uzywany jest ostro.. 2 razy przywracanie systemu fabrycznych za 3 razm juz sie nie udalo.. pod specialny telefonem sony oczywiscie podanie danyc przy rejestracji obowiazkowe.. powiedzieli co mam zrobic czyli resetetowac kompa i F10 i wlacza sie usluga sony ktora naprawda serctory skanowanuje system,, itp itd .przy przy przywracaniu systemu dochodzilo do 78 % i zatrzymalo sie .. wiec uslyszalem od sony prosze wycignac cd ,karty prenosne , baterie, najpozniej jutro przyjedzie kurier po lapka..info jesli z mojej winy usterka place ja za transport . .przyjechal kurier na 2 dzien zabral laptopa ... zostawiajac namiar na firme w Niemczech ... po 4 dniach roboczych przychodzi laptop w swietnym opakowaniu sony zabezpieczony folia zeby nieruszal sie w paczce i widze fakture servisu skan wszystkich pod zespolow.
bios , takrta, sieciowa ,usb, batria, modem, myszka, nozki gumowe od spodu lapka ,obudowa ,procesor ,klawiatura , matryca i jakies 2 dodtakowe rzeczy z matrycy bluetooth
i stwierdzi ze problemy z dyskiem wyminili.. i kazali nie przecizac systemu .. z napradwa dolaczyli fakture.. 0 zl 0 Euro.. oraz grubym drukiem Dziekuje ma zaufanie Firmie Sony

Tekst dobry na poprawę humoru grin jeśli chodzi i jest to priorytet to tylko DELL , naprawiają lapka w domu w twojej obecności w ciągu 24h od zgłoszenia .

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Mam okazje wziac sobie jeden z laptopow - MacBook Pro 13" lub MacBook Air 13".

Ktorego bardziej polecacie?

Air jest mega cienki i lekki, co jest jego glowna zaleta. Nie ma natomiast czytnika plyt, ale bez tego przezyje, bo i tak uzywam tylko pendrive'ow i przenosnego dysku.
Czy jednak poprzez swoj minimalizm nie jest w jakis aspektach gorszy ? Np czy sie szybciej nagrzewa ? Krocej pracuje bez ladowania ? Cos innego ?

Bede wdzieczny za kazda opinie, pozdrawiam smile

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Hej,Podepne sie pod ten temat.Potrzebuje laptopa w cenie ok 2500-2800,do pracy.Przychylam sie do Sony...ale czekam na Wasze propozycje,pozdrawiam.Z parametrow to przekatna wyswietlacza 15,6:)

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Do jakiego rodzaju pracy?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
Panowie poszukuje laptopa w cenie od 2700 - 3300. Ma to być prezent dla 8 letniego chłopaka. Będzie wykorzystywany głównie do gier (ale nie jakiś takich najnowszych) oraz do internetu. Może ktoś coś podpowie? Myślałem o Asusie ale czekam na opinie innych...

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by mankiet
Hej,Podepne sie pod ten temat.Potrzebuje laptopa w cenie ok 2500-2800,do pracy.Przychylam sie do Sony...ale czekam na Wasze propozycje,pozdrawiam.Z parametrow to przekatna wyswietlacza 15,6:)
wybor padl na :
http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/1336005
i jestem ,jak narazie,bardzo zadowolony.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
sprawdz tego della (w euro bylo najtaniej jak kupowalem)

poczytaj opinie (duzo pozytywnych)
dobre parametry

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-ne...0-i5-460m-4gb-500gb-w7hp-aluminium.bhtml


Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Witam,

Ostatni komputer kupowałem ze 3 lata temu i wyszedłem z obiegu.
Możecie coś polecić w cenie 2500-3000?
Laptop głównie do ślęczenie przed internetem, czasem jakaś gra. Bardziej chodzi mi o niezawodność niż o jakieś bajery.

pozdrawiam

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, JelineK, Sensei, aker, Lukasz111, kamel), 1,340 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1