|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Nie moge edytować. Oferta na IMŚJ ma byc dodana do oferty do godziny 14:00 - Marta z Livechat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Jakoś specjalnie nie czuje dzisiejszego gp takze lekko zagrałem dubelka, dogram na live poszczegolne biegi jak zoabcze ktore pole bedzie nosilo (pewnie 1 jak rok temu gdzie 15 biegów z 23 zakonczylo sie wygrana zawodnika z 1 pola). Narazie poszło : Holta - Emil 1 1.72 Hans- Holder 1 1.65 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ja mam Tomka z Andersenem 1 1.5 I Holte z Nickim 1 1.6
Co do torów w mallila Dobrze chodzą AiC
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
Właśnie głównie A ma być sporym handicapem na starcie.. Dzisiaj liczę, że możemy się pokusić o trzech Polaków w finale. Tomek, Jarek i Holta. Osobiście zagrałem dwie pary: Gollob - Andersen 1 Holta - Bjerre 1 Miałem jeszcze grać Lindgrena z Harrisem ale ostatecznie zrezygnowałem na rzecz Makarovej(tenis  ) Mam nadzieje, że Rysiek nie powtórzy "wyczynu" z tamtego roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
edit..  Mam nadzieje, że Rysiek jest zdrowy w 100% i nie powtórzy "wyczynu" z tamtego roku..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
Szlag.. niech ktoś jutro skasuje ten mój post..
Czy moglby mi ktoś wysyłać co serie wyniki tych dwóch par.. ? Bo mam być kierowcą na weselu i kolo 20 bede musial wyjechać.. Poratuje ktos z bramki sms ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Kolodziej - Ulamek 1 @ 1,35 cool
Kurs moze nie powala ale w normalnych okolicznosciach wydaje sie byc 99% powodzeniem wink Koldi co prawda ostatnio "spuscil" troche z tonu ale na Ulamka to jeszcze i tak dlugo dlugo za wysokie progi. To niepowtarzalna szansa dla Janusza aby wjesc do cyklu GP a kiedy jak nie teraz w sezonie szczytowej formy. Ulamek ostatnio ma nawet problemy z punktowaniem na wlasnym torze, to co dopiero w Vojens i o taka stawke.
Iversen - Madsen 1 @ 1,70 cool
Dunczyk obiekt w Vojens zna dobrze i lubi. W niedawnym finale DPŚ zanotował calkiem udany występ (2,w,2,3,2) a stawka byla duzo bardziej wymagajaca. Warto dodać, że Niels już raz wygrał GP Challenge i miało to miejsce właśnie w... Vojens! smile Madsen jest niewatpliwie talentem ale jesli chodzi o GP to wg mnie jeszcze za wczesnie na niego. Swoje frycowe musi zaplacic wink
kursy z milenium
Powodzenia boks
Pozdrawiam GT
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Powodzenia szary tygrysie w typach, ale dla mnie czarnym koniem dzisiejszych zawodów jest Leon i nie zdziwie się jak będzie on w pierwszej trójce razem z Koldim  Sam zagrałem : Walasek - Madsen 2 @ 2.00 Jonasson - Ułamek 1 @ 1.66
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Tobie rowniez powodzenia Nie mam nic przeciwko jego miejscu w 1 trojce - jesli tylko za Iversenem Chociaz w to nie wierze i jak dla mnie wydaje sie niemozliwe  Niektorzy jednak mowia impossible is nothing wiec zobaczymy, oby zawody odbyly sie i to w warunkach niewypaczajacych wyniki - te nowe tlumiki  i jak wiadomo pogoda w Vojens pozostawia wiele do zyczenia... Czolowka wg mnie dzis: Koldi, Harris, Iversen Fredka, Jonasson, Zorro cos w tym stylu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Czemu nie możliwe? GPCh od lat rządzi się swoimi prawami, a w tym roku stawka jest wyjątkowo wyrównana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Przez tą pogodę i tłumiki może być różnie dlatego nie szalejcie ze stawkami raczej  Oby tylko Janek do tej trójki się załapał bo naprawdę mu się należy za ten sezon jazda w GP na stałe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
czemu? bo wedlug mojej skromnej opini jest za slaby zeby w takiej stawce wejsc do 3 wyrownana stawka moze i jest ale on do niej nie nalezy jesli chodzi o walke o pierwsze 3 pozycje  Madsen jest chimeryczny, potrafi pojechac wysmienicie jak i beznadziejnie.. Jest mlody i brak mu doswiadczenia w tak powaznych imprezach - to tlyko moja opinia.. Ale chyba jest dosc obiektywna.. Unibet: Madsen 1-3 @ 8,00 pobierzcie skoro wg was jest szansa  kibicuje Wam i zycze powodzenia jesli tylko to nie wchodzi w moje zaklady hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Przez tą pogodę i tłumiki może być różnie dlatego nie szalejcie ze stawkami raczej  Oby tylko Janek do tej trójki się załapał bo naprawdę mu się należy za ten sezon jazda w GP na stałe  zgode w 100%  Janek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Panowie nie rozśmieszajcie mnie z tym Madsenem  on zajmie jedno z ostatnich miejsc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Unibet: Madsen 1-3 @ 8,00 smile pobierzcie skoro wg was jest szansa Dawno pobrane. Oczywiście bez szaleństw, ale value dość spore. Ja bym szanse wycenił gdzieś na 20-25%. Madsen równie dobrze może być 14, jak i 1. Osobiście bardzo mu kibicuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Natomiast w kwestii Iversena, to owszem lubi jeździć w Vojens, ale jest nadal mocno poturbowany ostatnimi wypadkami. W Szwecji w początkowej fazie wyglądał OK, no ale nie wiem czy będzie dziś jechał na 100%. A GPCh tego wymaga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Panowie nie rozśmieszajcie mnie z tym Madsenem  on zajmie jedno z ostatnich miejsc  Jedno z ostatnich miejsc w pierwszej piątce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Natomiast w kwestii Iversena, to owszem lubi jeździć w Vojens, ale jest nadal mocno poturbowany ostatnimi wypadkami. W Szwecji w początkowej fazie wyglądał OK, no ale nie wiem czy będzie dziś jechał na 100%. A GPCh tego wymaga. nie, bedzie jechal na 30% to tylko walka awnas o gp..  prosze Cie badz powazny  tu kazdy bedzie jechal na 100%...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
No nie wiem czy można jechać na 100%, nie będąc w 100% sprawnym. Ale jak Ty jesteś taki pewny co do zdrowia Puka, to ok, ja się nie znam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
nie bierz tego do siebie  moze i masz racje  moim zdaniem nawet z malymi problemami fizycznymi bedzie lepszy niz Madsen.. juz niedlugo pojada to sie okaze 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|